Връзка с млада жена с дете

  • 10 688
  • 220
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 18 322
Не че не можеш да оставиш мъжа си при наличие на дете (аз например спокойно го направих), но застъпване с друга връзка не е много ок, тоест двама паралелно.
Същото и при мъж да се застъпват две връзки с две жени.

# 196
  • Мнения: 14 895
Това за детето никой не го е твърдял. Шаренето е неуважително, неетично и неемпатично спрямо съпруга. Който сигурно нищо и не подозира, което пък прави шаренето още по-неуважително, неетично и неемпатично.

# 197
  • Мнения: 18 322
Обикновено се смята, че с раздялата жената лишава детето от нещо - уютен дом, по-висок стандарт и бащини грижи - затова повечето я смятат за нежелателна освен в краен случай, дори самите майки.
Разбира се, това не всякога е така.

# 198
  • Варна
  • Мнения: 14 547
За всяка нормална майка, детето е приоритет. Невръстно дете лесно се манипулира. Но то има по-осезаема нужда от качествена семейна среда. Емоционалните залитания на майките, често са повърхностни. Добрият любовник не е еманация на качествен родител.
В този казус, жената няма патологични, семейни отношения. Мъжът не е насилник, пасивен лентяй или алкохолик. Тя си търси авантюри. Емигрантът не и е първия "спасител".
Ако извънбрачни секс е приоритет, да мърсува. Но намесата в отношения с дете не е безобидна. Познавам жени, с хаотични връзки. Децата им растат с гостуващи "бащи". Резултатите са трагични.

# 199
  • Мнения: 9 741
Това за детето никой не го е твърдял. Шаренето е неуважително, неетично и неемпатично спрямо съпруга. Който сигурно нищо и не подозира, което пък прави шаренето още по-неуважително, неетично и неемпатично.
Авторът писа, че съпругът подозирал и затова се виждали тайно. Дали това означава, че в началото е било явно?!?

# 200
  • Мнения: 973
Да, така е, защо пък на една майка да й липсва секс, страст, любов? Нали има дете да гледа все пак...

В моя случай например започнах да правя паник атаки, така наречените хистерични припадъци. След няколко ходения в спешното, доктора ме дръпна настрана и каза - това, мойто момиче се оправя само със секс.
Аз тогава го приех много на шега, ама си беше сериозен като ми го каза.

# 201
  • Варна
  • Мнения: 14 547
А нуждите на детето? За секс лесно се намират доброволци. Не е нужно да си играете на родители. Паник атаки от безсексие, сериозно?

# 202
  • Мнения: 14 895
На мен по-скоро ми се струва, че мъжът се е усъмнил е жената (с право), затова срещите са станали тайни. Не че нещо, но иначе излиза, че жената сваля чужди мъже пред съпруга си и той не реагира, което не е много ок.
Според мене авторът е много наивен - по-късно беше писал, че жената била казала на мъжа си за тях двамата.

Мей Лин, уж отношенията ти с мъжа ти куцат, а все с детето се оправдаваш. То не е виновно.

# 203
  • Мнения: 973
Е откъде да знам аз дали от безсексие, но много ми тежи това, че наистина живея във връзка, основана само на това какво ще се яде и кога ще се пазарува.
Но - нуждите на детето! Надявам се да не ми дойде след години и да каже - ти нищо не си направила за мен.

# 204
  • Мнения: 1 726
Детето пак си има майка и баща, какво общо има това с детето. За да не се стига до изневяра, приключваш връзката или се развеждаш и си търсиш човек. И наистина не се живее така да се обсъждат само манджи и кой кога ще яде, особено без секс е невъзможно. Каква е тая връзка всъщност без секс и без комуникация?

# 205
  • Мнения: 973
Така е - аз съм всъщност съгласна с много от мненията. Но факт е - ако не бях започнала онлайн да си пиша с човек, който ми е интересен, нямаше да се замисля дори за развод.
Просто си живееш ей така, радваш се на детето ти,че расте и си казваш - има жени ,които ги бият, добре че не съм от тях.

Просто исках да подчертая,че не винаги личния интерес за пари води жената към изневяра, а понякога я има и финансовата невъзможност да се разведе или емоционална, защото да- някои хора са по-страхливи.

# 206
  • Мнения: 3 777
Мей Линг, кое те кара да стоиш на място, в което не се чувстваш добре? Това, че си възпитавана, че хората не бива да се развеждат? А възпитавана ли си, че е добре да започват и поддържат паралелни връзки?
За мен първото си е съвсем ок. Второто не е.
Никой според мен не укори автора, че се е забъркал до козирката с жена с дете. Всички обаче реагираха на това, че жената е женена, удобно настанена в семейството, мишкуваща зад гърба на мъжа си с наивник и самотник, който явно има пари и перспективи. Или поне на нея така й се струва.

# 207
  • Мнения: 1 726
Разбирам много добре, защото преди известно време с ММ бяхме се скарали сериозно и аз бях отишла за няколко дни у майка ми, за да се успокоим и двамата. И майка ми ми изнесе лекция тип 'какво искаш от момчето, дава ти всичките си пари, работи много, не пие, не пуши, от работа вкъщи, върши всичко наравно с теб, та и повече, гледа те като писано яйце'. Да де, ама не е само това, ако не можем да завържем две приказки заедно, ако не правим секс или имаме други проблеми, какво от това всичко изредено горе? Но проблема не се решава с изневяра, слагаш точка първо с едните отношения и чак тогава започваш с другите.

# 208
  • Мнения: 973
Ами как да ме възпитат, като то не се говореше за разводи , за това защо и кога се случват.

Но пък имам вуйчо, който се влюбва в своя студентка, която е на 17 , а той на 29, като по това време има жена и дете. Тоест започва с изневяра, да. Новата му връзка става много сериозна, раждат им се 2 деца, едното от, които математически гений, спечелил награди след награди и реализирал се много добре.

Дали това е правилно - никой не може да каже. Дали на вуйчо ми му е било лесно - едва ли. Но втория му брак е успешен по всички критерии, макар започнал с изневяра и то преди 30 години, и то с 11 години по-млада жена.

Аз не си търся оправдания между другото. В момента съм на кръстопът и ще си взема решенията, които сметна за правилни. Осъзнавам обаче и ,че щастието на всеки родител е най-необходимия фактор за щастливо дете, а не жертвите направени за това дете. Т

# 209
  • Мнения: 1 995
Изневярата не е честна спрямо партньора, независимо дали липсва страст или там каквото и да е. Докато изневеряващия си удовлетворява нуждите, половинката продължава да е вярна и да си живее с битовизмите, затова трябва да се приключва на време.

Общи условия

Активация на акаунт