С каква храна храните котката си? - Тема 3

  • 34 302
  • 745
  •   2
Отговори
# 165
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 296
Аз давам по малко суха храна но давам и дентални хапки Simple Smile
https://www.zooplus.bg/shop/kotki/snaksove_za_kotki/za_zubite/352159

# 166
  • Мнения: 21 288
Някой с отзиви за новата котешка храна от ДМ ?

# 167
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 296
Купих от ДМ два вида паучове едните без зърно и с висок процент протеин а другите обикн зърнени та тези беззърнените бяха пастет а моите не харесват пастети и не го харесаха много но го изядоха другата я ядат лакомо - джънк щом е ядат Simple Smile Препоръката ми е давай смело - хранта е ефтина и качествена Simple Smile

# 168
  • Мнения: 4 021
Някой с отзиви за новата котешка храна от ДМ ?
На коя казваш нова?

# 169
  • Мнения: 264
Здравейте
Двете ми котачета се бият когато си играят .И понякога е доста грубо.Единият му е подута горната устна като днес леко се беше разкървавила ,понеже е бял и като се ближе забелязах леко петънце.Иначе е жизнен,храни се.
Аз поне си мисля че това подуване е от ухапване,защото ги виждам че се захапват и за муцунките
Въпросът ми е мога ли с нещо да намажа устната му .сребърна вода давали ли сте на коте?

# 170
  • Мнения: 4 288
Здравейте, а с какво обезпаразитявате котета си?

# 171
  • Шумен
  • Мнения: 1 458
От години обезпаразитяваме с Бродлайн - капки са за вътрешни  и външни паразити. Зависи профилактика ли ще правиш или има конкретен проблем в момента - глисти, бълхи  и т.н.

# 172
  • Мнения: 4 288
Искам да дам на бездомни котки.

# 173
  • Шумен
  • Мнения: 1 458
За бездомни не знам - капките не са евтини, а бездомните са пълни с паразити. Ако решиш с капки, което ще  е по-лесно за прилагане,  питай ветеринар, кои са най-ефикасни като сила.

# 174
  • Мнения: 4 288
Храня две котенца,едното е дружелюбно,следи ме,иска да си играем,но се притеснявам да го пипам и затова исках да му дам нещо.

# 175
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 296
https://zoomagazin.eu/bg/kategorii/protivoparazitni-produkti-385  - просто прегледай всички препарати и си прецени кой ти е най-удобен Simple Smile

# 176
  • Мнения: 958
Fypryst пипета за накапване на вратлето. Струва около 5 лева за разлика от тези, които вземам от вет за обезпаразитяване на домашните.
Жената от ксерокса до нас ползва само него за нейната улично-офисна котка. А тя и е вечно на бюрото, на стола, на тезгяха. Тя има и котка вкъщи. Явно до сега не е "занесла" нищо от уличната на домашната.

И понеже всеки месец давам по 3х24 лв. за моите тигри, всеки път се чудя дали и аз да не се огранича до Fypryst.

# 177
  • София
  • Мнения: 12 270
Явно тази година зооплюс няма да пуснат изгодните две за едно сухи храни.
Ще пусна малко с 10 процента намаление от спестовният план и ако харесам нещо с кода за коледа още 10 процента.
Попадна ми на Феринга тези конесрви, които с намалението стават по 5,2 лв кг, което за тази марка храна ми се струва доста изгодно. В момента съм се запасила с консерви, но може би и от тях ще поръчам.
https://www.zooplus.bg/shop/kotki/konservrana_hrana_kotki/fering … nno_menyu/1209629

# 178
  • Мнения: 4 021
Аз с нищо не смея да се запасявам. Напоследък Арчи се мръщи на всичко ново. Взех на Brit care  избягва я като все едно отрова за мишки съм му сложила. Паучовете на Феликс много харесваше вече не,даже онзи ден 2мин след като го изяде го повърна. Взех паучове на Sheba от тях се разхлаби. След кастрацията голям глезльо стана.

# 179
  • Бургас
  • Мнения: 617
Нашият най-нов номер е да повръща пауча на Пурина. До скоро ги ядеше, а сега вече три пъти, 5 минути след хранене го чувам да издава странни звуци и намирам локвичка от храната. Засега поне похапва паучове на Феликс и консерви на Карни.
Весели празници на всички любимци и техните стопани Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 дек 2021, 10:35 от vipp

Общи условия

Активация на акаунт