За мъжете и за жените. Злото, без което не можем - Vol.3

  • 20 724
  • 1 194
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 591
Ауууу Тайче казвай без бой какво ти се случва- при промяна в житейския статус една жена в 90% посяга на косата...или достига лимита на кредитната карта .
Извън шегата предлагам кичури- изсветляването е много агресивно, бретона ми е много строг, а скъсяването няма да го усетиш като промяна освен ,ако не е драстично.

# 16
  • Мнения: 8 937
Вече се сдобих с палто, парфюм, кецове и... диван.
По-добре да посегна на косата.

# 17
  • Мнения: 3 703
Тайчо, то сериозна диагноза твоето, нищо по - малко от платинено русо няма да помогне.

# 18
  • Мнения: 3 622
Записвам се, за да съм информиран какво не харесват жените в мъжете.

Мога да ти кажа единственото, което харесват ...

 Казвай! Целия съм в слух.

# 19
  • Мнения: 19 673
Ся каквото е ставало в старата тема си остава в старата тема и тука сме нови хора на чисто, така ли?


Човек от себе си не мое избяга.

# 20
  • Мнения: 11 505
Аз ще бъда бяла и добра Grin

# 21
  • Мнения: 19 673
Босилка не харесва това. Smile

# 22
  • Мнения: 11 505
Е, то минаха 5 мин, толко ...

# 23
# 24
  • Мнения: 2 921
на всички желая повече любов или к'вото там правят
Ти пък любов! Любовта е най-големият проблем. Тъкмо свикнеш с някого и го вземеш присърце, той почне да ти обяснява, как животът му е катастрофа. Е, хубу, де, ама аз не съм пътна помощ! Какво ме засяга?
Никога не ми е било в стила да обяснявам, колко ми е провален живота. Допускала съм грешки. Знам, че може и по-добре, но това е, което е!
***
При мен промяната варира между вещерско лилаво, бургунди и огнено червено. Кичурите ми се получават съвсем естествено заради неравномерното побеляване на косата.
Трябва да ти е изпила чавка акъла от брюнетка да се правиш на блондинка.Rolling Eyes
Е, то минаха 5 мин, толко ...
Защо пишеш курсив? Крив космос, Пиза или нещо друго? Питам от любопитство.

# 25
  • София
  • Мнения: 34 933
Ся каквото е ставало в старата тема си остава в старата тема и тука сме нови хора на чисто, така ли?


Мръсните чаршафи след пране.

# 26
  • София
  • Мнения: 12 322
на всички желая повече любов или к'вото там правят

Само хубави неща Grin

# 27
  • София
  • Мнения: 62 595
Ритуално да се запиша, ама хич не ми се пише тази вечер.

# 28
  • Мнения: 2 204
Относно случката, която споменах...

С един пич сме виртуални приятели от 10 години. Умен човек, аналитичен, уважавам го като мащаб на мисълта. Пишем по разни форуми и на ЛС. Обсъждаме теми, понякога и лични неща, но без конкретика кой кой е, някак е излишно относно същността и смисъла на съдържанието. Имаше си характерни особености в изразителността като цяло, но то интелекта обикновено избива в такива, реших, че си е башка луд като всеки чешит и толкова. И така, в един момент след 10 години абстрактно приятелство решихме да се запознаем и конкретно.
Аз се представих, после той... иии... се оказа всъщност, че не е той. Оказа се, че моят приятел е жена. Не някоя мека китка при това, съвсем натурална, женствена жена. Гледах, мигах...

Още го осмислям. От една страна за мен е образ, граден много време и все едно някой ми уби приятеля. От друга пък не е толкова зле, като тая другата се надявам да надделее. Та по въпроса за мъжете и жените, различията, приликите...на мен ми е странно и още дълго ще ми бъде. Може би защото се случи на мен, а е странно да ми се случват странни неща. Като от сериал. Ама май си е странно и обективно, не знам.

# 29
  • Мнения: 19 673
Интелектът и разграничаването / бягството от женствеността не е рядко срещано като комбинация, за да се предпази една жена. Обикновено мъжете се плашат от умни жени. Вземай ги и двете и не се чуди, ама ич.

Общи условия

Активация на акаунт