Любители на кучета - 123

  • 20 648
  • 723
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 13 709
Ха ха, бебето също има сблъсък с котката на вета. Видя спящият котак, облиза го и получи няколко удара с лапа. Така се шашна, че не мръдна 10 минути и гледаше с един поглед -мамо, той, защо ме бие 🤣

# 646
  • Мнения: 11 624
Ама те са котки за преглед, ваксини и т.н., сиреч и те пациенти Laughing Явно разделят часовете за различните животни, но ние отидохме по-рано, че с трафика трудно се преценява и трябваше да изчакаме отвън. Иначе може да стане мазало в чакалнята Laughing

# 647
  • тук-там
  • Мнения: 5 706
Колкото по-мръсни, толкова по-доволни:

Стиснати палци и лапи за болните душици!

# 648
  • София
  • Мнения: 13 709
И аз вися отвън като има много пациенти, че ощене се е кротнал и иска да оближе всички и да играе.
Има резултат от обучението. Сяда на секундата, но не се задържа дълго.

# 649
  • Мнения: 11 624
При нас в чакалнята допускат по 1 куче без клетка. При котките е малко по-различно, че те са все в клетки.
С големите кучета винаги съм чакала отвън и сме излизали от задния вход, че тук много се следи за health and safety, а всеки "инцидент" се заплаща скъпо...... като нищо могат да ме осъдят да платя за кучешки психолог, ако моето куче "стресира" нечие......... пък върви доказвай, че нямаш сестра....

# 650
  • Мнения: 147
Стискаме палци и лапи за всички болнички душички. Нека на всички мине бързо и неусетно. Майки също има проблеми понякога с коремчето,но при него помага ориз и смекта или Ентерол.
Храната се върнахме на тази която започна като бебе на Pro Plan с агнешко и да чукна на глава няма поражения. Първите дни малко повече изходен материал,но сега се нормализира и е добре.
Иначе сменяме зъбки яко и е нещо страшно, дъвче всичко дървено що види, крака на столове, ръбчета на пейки, тук там някоя ръка. Да се похвалим не е имаш пуберски нервни изблици Joy . Като се изнерви и ме хапне по ръка след “Ох ох” пуска и започва да ближе.
Дойде ни тренировъчния повод 15 метра за да започне да свиква да идва когато го извикам и навън. Ще бъде цирк ми се струва но и това ще мине.
Другата седмица и ние сме на преглед контролен и да видим че има нещо проблем с оченцето. Лявото много се зачервява и отделя повече гурелчета. Капя капки когато се зачерви за повече време,но след няколко дни пак почервенява. Мисля да опитам отново промивки с лайка докато го погледне лекар.
И за да не в спам ей го е младежа,че вече с тея 25 кг в минал вече покрай бебе. Hug

# 651
  • Мнения: 9 706
При нас ваксинирането е някаква драма. Докторът идва вкъщи и се гоним, хапем, сръжаваме. Последния път щеше и нас с нъжа  ми да ваксинира за малко Simple Smile.
Давам им консерви вкусни само за ваксинация и не е сигурно, че другия път ще се излъжат.

# 652
  • София
  • Мнения: 13 709
Алис, моят мина 40, ама си е бебе. Те до около 2 са си бебета.
Уинд, защо не пробвате да го заведете в кабинета? У вас хем му навлизат в територията, хем има къде да бяга.

# 653
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Жаки, кво става с бебока? Ок ли сте?

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 2 092
Както е предложила Reunion,
В кабинета ,на масата няма къде бяга.
Или ви е страх ,да не пипне там нещо,докато няма 3-те ваксини?

# 655
  • София
  • Мнения: 2 958
Бека, сега пък изобщо не ака. Днес е изяла половината дажба за деня. Много спи, но предполагам, че не ѝ е комфортно. Ако имаше запушване на червата, щеше да повръща нали? Сега май само това ми остана като притеснение. След два часа сме на доктор и ще видим какво ще каже.

# 656
  • София
  • Мнения: 13 709
Е то какво да ака милото. Явно и е поминало. Води я на вет за твое успокоение.

# 657
  • Мнения: X
Оф, много съм зле. Погрешка обяснявах в друга тема колко хубави кучета показвате Laughing
Нищо, пак ще напиша - красиви кученца като от картичка!

# 658
  • Мнения: 12 993
Момичета, при нас нещата се развиха колото може зле… С Жаки бяхме в болница, направи алергичен шок и пристъп на астма, която не се беше обаждала 2 години. Никой не знае от какво. Дали от препарата за обезпаразитявне или от храната не могат да кажат. Беше някакъв кошмар.
Макси отказаше вода и храна, от вчера е при близки с още 3 кучета, там е ял и е играл с другите кучета. Ял е друга храна не същата.
Засега ще е там, за по-натам ще видим.
Те се влюбиха веднага в него, той е прекрасен 😭
Адкси ни липсва и ми е много тежко.
Поне се радвам че е добре днес.
Ще идем да го видим, като Жаки е по- добре.
Не съм вярвала, че за 3 дни мога да се привържа толкова много към живо същество:((((
Опитвам се да се държа пред малката, но ми се къса сърцето.
Мъжът ми ще ме изяде с парцалите, казвам му че не е от кучето притъпа изобщо не иска да чуе.
Не знам на кой свят съм.
Жаки само гледа снимки и плаче.
Не мога да осъзная какво ми дойде на главата.
Не знам как ще я успокоя.

# 659
  • София
  • Мнения: 13 709
Жаки, не би трябвало да е от кучето. По-скоро от сухата храна.
Трудно решение. Освен да я тествате, за да знаете. Ако е от храната, може да го храните с БАРФ.

Общи условия

Активация на акаунт