Бебешката количка - цяла наука за второ висше №48

  • 54 564
  • 870
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 506
Днес поръчах онлайн избраната от мен Easywalker Rudey, и от магазина се свързаха да ми кажат, че желаният цвят не бил наличен, а моделът се спира от производство и няма да има ново зареждане... Стана ми странно, това е нов модел от тази година, за да го спират сигурно има някакъв проблем с него. Някой да е чул нещо подобно?
Сега съм в изходна позиция, за Харви 2/3 първо са ми над бюджета, второ не ми харесва чупката и липсата на пълно легнало положение...
Другата, която бях набелязала в началото беше Adorra 2, мнение за нея може ли?

# 91
  • Мнения: 626
На нас още при поръчка на 13-ти ни дадоха сеок за доставка до Нова година, даже май пише 2-3 внуари на листчето. Очакваме ббечето чак март и си бяхме оредвидили време за извънредно забавяне(както май става понякога). За сайбекс Priam даже казаха срок за доставка февруари.

# 92
  • Мнения: 62
На нас още при поръчка на 13-ти ни дадоха сеок за доставка до Нова година, даже май пише 2-3 внуари на листчето. Очакваме ббечето чак март и си бяхме оредвидили време за извънредно забавяне(както май става понякога). За сайбекс Priam даже казаха срок за доставка февруари.
На нас ни казаха 10 дена от Вис виталис, когато поръчах на 14...

# 93
  • Мнения: 16 874
Някой пазарувал скоро от pramworld.co.uk  от България,  с бг карта,  до адрес в Англия,  да е имал проблем с плащането?

# 94
  • Мнения: 413
Здравейте. Търся мнения за ABC design. Много ми ги похвалиха днес.  Моля, ако някой е виждал модели на марката в някой магазин в Пловдив, Стара Загора или Бургас, да ми каже, за да я видя на живо. 🌺

# 95
  • Мнения: 626
На нас още при поръчка на 13-ти ни дадоха сеок за доставка до Нова година, даже май пише 2-3 внуари на листчето. Очакваме ббечето чак март и си бяхме оредвидили време за извънредно забавяне(както май става понякога). За сайбекс Priam даже казаха срок за доставка февруари.
На нас ни казаха 10 дена от Вис виталис, когато поръчах на 14...

Може би зависи и кой цвят е. За синьото имаше налични, за зеленото не. Сиво май също споменаха, че може да дойде по-бързо.

# 96
  • Мнения: 62
На нас още при поръчка на 13-ти ни дадоха сеок за доставка до Нова година, даже май пише 2-3 внуари на листчето. Очакваме ббечето чак март и си бяхме оредвидили време за извънредно забавяне(както май става понякога). За сайбекс Priam даже казаха срок за доставка февруари.
На нас ни казаха 10 дена от Вис виталис, когато поръчах на 14...

Може би зависи и кой цвят е. За синьото имаше налични, за зеленото не. Сиво май също споменаха, че може да дойде по-бързо.
Да, зеленото... Emerald Green.
Миналата седмица ми казаха всеки момент, че чакат доставката... Не знам къде е истината...

# 97
  • Мнения: 506
Някой пазарувал скоро от pramworld.co.uk  от България,  с бг карта,  до адрес в Англия,  да е имал проблем с плащането?
Днес поръчах от там до адрес на превозвач, но платих с пейпал. Нямах проблем.

# 98
  • Мнения: 16 874
Благодаря,  Фрея!
Ще пробвам с Пей пал. Ти кой превозвач избра? Аз съм с Ггбг.

# 99
  • Мнения: 685
Вижте Доставка от Англия. Преди и аз ползвах GGBG, но на 5лв.кг. ми идват скъпи за обемни неща. Тези доставят на 3 лв.кг. все още без допълнителни такси.

http://www.dostavka-anglia.com/
Благодаря,  Фрея!
Ще пробвам с Пей пал. Ти кой превозвач избра? Аз съм с Ггбг.

# 100
  • Мнения: 16 874
Благодаря, ще помисля.

# 101
  • Мнения: 506
С Доставка от Англия поръчах аз.

# 102
  • Мнения: 506
Някой с мнение за количките на Tutis? Колебая се за новият модел - Uno 3+, но и други мнения за марката ще са ми полезни.

# 103
  • Мнения: 9
Здравейте! Първа бременност ми е и от скоро започнах да се оглеждам за количка. Убедих се, че е доста трудно да открия подходящата и се надявам на вашата помощ. Набелязах си няколко модела:
1. https://moebebe.com/bebeshka-kolichka-star-tierra-nio-2019
2. https://buba.bg/index.php?id_product=71&controller=product&id_lang=2
Някоя има ли мнение за тези колички и бих се радвала, ако ми препоръчате друг модел- да не е с помпещи се гуми и да става за по-неравни терени. Благодаря Ви много!

# 104
  • Мнения: 298
Някой с мнение за количките на Tutis? Колебая се за новият модел - Uno 3+, но и други мнения за марката ще са ми полезни.
Аз съм с Тутис Вива. Харесва ми много, обаче е голяма, в по-малък багажник трудно би влязла цялата, разделям я и шасито е в багажника, а седалката на предната седалка. Иначе е маневрена, на мен лично не ми е тежка. Побира доста багаж. И двата коша са големи и удобни. Имам приятелка, раждахме заедно, тя има Буба, която Вече се разскърца, а Тутиса засега не показва такива признаци, при яко ползване.
Не бих купила втори път кошницата, даже я продавам в момента. Просто ние не се возехме много с кола и той порасна, та я ползвахме 2,3 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт