Хакери

  • 2 363
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 031
няма право да те снима и записва без твое позволение.
Да няма, но колко пъти и тук са давани съвети ако някой има някакви съмнения да постави шпионска програма на телефона на "Милото".
Той има запис на мои чатове отпреди 5 години!!! Не мога да си го обясня, при условие, че аз не мога да ги възстановя от архив или акаунт.
Абсолютно всичко - вайбър, месинджър, мейл, телефонни разговори и съобщения.
А с близки приятели съм споделяла много, много лични неща..., а и те с мен.
Явно е свързано с тел. номер, не с телефон защото смених наскоро телефона и той знае последните ми видео обаждания и разговори (записани са при него).
Единственият жокер, който имам е, че тракингът бил платен.

Ако някой ми разясни как става това, ще съм благодарна.

# 31
  • Мнения: 3 186
Сложил ти е някакво платено приложение и на предишни, и на сегашния телефон най-вероятно. Щом има физически достъп до телефона не е трудно.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Какво значение има как става, не ми е ясно... Нищиш подробности, а игнорираш основният проблем - живееш с...няма да напиша думата, че не искам бан. За това се замисли, не за останалото.

# 33
  • Мнения: 8 802
а ти къде разговаряш, чатиш, само през телефона ли, или и на компютър?
Има програми, които сигурно ти е инсталирал на телефона (всеки от петте) - те горе долу работят на принципа записват звук и видео, всичко каквото се случва на телефона, например, днес си чатила по viber или whatsup, после си говорила 5 мин с приятелка, след това си играла някоя игра. Резултатът от работата на тези програми, изискват обаче много памет. Може ли да е записвал на телефона ти, а после да си е слагал записите на компютъра, но това трябва да се прави регулярно. Забелязала ли си да ти взима телефона всеки ден за по 5 мин?

# 34
  • Мнения: 1 031
Ако се върнат фабричните настройки на телефона, ще бъде ли безопасен за ползване? Ще се премахнат ли шпионските програми или все пак по гугл акаунт и телефонен номер ще може да се подслушва и записва пак.

# 35
  • Мнения: 8 802
Ако избереш опцията "нулиране на телефона" ще стане като, когато си го купила. Ако обаче след това си въведеш гугъл акаунта - веднага ще видиш, че ти се връщат някои неща записани там, примерно контактите. Фирмата Гугъл ще има много информация за теб  чрез акаунта. А хакерът - евентуално ако е бил сред контактите .ти. Зависи по какъв начин те е хаквал, ако е с инсталирана програма - от програмите ще си се отървала.
Най-добре си направи нов Гугъл акаунт.А ако може и без -- още по-добре.
Преди да нулираш телефона си запази/препиши всички важни за теб неща, телефони, снимки, видеа и т н.

Общи условия

Активация на акаунт