💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 11 (07.11. - 14.11.2021)

  • 72 512
  • 1 821
  •   1
Отговори
# 60
  • USA
  • Мнения: 7 320
Допълвам "Противнячка,ИЗРОД,боклук,повръща ми се от теб..."
Не мога да си представя жените,които стоят зад тези думи и колко стойностни са те в живота,щом за участник от телевизията могат да изсипят такива думи.👎
И на фона на това,те казват,че Елизабет е злобна.

# 61
  • Мнения: 6 336
И аз искам да гледам Елизабет как играе, но повече дават как коментира останалите. И продукцията й прави лоша услуга като постоянно я дава как злобее. Неприятна ми е, дразни ме и изглежда гаден човек. Ако ще да монтират синхроните, чувствата ми не се променят. А в крайна сметка не смятам, че Елизабет е чак толкова добра актриса - да е миличко и сладичко девойче, пък само предаването да я прави лоша.

# 62
  • Мнения: 9 700
Всеки пост е един записан синхрон.

# 63
  • Мнения: 10 387
Продукцията е решила точно това да покаже от Елизабет, с което я прави антипатична на всички. Затова са и хейтовете. Предполагам, че с възрастта и опита госпожицата ще се усети и ще нахитрее, така че да не показва така явно злобата си, ще се научи да изглежда блага. С връщането си в играта показа, че ще отмъщава на всички, които смята за виновни, че е номинирана и победена. Еми такова поведение не провокира симпатии, а точно обратното. Мисля, че точно си пасна в отровната атмосфера на Бойците. Която не стана по-добра, когато Мани си тръгна.

# 64
  • Мнения: 990
По Елизабет също има много корекции. Бях забелязала само устните, но е пипала почти цялото лице, също и зъбите (много съм против млади хора със здрави зъби да си правят "холивудски усмивки", но тяхна си работа)  . Доста умерено го е правила, защото почти не личи, хубав и естествен резултат има при нея. Изненадва ме, че не е барнала и носа, дано и не го, защото тогава вече наистина ще мяза на хлапенце. Още на визитката ми се видя страшно зъбата, все едно няма място да си прибере зъбите, но като цяло е с хубава външност.

А те с Андрей познават ли се от преди? Бащата на Елизабет също ходи по маратони, не знам дали е коментирано.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 3 805
Елизабет се представя добре в игрите, това е факт, който е известен на всички. Без да я познавам, само на база на показаното от нея си вадя извода, че е злобна и завистлива. И много моля, злобата й да не се бърка със спортната такава. Като бивш спортист съм наясно с разликите. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 510
На Елизабет зъбите със сигурност не са изкуствени. Избелвани може, но не и изкуствени. Личи, че усмивката и е съвсем естествена. Иначе и аз мисля, че има хиалурон в устните.

# 67
  • London
  • Мнения: 6 732
Елизабет има хубави очи.....проблемът идва в момента в който заговори, почне да се хили и усетиш вътрешната й енергия.

# 68
  • Мнения: 3 140
Не пиша често,но всеки ден ви чета.
В анкетата гласувах за приключенците,въпреки че двамата,които малко харесвам(Милена и Морунов) са в другото племе.
А относно Красима още в началото на формата писах,че много ми хареса.Повечето от вас имаха негативно мнение,но мен нещо в нея ме грабна.Е,като прочетох модел,се учудих.Стори ми се прекалено едра,но после тук прочетох,че се занимава с тежести.Наистина много добро представяне и в игрите,и в ежедневието.
А относно просташкото държание на Боби мисля,че е понеже е знаел за номинацията на Красима.
Засега ми остава една Милена,заради която да гледам,но ако отпадна и тя,се отказвам.
Андрей и Елизабет и на мен са ми доста противни.Може наистина поведението им да се пречупва през призмата на сценаристите,но от пръв поглед си личи колко фалшиви усмивки имат.Абе всъщност видя ли човек със сини очи и тънки устни,тръпки ме побиват.

# 69
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Пука ѝ на Елизабет. Нали Марешка и Ксения я обичат!

# 70
  • Мнения: 1 726
Усмивката на Елизабет на повечето снимки ми стои изкуствено. Не ми харесва.

И на мен така.Иначе външно като момиче ми харесва,  но усмивката ми изглежда изкуствена,  поне тази на снимката.

# 71
  • Мнения: 896
Лелее колко сте изписали!
,🌹за темата!
Аз пък искам всички на реката и /или на плажа на отшелника.(продукцията не изключи първото като възможност).Ей,  така да си каляват волята.Нали изгониха "най-слабите"...

# 72
  • Мнения: 1 117
Стана ми интересно и успях да намеря това за зъбите на Елизабет:
Скрит текст:

# 73
  • Мнения: 86
Между другото, бях гледал един подкаст с участието на Михаил Кунчев, който е бивш сценарист в Hell's Kitchen, Фермата и ако не се лъжа сега и в Игрите. Та той казва, че най-прекрасният човек могат да го изкарат като най-големият злодей.
Заради това и тази неприязъм, която изпитвам към фалшивата и нелицеприятна красима е с някакви резерви, както и към други упастници.

Давам линк с подкаста на Кунчев, който е много готин като човек!
https://youtu.be/iBckTOYdd2A

# 74
  • Мнения: 5 793
Не искам да предизвиквам полемики, защото знам, че е недолюбвана тук, но май единствената, която не е пипала нищо по себе си и е красавица остава Паулина Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт