Звездни компромати - Ноември'21

  • 267 713
  • 2 740
  •   1
Отговори
# 2 700
  • Мнения: 39 232
Камелия е била при фризьора на Цветанка Ризова.

# 2 701
  • Мнения: 2 796
Джулка да не иска да продава рециклирана девственост...?/Ако е вярно това с пластиката/

# 2 702
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Обожавам Салма Хайек 😍 Май е най-забавната актриса в Холивуда 😍

# 2 703
  • София
  • Мнения: 326
Само аз ли мислех, че Николета е на близо 40 години? Тя станала на 34… 😳

# 2 704
  • Мнения: 611
Аз пък смятам, че е малко подвеждаща обявата на Ирини с  това, че се работи само 4 дни в седмицата. Гледайки работното време на и ритуали, е повече от 40 часова работна седмица.
А това с ниско квалификацирания труд би било добре, ако освен сервиране и поддържане на салона, не включваше и подготвяне и приемане на доставки. Не че е кой знае колко сложно, но автоматично би следвало да е материално отговорно лице. И това, че и на другите места плащат по толкова, хич не означава, че е ок.

# 2 705
  • Glasgow
  • Мнения: 4 375
Има нещо нередно там, питаха я в обявата осигуровките на колко часа ще са, като явно е 12 часова смяна, не отговаря, на интервюто щяло да се доуточни. И тази заплата чиста ли е, след облагане ли е. Пише, че тя самата готви там по 10 часа без заплащане Simple Smile И пак разни придворни ах, ох, и без пари биха работили, за престиж Simple Smile Ама дето писа една жена- децата ми престиж не ядат Grinning

# 2 706
  • Мнения: 1 400
Е като е твой ресторанта и готвиш без заплащане си е твой проблем, не на персонала. Аман от випове

# 2 707
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
, но автоматично би следвало да е материално отговорно лице.

Аз също правя и приемам доставки, но не съм МОЛ. Да не навлизаме в подробности.

# 2 708
  • Мнения: 3 172
Десет часа за едната компания на ден ли готви? Това не е ресторант, а хоби, колкото да каже, че се занимава с нещо.

# 2 709
  • Мнения: 4 717
Незнам къде гледате, но Ирина е изтрила всички негативни коментари и е запазила само тези на ентусиастите, дето биха започнали веднага, но за съжаление не са в София, или пък изобщо в България. Иначе са перфектните кандидати за още по-перфектното заведение.

# 2 710
  • Glasgow
  • Мнения: 4 375
Аз гледах във фейса на Иритуали, беше споделено в една група за персонал и яко хейт. Писаха, че през месец си търси хора.

# 2 711
  • Мнения: 12 963
Николета бая вехта войвода… на 34 се докарала на барем 10 плюс. А има хубав ген, баба си беше показала, хубава жена. Тва зорелем да се окепазиш….

# 2 712
  • Мнения: 10 256
И аз си мислех че Николета е на 40+...

Ирини може да кибичи в кръчмата си без заплащане колкото си пожелае. Иванушка ѝ е подсигурил здрав гръб за това. Но хора разчитащи на прехрана, грижещи се за деца, семейство няма как да си губят времето там. Баш си е загуба на време - 4 дена, работно време според кефа на шефа, задължения пак така....Тя явно за това не може да намери и постоянно пуска тъпите си обяви. Забравила е само да добави, знанието на още 2 чужди езика е предимство. Ясно е че не е квалифицирана работа, но май не останаха тъпи хора вече.

# 2 713
  • Мнения: 3 762
Обожавам Салма Хайек 😍 Май е най-забавната актриса в Холивуда 😍

Ааа, за мен София Вергара държи палмата за най-забавна, естествена и непресторена звезда, която може да те накара да се смееш със сълзи.
Харесах я не от филми, не съм гледала много с нея, ами от интервюта и Х-фактор. Толкова съм очарована, че й прощавам ужасните обувки-копита, от които има сигурно хиляда чифта.

# 2 714
  • Мнения: X
Иринито аз не бих могла да я изтърпя. Иванушка здрави нерви ще да има.
Заплатата 1000лв си е ок, като за стартова, в тоя бранш разчитат на бакшиш. Смешното е обаче, че търси "домакин" 😳 за бистрото си. Ама какъв домакин, да чисти, мие и сервира. Смешна работа! Да си наеме отделни хора за отделните длъжности, не 5 в 1.

Общи условия

Активация на акаунт