Връзка с млада жена с дете

  • 10 673
  • 220
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 760
...
Относно това че не се чувства добре с него: от споделянето от нея то е свързано с държанието му а не друго (тя оправя всичко в къщата, детето, ангажименти, работа, а той в повечето случаи след работа се прибирал и си почивал без да и помага; тя е тази която прави предложения за определени неща вместо него. Определя се като "мъжко момиче".
Казва че досега си е мислила по-този казус да се разделят, и така повечето неща ги върши тя, но просто наистина сега след случилото се е осъзнала че да стои с него насила не е редно.

В моя случаи ме притесняват, няколко фактора: детето ѝ, близките ѝ кое как ще приемат и цялата процедура покрай развода ѝ.
И не на последно място, факта че наистина след толкова време в чужбина, в момента работя от вкъщи но е временно. След време компанията може да поиска да се работи от офиса тоест в София, което означава че няма как да сме наблизо.
А както и някои от вас го споменаха, не се знае как ще се развият събитията покрай мен, също възможно е да се върна обратно там.
...
Излиза, че за нея са били о.к. тези отношения с мъжа й, преди да се видите и тя да се осъзнае, както казваш. Тя се грижи за дома и детето, докато не е на работа, а той ходи на работа и до там - тези неща са си били така още от самото начало, когато са се взели. Това е доста широко разпространен модел на семейство. Сега тя няма данни дали ти ще й помагаш или не. Тя не е говорила с мъжа си, предполагам, за да се разберат той да се включва повече в домакинството. За мен, това са буквално - изсмукани от пръстите причини да твърди, че мъжът й не се държи добре с нея. Представи си някоя жена да се е омъжила за рус мъж и после да каже - ама защо е рус. Ами затова, защото тя си го е избрала такъв. Ей така, спонтанно, след секс с теб тя решава, че мъжът й не помага вкъщи. Хайде сега. А говорили ли са, той какво казва? Не, не са говорили, тя търси претекст да се изкара неразбрана.
Покрай сивото ежедневие я е стегнала шапката и си е намерила отдушник в твое лице. Решила е да си поизживява нещо като от филмите: съдбовна любов, драма, мелодрама. Така заради едното участване в домакинството да си чул някой да се развежда? И то без някога тя да му е поставяла въпроса? И тя няма да се разведе, за нищо на света, ако ти не й дадеш основание да вярва, че се ожениш за нея. Даже и тогава не е сигурно, че ще се реши на развод без причина, какъвто е случаят.

# 76
  • Мнения: 18 298
Чисто съвпадение, че осъзнаването настъпило със запознаването с автора. И изведнъж тя е разбрала, че само тя мие чиниите вкъщи и така повече не може да продължава.

# 77
  • София
  • Мнения: 35 097
Буквално чуждата кокошка е патка.

# 78
  • Мнения: 921
Ивайло, тя ти казва това:

Казва че досега си е мислила по-този казус да се разделят, и така повечето неща ги върши тя, но просто наистина сега след случилото се е осъзнала че да стои с него насила не е редно.

Но всъщност прави това:

Мъжа и започна да усеща че има някакво привличане и започнахме да се виждаме скришно.

Т.е. вратичката за момента си я е оставила отворена, ако с теб не се получи, ще си остане при мъжа си и все едно нищо.
Наистина е възможно от много време да е обмисляла да се разведе, но след като вече е изневерила е редно да застане пред мъжа си и да му каже. И е редно да го направи без да има някакви гаранции от твоя страна, че ще заживеете заедно, ще приемеш детето и т.н. Защото така постъпват читавите хора. И защото това дали не е щастлива с мъжа си и дали ще бъде щастлива с теб са две отделни неща.

# 79
  • Мнения: 28
Ивайло, тя ти казва това:

Казва че досега си е мислила по-този казус да се разделят, и така повечето неща ги върши тя, но просто наистина сега след случилото се е осъзнала че да стои с него насила не е редно.

Но всъщност прави това:

Мъжа и започна да усеща че има някакво привличане и започнахме да се виждаме скришно.

