Книга за отношение на мъж към жена.

  • 1 101
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 987
Търся книга по темата. Ще я купувам за подарък на мъж-дърво, така че просто търся заглавие какво да купя - нещо от сорта на наръчник как трябва да се държи мъж с жена за да я спечели- комплименти, подаръци, помощ, секс, срещи. Може и в шеговит тон. Не от сорта на тантрически сексове на Кобилкина и всякакви духовни практики, а от рода на - ако е сготвила хубаво, не мляскай а кажи, че ти харесва. Нещо такова Simple Smile

# 1
  • СИ
  • Мнения: 4 406
А-а-а-а... Подарък... Не съм прочел внимателно. Стар ерген ли е?

# 2
  • Мнения: 3 987
Още не много стар, но за да не стане съвсем стар искам да помогна малко.

# 3
  • Мнения: 6 132
Нещо от сорта на наръчник .... има една серия https://chitanka.info/sequence/novata-era-v-obshtuvaneto
Аз не си падам особено по такива книги, но съм чела първата "Войната за ..." тра ла ла ... и не е лоша, има хумор, увлича.
Това на първо четене се сещам.

# 4
  • Мнения: 25 449
Като за начало книги от типа на „Как да се държим в обществото“ – там са включени основните положения, които всеки човек трябва да знае. Тези с претенциите за джентълмени и дами пък – съвсем.
След това може да се усъвършенства, като прочете някое и друго романтично романче, препоръчително авторът да е жена. Там са дадени много отговори на въпроса „Какво искат жените“ (което и обяснява защо толкова много жени ги четат) за всеки, който има търпението да ги прочете и ум, за да извлече същественото, различно от плочки по корема и голям... ъ-ъ-ъ, нос.

# 5
  • Мнения: 3 987
Нещо от сорта на наръчник .... има една серия https://chitanka.info/sequence/novata-era-v-obshtuvaneto
Аз не си падам особено по такива книги, но съм чела първата "Войната за ..." тра ла ла ... и не е лоша, има хумор, увлича.
Това на първо четене се сещам.

Благодаря, ще им прочета рецензиите Simple Smile Изглеждат достатъчно шеговито на външен вид, за да не се стресне човекът, че са някакви книги за самоусъвършенстване и всякакво инфлуенсърстване.

# 6
  • Мнения: X

И да почерпи при успех.

# 7
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
Това, обаче е на преордър.

# 8
  • Мнения: 3 987
Много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт