90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XIІ

  • 23 107
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36 428
Още са женени с Ванеса. Тя беше писала, че за нея той е много секси с новата си козя брада (тя настоява да не я маха):

Ванеса е избрала и новите дрехи на мама Деби - явно има "безупречен" вкус Confounded

# 61
  • София
  • Мнения: 3 765
Може ли да стане по-гнусен Колт. 🤢🤢🤢 Мама Деби е отврат с късите си панталони

# 62
  • София
  • Мнения: 62 595
Колт си е бил инфантилен още навремето, а не защото е бил на домашно обучение. Има такива деца, просто са тромави и твърде незрели, а ако са и болнави, майките им логично ги пазят, а ако сложиш и липсващ баща и самотна майка, съвсем цъфва картинката.

# 63
  • Мнения: 36 428
Деби каза в скорошно интервю, че съпругът й е починал преди 12 години - Колт е бил на 20 и няколко (мисля, че ми е връстник, а аз съм на 37) - т.е. баща му не е отсъствал в детството му.
Освен това и бащата, и Деби са от по-освободения вид хора (тя е споменавала преди, че и двамата със съпруга й са били от хората, които обичат да се забавляват, както и че тя е била голяма палавница, преди да го срещне). Така че Колт не е от срамежливия тип - поне не би трябвало да е - при такива родители.
Според Деби, в неговото поведение няма нищо лошо - изглежда така е възпитан.

На мен ми прави впечатление друго - че Колт би трябвало да е доста умен, ако наистина има диплома за инженер и до 18 години е бил обучаван само от майка си.
 Знам, че домашното обучение е нещо обикновено в САЩ, но си мислех, че хората, които го практикуват не се стремят към сериозно образование, а по-скоро добиват някакво базово ниво. Като внуците на Анджела (които тя обучава) - стига им да пишат и четат горе-долу, но едва ли някога ще вземат диплома по нещо.
Има много известни актьори, които са били обучавани вкъщи, но и за това да си добър актьор не се изисква високо ниво на образование...

# 64
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 066
Ванеса много се оплаква, че Колт иска секс по 5-6 пъти дневно. За мен той е някакъв маниак. Отвратителни са и той, и майка му. 🤢 Че кой нормален ще му обърне внимание на този?! Съвсем трябва да си изпаднал или отчаян.

# 65
  • Мнения: 10 934
Аз ще повърна само като си го представя

# 66
  • Мнения: 10 934
Покрай тия избори не можах да гледам нищо вчера, но сега наваксвам. "Наобратно" е интересен епизод. Откъде да си намеря маска като на Биниам?
Скрит текст:
Търся някакви маски с флагове на държави, но не намирам, не знам къде има. В emag има с полското, британското и германското знаме, но не ме кефят точно тези. Не знам къде да търся

Последна редакция: пн, 15 ное 2021, 21:38 от diziler

# 67
  • Мнения: 36 428
Вероятно в Алиекспрес има Simple Smile

# 68
  • Мнения: 10 934
Да, но чакаш 2 месеца. Пък друго си е да е тук, подръка. А това май е етиопското знаме

# 69
  • Мнения: 36 428
Да, неговото знаме е Simple Smile
С тези проблеми, които имат с Ари, вече се чудя защо се занимава. Вярно, че няма да може да вижда детето всеки ден, но биха могли да поддържат връзка, а междувременно той би могъл да създаде стабилно семейство с етиопска жена.

Понякога идват по-бързо нещата. На последната ми поръчка те бяха дали прогноза за доставка на 18 декември, а я получих преди седмица. Т.е. пътуването е отнело около месец (безплатна доставка).

# 70
  • Мнения: 10 934
А детенцето има херния. И докторът каза, че трябва да се направи операция. Бини и Ари спорят дали детето да се оперира в етиопска, или в американска болница. Биниам каза "защо не се довериш на етиопските лекари?"

Еквадорците ги пропуснаха в този епизод.

# 71
  • Мнения: 36 428
Кори и Евелин и без това не са интересни, не знам защо ги дават.

# 72
  • Мнения: 10 934
"Дарси и Стейси" никой ли не гледа снощи? Няма коментари... а са премиерни епизоди.
Двете фръцли са в Бодрум, не спряха с глупостите. Флориан казвал на пръцването "трътване". Бръснел Стейси по всички възможни местенца, където имало косми, трябваше да изслушам всички подробности, докато правех опит да вечерям. Дарси сърба кафе и казва "хич не обичам кафе, но тук в Европа е модерно да се пие кафе". Само дето май не е наясно, че точно в Турция се пие предимно чай.
А за развяването на деколтета и ц**и по яхтите и то в Турция, си е пълна простотия и липса на уважение към местните хора. Дори и рускините се съобразяват.

# 73
  • Швейцария
  • Мнения: 1 807
Аз го гледах. Беше гнусно това откровение с бръсненето на Стейси и Флориан. Момчетата бързо се сприятелиха, като ги няма двете фръцли. То няма много за коментиране, ще видим как ще изглеждат след операциите. Гошо много защитаваше Дарси на видеоразговора с Джеси. За какво му се обади, не разбрах. Явно по сценарий.

# 74
  • Мнения: 36 428
Стейси пък му стиска пъпките по гърба - направо могат да ги включат в някое от другите предавания на ТЛС (онези гнусните).
Мисля, че уплашиха човека на яхтата - той затова се скри някъде, да не става свидетел на представлението им. Беше смешно как вятърът отнесе екстеншъните на Дарси, дано не са били скъпи Simple Smile

П.п. Синджин и Таня вече не са двойка (според тях), но още живеят заедно:

Последна редакция: чт, 18 ное 2021, 11:00 от pppqqq

Общи условия

Активация на акаунт