Спам тема(Ноемврийско Будителски Спам!) - от 01.11. до 30.11.21г.

  • 28 242
  • 2 036
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 819
Ударих дъното и поръчак котешки адвент календар за 34 лв., а за мен си никога не съм купувала Grinning Но пък си поръчах книги, един масивен ебаг и съм и с 3 пуловера и едни ръкавички напред. И два лака. И ако някой каже, че шопингът не лекува..
Пънчи, душа, пак няма нищо за тебе, на белгийските мързели даже летищните магазини не работеха в неделя Sad
Видях Яна, голяма е скица и винаги се радвам да я видя !

# 31
  • Мнения: 11 338
Добро утро. У дома съм. В къщи кой болен кой здрав.... УтрИ ще си пускам ПСР да видим.
Намерих си сериалче "Другият". Снощи изгледах три серии, остават ми 7.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 582
Рейче, не бързай с ПСР, изчакай поне 5-6 дни.
Преди години ме привлече един китайски сериал Домашен любимец (Pet). Голям смях беше. От замундата го свалих.

# 33
  • Мнения: 11 338
Смешно не му се гледат, гледат ми се с убийства и насилия хъхъх

# 34
  • Мнения: 15 314
Рейче, Дайсче е права, ПСР е добре да се направи някъде около 4-5 ден от първи симптоми. По принцип пср-ите са много точни и ако има инфекция ще я отчетат. Купи Авирон рапид и го почвайте по схема, че той е добре да се започне по в началото. И витамин Д или комбинирания Калмацин. Ти ги знаеш тия неща, ама аз да си кажа.

# 35
  • Мнения: 6 383
Болните да се отчитат, кой как е. Слушайте си лекарите какво да пиете. Освен антибиотик и Авирон, пият и разреждащо кръвта; от добавките - вит. С, Д, цинк и селен. За теста не знам, Исето да каже.

Добрютро ви! Сутринта и червено небе имахми, и слънце, ама сега - облачно, ветера спре. Ше да вали май.

Сека сутрин прая патешко ходене по двора - събирам листата. Grinning У неделята беших лъснала градината без нито едно паднало листо, неска - ехей ... листопад. Grinning

# 36
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Смешно не ми се гледат, гледат ми се с убийства и насилия хъхъх

Вчера гледах маратон на Пожарникарите от Чикаго и не ревнах нито веднъж. Grinning Днес мисля да повторя.
Има екшън, нещастни любови, насилие и умрели от глупост или инциденти.

# 37
  • София
  • Мнения: 35 098
Всички болни да минават леко и бързо за се оправят Hug

Нори, откъде котешки календар? Дай да взема на детето за Коледа Laughing

Джасте ♥

# 38
  • Мнения: 9 819
Добро утро!
Вече съм офисна и ми е едно такова хубаво Simple Smile
Горджи, от zooplus, на cosma е календарът, много им е качествена храната.

# 39
  • Мнения: 6 383
Ей го:

https://www.zooplus.bg/shop/kotki/konservrana_hrana_kotki/cosma/457915

Потърсих го, че ми стана интересно за марката храна. Grinning

Завале. Аз съ радвам, ората мрънкат. Joy

Последна редакция: вт, 02 ное 2021, 10:31 от ina.ina

# 40
# 41
  • Мнения: 9 571
Отчитам се Simple Smile Тая нощ най-после спах. Вярно през час се събуждах, ама спах. Пия си чинно лекарствата, на мен антибиотик не са ми изписали засега, дано и не се наложи. Иначе кръворазреждащо веднага ми даде, но някакво от билков извлек, че аз не мога нищо от типа на аспирините да пия. И една добавка имам, която пише, че е точно по протокол за Ковид за лечение. Витамините и глупостите за гърлото са ясни. Най-гадно е главоболието,  което е кошмарно и се засилва при температура. Sad

Джасте, ако не те мързи ще ми драснеш ли на Лс кратък разказ как го карате вие общо взето- симтоми, кога ви светна...

# 42
  • На Марс
  • Мнения: 8 714

Пънчи, душа, пак няма нищо за тебе

леко полеко нещата си отиват към бой Simple Smile

# 43
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
... и сръбска музика?
Joy

Добър ви ден, спам!

# 44
  • Мнения: 6 383
Айде, Осмичке, вървиш на оправяне. Ще мине. Този вариант е наистина по-заразен. Да гледаш повичи филми, да ти минава времето. Grinning

Рейче, ?  

Норе, нисто не каза за Белгията? Кък беши? Я само колко народ седи по къщите и муй скучно. Дай малко тема за размисъл, клюки или там каквот искаш. Wink

Общи условия

Активация на акаунт