Т.е. вратичката за момента си я е оставила отворена, ако с теб не се получи, ще си остане при мъжа си и все едно нищо.
Наистина е възможно от много време да е обмисляла да се разведе, но след като вече е изневерила е редно да застане пред мъжа си и да му каже. И е редно да го направи без да има някакви гаранции от твоя страна, че ще заживеете заедно, ще приемеш детето и т.н. Защото така постъпват читавите хора. И защото това дали не е щастлива с мъжа си и дали ще бъде щастлива с теб са две отделни неща.

Той вече знае.
Понеже той ги беше усетил нещата, тя говори с него какво е станало и защо сме се виждали.
Иначе съмнения какво му е казала, винаги може да имам поради причината че не съм присъствал, а и не искам.
Тя трябва да реши, какво ще прави, да го стори и евентуално времето ще покаже.

# 80
  • Мнения: 14 843
Тоест, казала му е, че се харесвате и че планира да се разведе с него?

# 81
  • Мнения: 6 125
Изчакай да се разведе и тогава мисли по сериозно какво що. Не разбрах изклати ли в вече, ако още не си, по добре недей, че като те гледам ще се омотаеш хептен. Тва че мъжът и не и помагал няма как да знаеш до колко е наистина така, до колко е изтощен от работата си и дали наистина има основание да недоволства. Принципно тези лесно зарязващите при първите трудности, после действат отново по същия начин. Ако вече сте свършили тая работа, каквото и да ти кажа, няма смисъл.

# 82
  • София
  • Мнения: 35 097
Замазала е - той в чужбина, аз го познавам от дете, да му помогна тука малко, човещина е…

# 83
  • СИ
  • Мнения: 4 406

Той вече знае.
Понеже той ги беше усетил нещата, тя говори с него какво е станало и защо сме се виждали.
Иначе съмнения какво му е казала, винаги може да имам поради причината че не съм присъствал, а и не искам.
Тя трябва да реши, какво ще прави, да го стори и евентуално времето ще покаже.


Ти откъде знаеш, че знае? Откъде знаеш за какво и как са говорили? От нейните думи? Ти толкова ли си наивен и загубен, че кълвеш? Според тебе, една жена ще каже на мъжа си, че май се харесва с един друг и ще си стои при него, докато си помисли какво и как иска да прави?
Времето нищо няма да покаже. То и сега се вижда.

# 84
  • Мнения: 28
Тоест, казала му е, че се харесвате и че планира да се разведе с него?

Да, така му е казала.
Не, не съм имал крайни интимности с нея, именно заради самата ситуация.
Както казах, не съм човек който се пуска току така в разни истории.

# 85
  • Мнения: 12 760
Останала е следващата крачка: наистина да го направи, освен да говори какво ще направи.
Няма нужда нейното решение да те заробва теб и да предопределя твоите решения за твоя живот. Другото би било доста глупаво - за теб.
Според мен, така казва, за да те мобилизира и да поддържа интереса ти. А и да те тества как ще реагираш. Ти какво каза?

# 86
  • Мнения: 14 843
Тоест, казала му е, че се харесвате и че планира да се разведе с него?

Да, така му е казала.
Кажи ми, че си просто саркастичен, моля те.

# 87
  • Мнения: 6 125
При наличието на дете не е толкова просто да я изгони при автора, ама щеше да има големи панаири у тях. Така че и мен леко ме съмнява да му е казала точно така.

# 88
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Тоест, казала му е, че се харесвате и че планира да се разведе с него?

... Да, така му е казала...


И той кво-о-о-о-о...?           Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 89
  • Мнения: 673
Тоест, казала му е, че се харесвате и че планира да се разведе с него?

Да, така му е казала.
Не, не съм имал крайни интимности с нея, именно заради самата ситуация.
Както казах, не съм човек който се пуска току така в разни истории.
Е, нали той не помага и тя не се чувства обгрижвана с него, пък сега причината да се разделят се оказваш ти? Съзнаваш ли какъв ангажимент поемаш по този начин да разделиш дете от баща и то, както казваш, без самия ти да искаш наистина да си с тази жена? Според мен трябва да се отдръпнеш и да ги оставяш да се оправят, защото, както се вижда, младата жена си търси причина за нейните действия, за които само тя е отговорна.

Общи условия

Активация на акаунт