Любители на кучета - 123

  • 20 585
  • 723
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 2 069
А с какво беше обезпаразитено  външно  кученцето?

# 661
  • Мнения: 12 935
Ре, Жаки беше така че… абе мъжът ми, който все опяваше че нещо ще и стане, сякаш предизвика лошото. Не беше имала простъп от 2 г. Той не желае дори да коментираме, да го вземем пак.
Нека мине малко време и ще видим.
Сега е адски напрегната обстановката не е за приказване Sad

Уайт, с нещо с Д беше, не съм у нас да видя.

# 662
  • София
  • Мнения: 13 561
Жаки, разбирам реакцията му, но поне да разберете от какво е. Може и от мъглата да е. Абе кофти. Дано не се повтаря пристъпа и го надрасне Жаки.
Предполагам колко и е мъчно.

# 663
  • Мнения: 12 935
Да ти кажа честно, аз съм по- зле от нея, двойна ми е главата от плач:( Толова ми липсва не мога да ти опиша. Сякаш му чувам лапичките и се оглеждам откъде ще дотича. Не знам как свикна:(((
Ако има промяна пак ще се включа, сега няма да чета че ми е страшно мъчно.
Ако се разведа заради куче ще се чуе….

# 664
  • sf
  • Мнения: 10 120
Ох, Жаки, гуш! Моят син правеше астматични пристъпи като малък. Така и не се разбра от какво точно е. Като взехме Нейо беше на 10г, колко треперех да не избие пак тая пуста астма. Не знам какво да ти кажа,първата  мисъл на всички е, че е от куче/котка. Трудно ще се пребориш с мъжа ти. Как е детето сега?

# 665
  • Мнения: 12 935
Донси, задъхва при усилие, то е отзвук, на инхалации ще доста дълги и Медрол при нужда. Дано не се повтори:(( Този път беше много страшно, бяхме загубили тренинг:(((((
Толкова ме беше страх да не стане, защото знаех какво ме чака.
Баща и полудя… какво ми чуха ушите… не искам да си спомням.
Не знам как ще я караме.
Детето и здравето му са преди всичко, то е ясно.
Но ми е адски тежко за Макси:((
Крепи ме само, че той изглежда много щастлив с кучетата и децата приятелката ми. И яде! А тук не искаше не знам защо:(

# 666
  • sf
  • Мнения: 10 120
Реално Макси няма какво да го мислиш, щом има къде да го гледат,.че и дружки си има. За вас двете ще е гадното, защото вече ви липсва.
Все пак не е доказано, че е заради кученцето.

# 667
  • София
  • Мнения: 13 561
Яде, защото има конкуренция 😁. Разбира се, че здравето на детето е най-важно. Не се сърди на ТМ, от уплаха ти ги е наговорил. Остави Жаки да се оправя с него 😉.

# 668
  • Мнения: 9 650
Алис, моят мина 40, ама си е бебе. Те до около 2 са си бебета.
Уинд, защо не пробвате да го заведете в кабинета? У вас хем му навлизат в територията, хем има къде да бяга.
Диви са. Не са се возили много и ще е драма, хем возене, хем боцкане.
Освен това, все ме е страх да не се изплашат и да не ни избягат. Те си бягат де, два пъти месечно се гоним по улиците.

# 669
  • Мнения: 2 440
Ей,че  тъжни новини от Jaclin...Съжелявам , мила!Кученце е добре.Гледай сега детенце...Представям си какво ти е на душата.Прегръщам те.Кураж

# 670
  • Мнения: 516
Жаклин, дано всичко се подреди по най-добрия начин!

# 671
  • София
  • Мнения: 8 932
Жаклин, а правили ли сте тест за алергии? Ако е към кучето лесно ще се установи. Преди години моят син като отключи алергия, веднага лл се опита да набеди котката. Изследвахме го и се оказа съвсем различна алергия - към полени и домашен прах.

# 672
  • Мнения: 18 385
Жакиии, каква е тая гадост, дет ви се е изсипала на главата. Малкото Жаки беше ли се върнало на училище междувременно? Да не са вкарали някакъв нов препарат за дезинфекция в училище?

Като цяло мнението ми е хич да не го мислиш повече. Взели сте правилното решение. Гадно-негадно, тук не става въпрос за леко проявление на алергия, дето може от кучето да е. Не може при всяка смяна на храна, обезпаразитяващ препарат или при всяко гушкане на кучето да се чудиш дали детето няма да спре да диша. Нито да минава на лечение с кортикостероиди, които знаеш колко време се чистят от организма. Няма и какво да го преживяваш толкова - детето ти е живо, ще бъде и здраво скоро, а кучето е още малко и няма да страда много, даже хич. Щом ще се грижат добре за него и ще го обичат, ще е щастливо и то. На мъжа ти не му се сърди. Уплашен и има съвсем нормални приоритети.

# 673
  • Мнения: 12 935
Има алергия  към котки и кучета, но нали пуделите са с човешки косъм, не би трабвало.
Последния страшен пристъп беше от малко котенце, тогава очите и са надуха до почти пълно затвряне.
Няма сила да убеди ММ, че не е от Макси.
Не дава да издумам, да изчакаме и да помслим нещо…
Искам всичко това да е гаден кошмар и да се събудя. Нямам желание за нищо, не ми се яде, не ми се пие. Стисам се пред Жаки.
Моята приятелка го е изкъпла и подстригала, като го в видях колко е сладък сърцето ми се сви.
Но ще се стегна той е добре, Жаки е добре това е най- важното.
Попи, не, не е била на училеще и беше напълно здрава.

Не му липсвам на мъника… гони там женските и върви навсякъде след приятелката ми.
Бързо ме забрави:)

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 2 069
Важно е детенцето да е добре . Само за Медрола да вметна ,че не може да се пие от време на време ,при нужда ,трябва постепенно да се намали до спиране.
Иначе може да получи кортикална недостатъчност.Предполагам лекаря ви е назначил схема.Бързо възстановяване.
Кученцето не го мислете сега,то си е добре на новото място.

Общи условия

Активация на акаунт