💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 11 (07.11. - 14.11.2021)

  • 72 549
  • 1 821
  •   1
Отговори
# 75
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Стана ми интересно и успях да намеря това за зъбите на Елизабет:
Скрит текст:

Страхотна си!



# 76
  • Мнения: 9 583
Не искам да предизвиквам полемики, защото знам, че е недолюбвана тук, но май единствената, която не е пипала нищо по себе си и е красавица остава Паулина Simple Smile 

Тц, не позна!

# 77
  • Мнения: 5 850
Не искам да предизвиквам полемики, защото знам, че е недолюбвана тук, но май единствената, която не е пипала нищо по себе си и е красавица остава Паулина Simple Smile 

Тц, не позна!
Коригирала е нещо ли? Какво?

# 78
  • Мнения: 2 068
Понеже аз повдигнах въпроса за българския на Андрей - това е последното нещо което ще ми повлияе на мнението за някого. Да, човек като говори неправилно създава впечатление у слушателите сякаш е глупав, но също така твърдя че слушателите трябва да се опитват да се отърсят от това неволно усещане.

Мисълта ми е друга. Няма нужда да си идеален и след години може да  се случи да има грешки. Но за изрази които ползваш ежедневно може да се напънеш малко и да ги изгладиш. Може да не ти е ясна граматиката, да не ти идват разни думи, но поне простите неща които казваш ги казвай добре. Аз разбрал, аз гласувал, аз искал - колко усилие се иска да запомниш че когато има "аз" не бива да има "-ал".  Все едно българин да живее в Англия и да вика I wants, I votes, I understands.  
Еми не е добре.

# 79
  • София
  • Мнения: 12 544
За Поли отдавна се писа, че има корекции. Имаше и снимки преди/след.
Аз не харесвах Красима и се радвам, че отпадна.
Гласувах за бойците, мисля, че те ще останат в резиденцията.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 461
Донякъде продукцията може да монтира, да реже, наслагва и т.н., но няма как да слага думи в устата, когато виждаме спонтанна реакция. Примерно Полининото "по-добра съм от теб, от теб и от теб" няма как да е извадено от контекст, защото виждаме и другите около нея.

Като цяло, колкото по-бял искат да изкарат някого, толкова по-малко трябва да го показват. Наблягат на интригите и лицемерието при останалите, и така "нашият човек" се оказва обикновен, мирен, незлоблив, следователно приемлив победител. Доста хора не харесваха Валентин, докато с Туджаров правеха схеми, но откакто тая линия приключи, все по-симпатичен става.

Да не забравяме и че основната част от комуникацията и усещането ни за даден човек е невербална. Език на тялото, тон, поглед... Затова и някои хора са ни симпатични, други не, без видима причина.

# 81
  • USA
  • Мнения: 7 362
Паулина има нос,при това чудесно направен.За друго - не мисля.Тя си е естествено красива с типични черти на полякиня.
Нищо не намирам за биографията на Елизабет,но съм на 99% сигурна,че има руски корени.Я някоя баба/дядо,дори майка/баща..

Аз не виня Андрей и българския му.Ако наистина се състезава за България от 5-6г,женен е за рускиня,то колко пък му се налага да говори български,че да си го изчисти откъм грешки.
На мен ми е много забавно(без лоши помисли) когато чужденци говорят български.

# 82
  • Мнения: 6 704
Паулина си е пипала носа, но няма лошо - изглежда доста добре. Елизабет не знам дали си е правила корекции, но и честно казано не ме интересува - външността й е ок, характерът й не е.

# 83
  • София
  • Мнения: 5 792
Благодаря за новата тема! 🌺
Елизабет на мен ми изглежда различно на нови снимки, устните й са по-пълни. Има много спортна злоба и явно трудно владее да не прелее и към поведението й извън спорта. Лигавото й говорене я прави непоносима за мен.

# 84
  • London
  • Мнения: 6 732

Колко пъти още ще се повтори това,  че теглото помагало за тегленето на въжето.Как точно помага?

Помага Simple Smile Като пробиеш дупка в басейна со дебелиот г*з, ще теглиш повече въже Wink

Иначе аз бях тази дето се дразни на изпъчените дупета, извинявам се, че не съм отразила снимките на Красима. Ми да, като си изпъчи така задните части не става по-хубава Simple Smile
Аз по принцип харесвам дупета, не че не харесвам, но по-естетически заснети, не така безцелно вирнати. Ето например тази снимка на Краси много ми харесва


Аз дето съм жена.....зяпвам за мъжете не знам. Хубава знойна българка.Stuck Out Tongue Winking Eye

Мен ме респектира обаче най-вече с тренировката, която днес споделих.

# 85
  • Мнения: 4 470
По-назад сте постнали снимка на Габи и се сетих да си кажа мнението- хубаво е момичето, ама още си спомням как като разбра, че Неделчо е станал капитан в Бойците след битката, реагира с "Тоя ли бе? Тоя е страшен льольо". Много кифленско и надменно ми звучеше. Неприятна ми е.
Паулина има правен нос, установих го като й гледах изпълненията от "Гласът" - ето тази гърбичка сега я няма
Скрит текст:
На мен тя страшно ми харесва с тъмна коса и руси кичури, не изцяло руса.

# 86
# 87
  • София
  • Мнения: 5 551
Допълвам "Противнячка,ИЗРОД,боклук,повръща ми се от теб..."
Не мога да си представя жените,които стоят зад тези думи и колко стойностни са те в живота,щом за участник от телевизията могат да изсипят такива думи.👎
И на фона на това,те казват,че Елизабет е злобна.
Нищо от изброеното не съм казала, така че няма да се обидя, но на съпругата на Андрей също ѝ се "повръща" от Красима.

Още на визитката ми се видя страшно зъбата, все едно няма място да си прибере зъбите, но като цяло е с хубава външност.
Това не е ли по-скоро заради обратната ѝ захапка (може и да греша, така ми се стори на една от снимките, публикувани от Adoralova)? Тъкмо щях да пиша, че не ми изглежда да има фасети и Madison. потвърди, че няма.

Последна редакция: нд, 07 ное 2021, 21:56 от La Vikinga

# 88
  • Мнения: 2 395
Чудесна снимка от плажа...това Андреа певачката ли е?

# 89
  • Мнения: X
Стана ми интересно и успях да намеря това за зъбите на Елизабет:
Скрит текст:

Страхотна си!



Сладур Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт