"Пътят на честта" сезон 2, тема 12 - тук продължава да е по-забавно!

  • 43 319
  • 949
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 804
Жаки днес разбира много истини - реакция нулева Grinning
Много ми е странно как винаги като отключат телефоните си, излиза нещо важно, компромат и тн
Анелия ме е послушала и е облякла нормални дрехи.

# 31
  • Wonderland
  • Мнения: 679
В този задушевен разговор между Жака, майка и брат липсва само Али Ръза, който да казва "Лошо ми е!" след всяка изречена реплика Joy

На мен ми е лошо Joy

# 32
  • Мнения: 9 086
Да и Калоян вкара яка емоция за хакната поща "и ще те вкарат в затвора", а че току що уби човек... няма проблем. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 804
Да и Калоян реагира за хакната поща "и ще те вкарат в затвора", а че току що уби човек... няма проблем. Simple Smile
Да и аз това помислих Grinning че два трупа оставиха плюс смачкан телефон, който може да стане доказателство. Rolling Eyes

# 34
  • Wonderland
  • Мнения: 679
Ама и гримьорите им са едни... На Димитър следите от побоя под окото му са все едно разгонена мачка му е минала през лицето Joy

# 35
  • Мнения: X
Не ща да съм Люба! Как да избере между двама страхотни мъже?! Единствените готини в сериала.

# 36
  • Мнения: 2 379
Абе единият е малко по-готин Simple Smile Но май наистина е бременна...

# 37
  • Мнения: 5 846
Да си взима Асен, Петърчо за мен. 😁😁😁
Тая Керана пак разревана. 🥴😁🤣
Люлючето бременна.

# 38
  • Мнения: 197
Всеки път си казвам,че няма с каква недомислица  да ме изумят и всяка вечер успяват.Как е възможно Страхил и Димитър да отседнат в затвореният хотел ,да се разхождат ,да ядат и пият  Димитър  да се разхожда без перука.За екшън сцената за отвличането на Мария не си заслужава да се коментира.Да видим на финала с каква идиотия ще ни изненадат.

# 39
  • Мнения: 39 377
Мъчно ми е за Биги.

# 40
  • Мнения: X
О, какъв весел рожден ден, какъв купооон...

# 41
  • Мнения: 2 782

Що? Кво е станало?

# 42
  • Мнения: 5 846
Убиха най-доброто в Пътят на честта. 😁
А на другото най-добро удариха юмрук. 😭

# 43
  • Мнения: 2 782
Знаех, че ще я убият. Но тя ще се върне като отмъстителната сестра-близначка в трети сезон. Всичко е точно.

# 44
  • Мнения: 138
Аз го гледам назад малко.
Койна Русева е ниво. Хубаво играе.
Жака как държи пищова с два пръста.

Общи условия

Активация на акаунт