Връзка с млада жена с дете

  • 10 683
  • 220
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 582
С това включване на кандидат тъщата  авторът окончателно пренави съспенса в историята.
Жалко, темата беше интерсна.

# 151
  • Мнения: 3 195
Заради такъв мъж като автора и аз не бих дала на дъщеря си да се развежда. Grinning

# 152
  • Мнения: 12 790
Странно ми е, това сякаш са семейни отношения от някаква друга епоха, с това активизиране на родата.

# 153
  • Мнения: 14 862
Майтапа, настрана, представих си как ми звъни майката на новото гадже, боговете само знаят как се е сдобила с номера ми, и почва да ми чете конско.

# 154
  • Мнения: 18 299
Кажи й, че имаш сериозни намерения към него. Smile

# 155
  • Мнения: 1 726
Не е звъняла, а писала. Човек лесно се намира в социалните мрежи.

# 156
  • Мнения: 7 923
Майката е искала да се увери, че дъщеря ѝ заедно с детето няма да цъфне след няколко месеца в родния си дом и да се засели за вечни времена, ако я зареже авторът на темата.

# 157
  • Мнения: 14 966
Майката откъде е разбрала , че има искри, че да го пита автора за намерения.
То в тази тема всеки е с намерения, докато се разпадне цялата конструкция и всеки не си седне на мястото.
Момичето с намерения за развод, мъжът и с намерения да спасява брака си, авторът с намерения да си сменя града, а тъщата с намерения да сменя зетя.

# 158
  • София
  • Мнения: 38 519
Ама те не са гаджета! Всичко е само ала-бала, в границите на въображението - и на автора, и на жената.

# 159
  • Мнения: 3 195
Той беше писал, че много страст и виждания имало, затова си помислих, че е подпечатано със секс. Едно време такава беше страстта, сега може би си пращат сърчица и дикпикс и това е страст... Остарях.

# 160
  • Мнения: 14 862
Майката е искала да се увери, че дъщеря ѝ заедно с детето няма да цъфне след няколко месеца в родния си дом и да се засели за вечни времена, ако я зареже авторът на темата.
Разсмя ме. Начи маминка пропуснала да обясни на щерката за мъжа и жената интимно, ама ще контактува с някакъв предполагаем рицар да му обяснява да не вземе да развали на щерката къщата.
Ма ей сега.

# 161
  • Мнения: 3 774
Той беше писал, че много страст и виждания имало, затова си помислих, че е подпечатано със секс. Едно време такава беше страстта, сега може би си пращат сърчица и дикпикс и това е страст... Остарях.

Аз май съм още по-стара, щото чак след два прочита зацепих какво е дикпикс Grinning

# 162
  • Мнения: 6 703
Аз съм още по-зле - питах сина ми какво е дикпикс 😀

# 163
  • Мнения: 14 862
Горкото дете Joy

# 164
  • Мнения: 6 703
Детето е на 25 🤣

Общи условия

Активация на акаунт