Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Ноември 2021 (Тема 16)

  • 67 792
  • 712
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 968
Ние също сме си избрали място за след пенсия 😉 Канарските острови! Доста по-евтино от Гърция и доста по-топло зимата.

# 61
  • София
  • Мнения: 10 302
Ние също сме си избрали място за след пенсия 😉 Канарските острови! Доста по-евтино от Гърция и доста по-топло зимата.

Точно обсъдихме с един колега американец, разликата в цените на имотите в Гърция и Карибите, цените на Карибите бяха 10ина пъти по-високи. Не знам как е на Канарските острови, но Гърция е наблизо и за нас е по-приятният избор.

# 62
  • Мнения: 968
Ние също сме си избрали място за след пенсия 😉 Канарските острови! Доста по-евтино от Гърция и доста по-топло зимата.

Точно обсъдихме с един колега американец, разликата в цените на имотите в Гърция и Карибите, цените на Карибите бяха 10ина пъти по-високи. Не знам как е на Канарските острови, но Гърция е наблизо и за нас е по-приятният избор.

Канарите и Карибите са различна "бира". Канарите са безмитна зона и цените на храните са по-ниски от БГ.... Ние обожаваме това място и ходим всяка зима. Ай да свършва пандемията и да си празнувам Коледа на топло ....

# 63
  • Мнения: 413
Включвам се и аз в темата, случайно я открих и с удоволствие ви прочетох. На черен петък аз купувам задължително продукти за коса , тъй като им следя цените през останалата част на годината. Основно се зареждам с боята ми за коса и олио за краища.  На мола- не ходя. Специално за дрехите - не съм останала с впечатлението, че има намаление, което да си струва. Обичам намаленията 😁 многоо

# 64
  • София
  • Мнения: 11 977
В България много хора, когато чуят Гърция, си представят Халкидики.
Аз си представям Пелион, Пелопонес, Крит и т.н.

# 65
  • Мнения: 2 502
Вчера се опитах да преборя ноемврийската скука с един лимоненожълт пуловер. Беше престъпно намален.

# 66
  • Мнения: 5 832
Moon Boots са за дълбок сняг. Какъвто в София напоследък има 5 дни годишно. Не знам как ще се на лед.
Мерси, Роки! Отказах се, реших, че не си струва да имам и такова нещо за десетина дни годишно.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
В България много хора, когато чуят Гърция, си представят Халкидики.
Аз си представям Пелион, Пелопонес, Крит и т.н.

За мен Гърция е Сократ, Платон, Аристотел; Архимед и Питагор; Омировите Илиада и Одисея, Олимпийските богове и герои..... и прабаба ми. Мъчно ми е, че нямам връзка с роднините си гърци.

# 68
  • София
  • Мнения: 10 302
В България много хора, когато чуят Гърция, си представят Халкидики.
Аз си представям Пелион, Пелопонес, Крит и т.н.

Добави Корфу, Санторини, Закинтос и съм съгласна Simple Smile За мен Гърция е море с добри приятели.... ако намерим къща с хубава морска гледка, която да ни влезе в бюджета, изобщо няма да се замислям Simple Smile

Халкидики е близо, за 5ч. си там. Дори на мен Вурвуру ми е на сърце, 10г. подред бяхме с голяма, весела компания на едно и също място, вила с 2 декара двор и собствен плаж, само за нас, какво повече му трябва на човек Simple Smile

Не споделям контактите на вилата, толкова трудна стана резевацията, че се налага да запазваме година напред.

# 69
  • Мнения: 5 637
И баба и дядо по бащина линия са дошли със семействата си от Гърция. За съжаление и ние не поддържаме връзка с живите ни роднини там.

Ще си открадна идеята за Канарите Stuck Out Tongue . Само да дойде време и заминаваме, нищо, че съм със слънчева алергия. Ще го мисля като стигнем!

Да попитам скъсявали ли сте ботуш? В смисъл, да се отреже чорапа нагоре.  Имам едни ботуши с дебели подметки, баш танкове, но са и с висок чорап нагоре до коляното. Носила съм ги броени пъти, а бая се изръсих за тях. Обмислям дали да го направя?

# 70
  • Варна
  • Мнения: 394
Може би ако покажеш ботуша ще има по точни отговори.
Кожа ли е, каква или друго....

# 71
  • София
  • Мнения: 38 444
Аз съм го правила, но моделът позволяваше да се направи без грозни последствия.

# 72
  • Мнения: 5 637
Ще снимам довечера, кожа са, без хастар вътре.

# 73
  • Мнения: 28 399
За всеки Гърция е различно - за мен е слънчевия изумруден остров Тасос, и екзотичния Самотраки.....мечтите ми са да живея там, а също и Кавала, Солун.... Кавала е един от най любимите ми градове по света, ееех, размечтахме се! халкидики ми е далече...

# 74
  • Мнения: 7 898
Канарите са пълни с пенсионери англичани, немци и гейове.
Не е лошо място но на мен ми стига една седмица там.
За лятна къща предпочитам Карибите.

Общи условия

Активация на акаунт