Звездни компромати - Ноември'21

  • 267 493
  • 2 740
  •   1
Отговори
# 2 730
  • Glasgow
  • Мнения: 4 188
Ирина готвела
Скрит текст:
Деми е заприличала е на Дарина Павлова. Щуроцветница

# 2 731
  • Мнения: 1 842
Стрина е работодател като Антонио Ресио- на половин ден. 12 часа Joy
Е стига де, открадна ми лафа от клавиетурата. JoyJoyJoy
Аз съм изненадана, че профила не е IvaniStrina official.
Това също беше много добро. Искрено се надявам Стрина да чете, за да се види как става за смях.
Щом има толкова изисквания за едното бачкане, си представям какви ще са претенциите към бъдещите ѝ снахички. Scream

# 2 732
  • Мнения: 8 749
Уокдауна от  уок тиган- а ли ѝ идва?

# 2 733
  • Мнения: 1 398
Ирина готвела
Скрит текст:
Деми е заприличала е на Дарина Павлова. Щуроцветница
Шефкинята малко ме обърка честно казано. Ресторанта бил малък, та нормално 1 човек да съвместява 4-5 длъжности, работи от време на време за по 1 компания- и това го разбрах, но как всичко това се връзва с 10-те часа готвене за 1 малка компания? Също ако хоби кръчмето работи 4 дни в седмицата и ти работиш усмихнат човеколюбив домакин там, кога се очаква да работиш по частните проекти на стрина Ирина? В извънработно време ли?
Тъй като видно от коментара ѝ Стрина чете темата препоръчвам ѝ да потърси персонал сред себеподобни отчаяни съпруги със свободно време за губене, които биха работили за престиж  така ще спести 1000 лв на месец.

# 2 734
  • Мнения: 11 505
Ирина готвела
Скрит текст:
Деми е заприличала е на Дарина Павлова. Щуроцветница
Шефкинята малко ме обърка честно казано. Ресторанта бил малък, та нормално 1 човек да съвместява 4-5 длъжности, работи от време на време за по 1 компания- и това го разбрах, но как всичко това се връзва с 10-те часа готвене за 1 малка компания? Също ако хоби кръчмето работи 4 дни в седмицата и ти работиш усмихнат човеколюбив домакин там, кога се очаква да работиш по частните проекти на стрина Ирина? В извънработно време ли?
Тъй като видно от коментара ѝ Стрина чете темата препоръчвам ѝ да потърси персонал сред себеподобни отчаяни съпруги със свободно време за губене, които биха работили за престиж  така ще спести 1000 лв на месец.
Абе, така и така работи без пари, да вземе да назначи себе си и да си плаща по 1000 лв. Trollface

# 2 735
  • Мнения: 1 807
Преди няколко дни си купих книгата на г-жа Тенчева, възлагайки големи надежди и очаквания, въпреки че не я харесвам не мога да отрека, че е добра домакиня. Всичко обаче ми секна, когато още в съдържанието открих правописна грешка. Пълен смях.
Не ѝ отива на претенциите, ако и в ресторанта си “следи” така отблизо нещата …
Скрит текст:

# 2 736
  • Мнения: 1 842
Ммм, фАстъчено. Доста фамозно звучи. Yum

# 2 737
  • Мнения: 5 963
Това на Ирина не е точно ресторант, а сцена, на която госпожата си реализира ролята на одухотворена кулинарка през свободното време. Обаче се оказва, че трябва да има и някой да мие чинии, подове, маси и тук опираме до обявата. 1000 лева не е зле за някого да поддържа тази малка сцена и да го играе там лакея.

# 2 738
  • Мнения: 2 724
Стрина не е лошо да направи справка в Джобс-а ако наистина закусвалнята ѝ да работи. За чистачка в Джъбмо предлагат 1200 лв. Grinning
Това нейното не ми прилича на бизнес, а на перачница за препиране на едни доходчета, дето трябва да се превъртят от някъде. Не ще да е спечелила нещо от там като е постоянно е затворено. Сметките си вървят без значение работи ли или не и никой не е луд да държи неработещ бизнес.

# 2 739
  • Мнения: 10 251
Е че какво да препират? Ванчо нали всичко му е на яве.

# 2 740
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 685
Добро утро, хайде заедно с кафето и в Новата Тема Coffee Nature Snowflake

Общи условия

Активация на акаунт