💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 11 (07.11. - 14.11.2021)

  • 72 677
  • 1 821
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • USA
  • Мнения: 7 378
Елизабет няма фасети,а като дете е носила брекети,за да си оправи криви зъби и захапка.
Мисля,че си слага филър в устните и други интервенции не виждам.
Голяма сладурана.

Последна редакция: нд, 07 ное 2021, 22:42 от Не се сърди, човече

# 92
  • Испания
  • Мнения: 37 503

# 93
  • Мнения: 659
От известно време само ви чета, но си позволих да гледам битката на Красима, защото винаги съм я харесвала. Направо съм бясна, но всичко сте изписали. За Андрей и Елизабет думите не стигат. Смайли беше публикувала негово стори и си позволих да му пиша, че като спортист не е обективен. Андрей отговори, че е игра и аз му казах, че тогава поведението им след играта не им прави чест и му пожелах здраве.  Е, бях блокирана. Не че ме вълнува де. Сега поне всичките ми любимци са при приключенците. Продължавам да стискам палци на Боби, Вальо и Милена.
Тренировката на Красима е брутална. На колко години трябва да е била?
Благодаря на Смайли за темата и на Бенгън за статистиката.

# 94
  • София
  • Мнения: 5 551
Lafusko, Милена вече е част от Бойци.
Елизабет няма фасети,а като дете е носила брекети,за да си оправи криви зъби и захапка.
Мисля,че си слага филър в устните и други интервенции не виждам.
Голяма сладурана.
Не е била дете, Madison. вече предостави достоверна информация по темата, за тези, които се интересуват.
Стана ми интересно и успях да намеря това за зъбите на Елизабет:
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 07 ное 2021, 23:51 от La Vikinga

# 95
  • София
  • Мнения: 2 499
Разбира се, че се оправя.
Имах дълбока захапка. Носих брекети. Вече нямам.

Последна редакция: нд, 07 ное 2021, 23:25 от Илит

# 96
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Всеки с интересите си.

Последна редакция: нд, 07 ное 2021, 23:27 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 97
  • Мнения: 659
Lafusko, Милена вече е част от Бойци.
Оф, вярно. Дано успее да оцелее.

# 98
  • London
  • Мнения: 6 732
Ами мисля, че е била на 17 години на тренировката.

Елизабет спомена, че е махнала брекетите точно преди Игрите.

Андрей явно доста вътрешно ги преживява нещата. Наистина не го разбирам. Няма какво толкова да дели с Красима ..., Че чак да блокира хората при все, че съфорумката нито е ползвала оскърбителни думи, нито нищо. Той явно и нормален разговор с човек на друго мнение не може да проведе. А по-лошото е, че знае, че не е обективен, знае явно, че се е осрал, но го човърка да продължава да рине..... Май е здраво във филма, на Красима сигурно й парят ушите по цял ден.

# 99
  • earth
  • Мнения: 1 334
Четейки тук, няколко пъти срещам определението “модерен млад мъж.” Тези, които го използват или разбират биха ли могли да го дефинират?

# 100
  • София
  • Мнения: 5 551
Разбира се, че се оправя.
Имах дълбока захапка. Носих брекети. Вече нямам.
Моя грешка тогава, ще се редактирам. Не бях срещала човек с обратна (не знам дали се има предвид същото), който напълно да си я е оправил с брекети.

# 101
  • Мнения: 2 106
Допълвам "Противнячка,ИЗРОД,боклук,повръща ми се от теб..."
Не мога да си представя жените,които стоят зад тези думи и колко стойностни са те в живота,щом за участник от телевизията могат да изсипят такива думи.👎
И на фона на това,те казват,че Елизабет е злобна.
Нищо от изброеното не съм казала, така че няма да се обидя, но на съпругата на Андрей също ѝ се "повръща" от Красима.
Злобна не ми направо отровна! И аз не съм казала горните, не са точно моята стилистика, но казах едни други който доведоха до това да ми изтрият мнението.
 Hands V

# 102
  • earth
  • Мнения: 1 334
Красима модерна млада жена ли е? А Поулина?

# 103
  • Мнения: 9 674
Красима се оказа мъжко момиче. За мен ролята на намазана кифла, която показва извън игрите, въобще не й отива и не пасва на натюрела й. Но това е грозната мода сега, уви.

# 104
  • София
  • Мнения: 5 551
Не виждам защо всеки гримиран човек, трябва да е наричан "кифла", каквото и да се влага в това понятие. Красима така се самоопредели, защото сигурно някой ѝ го е казал. Живеем в свят, в който наличието на корекции по тялото не пречи да работиш в сферата на ядрената физика.

Общи условия

Активация на акаунт