Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран. Тема 5

  • 51 865
  • 736
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 945
Красавицата ни!
💖

💖
И двамата 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💖💖💖💖💖💖💖💖💖

# 301
  • Мнения: 10 803
Ехааааа...най накрая някой се появи,та да мога и аз да се разпиша...Не ,че има нещо ново...цъ....ни у фейсо ,ни у инста....красотичките ни почиват...и нека...имат нужда....
И нещо за Айчица в пресата...



Ayça Ayşin Turan беше оценена от всички с позицията си в Altın Kebelek!
преди 3 часа
Категории Телевизионни сериали Новини
Ayça Ayşin Turan беше оценена от всички с позицията си в Altın Kebelek!

TVGazetesi.com / Detay - Ayça Ayşin Turan, красивата поредица Юни на островната приказка, излъчена по Star TV, беше отличена за най-добра актриса от романтичен комедиен сериал на годината на наградите Pantene Golden Butterfly. Казвайки, че е получила наградата за баща си, който почина преди месец, Айча Айшин Туран спечели оценката на всички с позицията си на церемонията по награждаването.

Айча Айшин Туран, която изигра главната женска героиня Джун в сериала Ada Tale, който се излъчваше по Star TV и се готви да се сбогува с екраните тази седмица, беше отличена с наградата за най-добра актриса от романтичен комедиен сериал на годината на Pantene Награди Златна пеперуда. Туран, който се качи на сцената, за да получи наградата си, каза следното в речта си в памет на баща си, който почина преди месец:

„Бих искал да благодаря на всички, които ме номинираха за тази награда. Бих искал да благодаря на екипа на Ада Масали, особено на Керем Чатай. Бих искал да благодаря на моя партньор Алп Навруз, който винаги ме е подкрепял. На майка ми... Загубих баща си преди месец, посвещавам наградата си на него. Винаги се гордееше с мен, гледаше гордо, знам, че в момента го гледа с гордост. Посвещавам наградата на баща ми.”

Речта на Ayça Ayşin Turan накара цялата публика да се почувства емоционална. Красивата актриса, която привлече вниманието със силната си стойка по време на церемонията по награждаването, беше оценена от публиката. Феновете на Ayça Ayşin Turan изразиха колко са горди с талантливата актриса в публикациите си в социалните мрежи.

Ayça Ayşin Turan беше оценена от всички с позицията си в Altın Kebelek! един

Зрител обърна внимание на неуспеха на Айча Айшин Туран да се усмихне на церемонията по награждаването и написа: „Коментирах моя боже, какво намусено момиче беше, смути ме в последното си изречение“.

Ayça Ayşin Turan беше оценена от всички с позицията си в Altın Kebelek! 2-ро

Друг зрител подчерта красотата на стила на Turan на церемонията по награждаването. "Айка има ум и изящество за красота, подобно на Одри Хепбърн и Грейс Кели. Поздравления, Айка, заслужаваш още много награди."

Ayça Ayşin Turan беше оценена от всички с позицията си в Altın Kebelek! 3


https://televizyongazetesi.com/ayca-aysin-turan-altin-kebelektek … i-topladi/1304142




И още една статийка....на места превода ми е доста неясен....доколкото схванах сравняват Приказката с Вратичката....че фокс стои плътно зад сериала ,а стар тв не....но пък признават ,че е много чудно Приказката да бие такива сериали като Осман и другия/не му зная името/,които се излъчват в сряда....в соц.мрежи.

Много странно! Те не видяха истината за Островната приказка! Не си имал такъв късмет, колкото да почукаш на вратата ми!



Категории Телевизионни сериали Новини
Много странно! Те не видяха истината за Островната приказка! Не си имал такъв късмет, колкото да почукаш на вратата ми!

TVGazetesi.com / Detay – Състезанието на летни сериали със сезонни сериали обикновено води до разочарование. Много сериали, които започнаха да се излъчват през лятото и са предимно в жанра на романтичната комедия, усмихнаха лицата на каналите с рейтингите си още в първите дни на излъчването си.

Намирането на млади и успешни имена, които сме виждали в драматични сериали преди, този път в забавна любовна история, е приятно гледане за публиката. Въпреки това, както всички знаят, става все по-трудно летните сериали да се конкурират с по-амбициозните сериали през сезона.

Някои летни сериали отговарят силно на тази ситуация. Има и продукции, които успяха да устоят на високобюджетните, амбициозни продукции по други канали и да продължат няколко сезона. Продукции като Rented Love и Sen Çal Kapımı са примери за тези сериали.

Друг сериал, който се открои от летния сериал и продължи през сезона, беше Ada Tale. Публиката, която видя Айча Айшин Туран и Алп Навруз заедно за първи път в романтична комедийна поредица, хареса екранната хармония на дуото. Отражението на сериала, прожектиран по Star TV, в социалните мрежи е много по-напред от рейтингите му.

Сериалът вече не дава на канала това, което се очаква. Заради понижаването на рейтинга Star TV взе окончателното решение и се готви да излезе за последно на екран с 25-ия си епизод.

Много странно! Те не видяха истината за Островната приказка! Не си имал такъв късмет, колкото да почукаш на вратата ми! един

На този етап обаче трябва да припомним, че Fox TV стои зад сериала „Sen Çal Kapımı“ от месеци. Сериалът на Керем Бюрсин и Ханде Ерчел започна като летен сериал и продължи през целия сезон. Всъщност, след няколко седмици пауза, той продължи по пътя си отново през летните месеци.

Въпреки че каналът не получи очаквания рейтинг, камо ли да прекрати сериала заради подкрепата в социалните медии, той продължи с пълна газ и направи процес, който ще влезе в историята на сериала. Поредицата, която стартира през юни, продължи през септемврийския сезон, отново излезе на екран след кратка пауза през май и остана на екран през цялото лято и се сбогува със септемврийския сезон.
Много странно! Те не видяха истината за Островната приказка! Не си имал такъв късмет, колкото да почукаш на вратата ми! 2-ро

Редовните посетители на сериала Ada Masalı също оказват голяма подкрепа на своите сериали от социалните мрежи, точно както в телевизионния сериал Sen Çal Kapımı. Може би не е толкова ефективен като Sen Çal Kapımı, но не е и незначителна подкрепа.

Пример за това е фактът, че Ада Масали беше победител в деня сред сериалите, излъчени в сряда, 24 ноември от Adba TV, и изпревари останалите сериали с 455 хил. 400 споделяния.

Много странно! Те не видяха истината за Островната приказка! Не си имал такъв късмет, колкото да почукаш на вратата ми! 3

В лицето на два амбициозни сериала като Kanunsuz Topraklar и Establishment Osman, които бяха на екрана същата вечер, социалните медии получават изненадващи резултати. Докато 13 хиляди 600 бяха направени за сериала на Fox Lawless Lands, 5 хиляди 700 акции бяха направени за Establishment Osman, с участието на Бурак Йозчивит, в сравнение с процента на дялове на Ada Tale, ситуацията става по-ясна.

Като се има предвид, че 5 хиляди 600 споделяния бяха направени дори за амбициозния сериал на Kanal D, Sadakatsiz, изглежда голяма загуба за канала да не види подкрепата на Ada Tale в социалните мрежи!


https://televizyongazetesi.com/cok-garip-ada-masali-ile-ilgili-g … i-olamadi/1303891

Преди малко попаднах на едно видео в туитър....как всички напускат залата ...и Айча м/у тях....англ. коментират някакъв Самет ...в това видео,но кой е той....незная...бил от екипа на Алп....

https://twitter.com/dmtzdmr_il/status/1467801075554078721?fbclid … jOL7RcF7SL8KOaRy4

Последна редакция: пн, 06 дек 2021, 22:54 от Svet_sz

# 302
  • Мнения: 1 103
Добър вечер, момичета! Simple Smile Интересни неща си ни донесла, Свет. Да ви кажа мен дълго ще ме е яд, че не се разви потенциалът на този сериал. Аз не съм от хората, които следят чак толкова активно телевизионния бранш в Турция, ама странни ми се видяха някои неща тука. Като се сетя как почнаха, с какъв заряд, постоянно имаше лайфове, сюжетът даваше вратички за различни догатки. Имаше страхотна тръпка и очаквания за нещо много вълнуващо. А какво стана после? Айчи и Алпи се поскриха, Хази и Пойзи не стига че ги изцензурираха на макс, ами и ги хвърлиха в необясними ситуации, когато ги виждахме между всички островни откачалки. Едва ли някога ще мога да си обясня защо така се получи, но честно казано допускам и възможността, че някой, някъде по някаква причина не е искал особено този сериал да направи това, което бе тръгнал да прави.
Ама както и да е. Имахме си приказката, чакаме си сега " три дни яли пили и се веселили" в събота. Wink






Последна редакция: пн, 06 дек 2021, 23:13 от JessyG23

# 303
  • Мнения: 10 803
Добър ден,прекрасни! Hug
Жес ,и аз нищо не разбирам ,но и мен са ме спохождали подобни мисли....незнам дали е вярно ,но е възможно....както и да е....и да искаме нищо не можем да направим....
Пак има снимки на този Самет в туитър....някой от вас чувал ли е за него...




Кой е от тези на снимката....?

Ето снимчици на наште"колеги"...Joy



И....натрих носа на една фенка на Керем и Ханде...снощи само повтаря...що ги нямало КиХ на наградите,другите не стрували пред тях...тая такава...Ханде незаменима....уфффффффффф...понякога много се нервя....и ....попаднах на това....и сега го пуснах при онези у фейсо...

DEWAMKEEE Символ за сблъсъкСимвол за сблъсък

 https://kizlarsoruyor.com/diziler-filmler/q17297766-izleyenleri- … 021-in-en-yakisan

#AdaMasalı
#PoyHaz
#AlpNavruz #AyçaAyşinTuran




Хм...вече ми липсват...Disappointed Relieved

# 304
  • Мнения: 20
"Пак има снимки на този Самет в туитър....някой от вас чувал ли е за него...

Кой е от тези на снимката....?"

https://www.instagram.com/p/CRY6YCUoV0h/
https://www.instagram.com/p/CWv-c0foyRE/
https://twitter.com/welovedoingstuf/status/1468184387602817024

За този Самет четох, че е много близък приятел на Алп и навсякъде е с него. До него е на сцената на представянето на Ив Роше, докато даваше интервюто за пресата и му се смее, когато го питаха за Айча и Алп отговори, че сега били далеч от Истанбул, ако си спомняте, някаква такава глупост изръси. В инстаграм има много техни снимки от лятото от някаква яхта, на снимачната площадка също.

# 305
  • Мнения: 10 803
Значи ,гледайки това видео и снимките....ами във видеото този ,дето минава в най близък план ...мисля ,че е Самет....

https://twitter.com/dmtzdmr_il/status/1467801075554078721?fbclid … jOL7RcF7SL8KOaRy4

А на снимките....която е от Туитър....се вижда кой е....
Другата ...от инста..на яхтата най вляво....втората снимка и на първата/първия линк / е до Алпчи.

# 306
  • Мнения: 20
Четох много коментари, че тази награда не била за Айча и не защото оспорват таланта и на актриса, а защото Приказката не била ром ком, а драма или нещо такова. Та по този повод ето и доказателство, че е комедия.

https://twitter.com/itsme__mimii/status/1468149864680804355

"Вие казвате къде е комедията в ада масали, аз казвам НИЕ сме комедията". Stuck Out Tongue Winking Eye
Много се смях на това.

# 307
  • Мнения: 10 803
И аз четох много глупости във фейса ,но не по този повод,а ,че Айча била повече драматична актриса ...че друга заслужавала тази награда и още простотии.Вярно е ,че винаги ще има недоволни ,но поне да бъдат малко по толерантни.Както и да е ...сега идвам с една покана...за сватба....агличанките действат ,не спят.... Joy

# 308
  • Мнения: 945
Да си пишат, каквото поискат: "Гроздето е кисело" ... Trollface

# 309
  • Мнения: 1 103
Ооф, да измрънкам първо, че и на сватбата ще ни залъжат с пингвинска целувка...😒
А хич да не ви дреме кой какво пише. Точно пък си показа, че може да играе всичко момичето. Аз да ви кажа не очаквах, че може да ме разсмива така. И междудругото отдавна съм останала с впечатление, че тя не е достатъчно оценена, за сметка на много други. И с тоя образ, дето не се дра и рева и тюхка, хептен е била трън в очите на много хора. Затова най-много се радвам, че в чужбина я оцениха. И с много голям интерес ще продължавам да си я следя. 😉
Интересно какво ли гледат тук всички Simple Smile

# 310
  • Мнения: 10 803
Да си пишат, каквото поискат: "Гроздето е кисело" ... Trollface

И аз така викам,Ели. Hands Plus1 Joy

Ооф, да измрънкам първо, че и на сватбата ще ни залъжат с пингвинска целувка...😒
А хич да не ви дреме кой какво пише. Точно пък си показа, че може да играе всичко момичето. Аз да ви кажа не очаквах, че може да ме разсмива така. И междудругото отдавна съм останала с впечатление, че тя не е достатъчно оценена, за сметка на много други. И с тоя образ, дето не се дра и рева и тюхка, хептен е била трън в очите на много хора. Затова най-много се радвам, че в чужбина я оцениха. И с много голям интерес ще продължавам да си я следя. 😉
Интересно какво ли гледат тук всички Simple Smile


Сигурно наште младоженци са пристигнали в Станбула....или пък са на меден месец...ммм....за къде бяха самолетните билети,че забравих ?ThinkingJoy

# 311
  • Мнения: 1 103
Мисля, че Венеция беше, Свет Wink

# 312
  • Мнения: 10 803

То....Thinking Алпчи май е бил там....снимаха нещо...или беше в Рим....забравила съм....







Добър ден ,момичета! HugKissing Heart

Нещо, при което настръхнах....и... Disappointed Relieved

https://www.facebook.com/AdaMasaliDiziPh/videos/447556363422659/

Последна редакция: ср, 08 дек 2021, 16:50 от Svet_sz

# 313
  • Мнения: 1 103
Пойхазчета, така ли се тази вечер? 😁 😔😘
https://twitter.com/Serenathursday/status/1468269557412417548?s=20

# 314
  • Мнения: 10 803
HugKissing Heart

🔻 Снимки и озет 25 еп.“Приказка на острова” -финал

В последния епизод на “Приказка на острова” решението на Хазъран и Пойраз да се оженят е на път да се сбъдне.  Въпреки всички препятствия, пред които са изправени, двойка, която никога не се е отказват един от друг, има един последен проблем, който трябва да преодолее, преди да се оженят.  Докато новината, че Хазъран и Пойраз се местят в Истанбул, бързо се разпространява до остров Кърлагъч, Садък намира начин да се справи с по-голямата си сестра Сюзан.  Когато Нехир разбира, че Хасан е нейният баща, тя се отдалечава от всички, защото след години срещата с баща й ще промени напълно живота на едно младо момиче.  Докато Селма продължава да се тревожи за дъщеря си, Фатих се изправя срещу Хасан.  Ще започне напълно нова ера в живота на Алпер и Мелиса.

Общи условия

Активация на акаунт