90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XIІ

  • 23 152
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 62 595
ОставИ това, но и всичко това става без тя да има контрол върху видеото, което той може да записва. Тази жена има деца, грам не мисли за тях.

# 691
  • Мнения: 11 015
Не, че и Анджела (с липосукцията) не ги правеше същите неща с Майкъл, но както и да е. 
Попаднах и на някаква сцена дето един на летището говори на speaker phone със своята изгора и тя му казва "довечера ще те разкъсам, като се видим... ще те шляпам по...", и той вика "тихо", понеже се чува от хората наоколо. Ц ц ц ц ... Каква жена трябва да си, за да говориш такива неща? Къде отиде скромността, изчервяването.... тоест мъжът да поеме инициативата, пък тя с половин уста да се съгласи.. срамежливо. Няма такива работи. Направо съм в потрес, такива жени не желая и да познавам.

# 692
  • Мнения: 36 487
Това е Мемфис (като древния град в Египет). Интересно е, че американците въобще не я одобряват, а тя беше писала наскоро, че е жертва на расизъм, заради коментарите Joy

# 693
  • Мнения: 11 015
"Жертва", те всичките са някакви жертви. Най-важното е парички да има, слава... инфлуенсърство, onlyfans.. и да печелиш от голотии и простотии. Това с бурканите с газове на онази лесбийката.. беше върхът на айсберга. Жалко, че не може да блесне с нищо друго. А е със симпатична визия!

# 694
  • София
  • Мнения: 62 595
Анджела няма малолетни деца. Макар че и това за мен не е оправдание.

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Но има шест внуци,които живеят с нея и ѝ гледат/слушат простотиите.

# 696
  • Мнения: 36 487
Освен това тя ги обучава на домашно обучение и реално им е възпитател, не е просто баба.

# 697
  • Мнения: 11 015
Оо, ние наближаваме стр. 50. Значи скоро ще има нова анкета... и ще е за новия сезон, нали? Wink Дайте да пишем тогава, хахахаха

# 698
  • Мнения: 36 487
Да, но тъй като още не е напреднал, се чудя какъв да е въпросът. Стандартното е "Коя от двойките ви е най-интересна?", обаче те още не са представили всички.

Спойлер за Алина и Кейлъб:
Скрит текст:
Не само че ще консумират връзката си, но и ще обсъждат подробно кое е различното в този тип ситуация. Прекалятват вече - това все още е семейно предаване!

Последна редакция: нд, 16 яну 2022, 15:18 от pppqqq

# 699
  • София
  • Мнения: 11 573
Сега го гледам предаването и дотук, които гледах, не вярвам някоя от двойките да се задържи. Джино ни изглежда добряк, ама неговата ми се струва луда с това следене.

Уинтър

# 700
  • София
  • Мнения: 3 778
Уинтър страшно е отслабнала

# 701
  • Мнения: 3 978
Не вярвам този искрено да иска да бъде с малката жена във връзка според мен ще си задоволява любопитството...
Джино толкова ли не му светва лампата ми тя таз като цербер има нещо поглед на убиец

# 702
  • София
  • Мнения: 62 595
Уинтър едва ли е отслабнала само с диета и фитнес , а вероятно е играл ножът при онзи със стомасите.
Сега гледам за Кени и Армандо и осиновяването. Според мен е измислица на сценаристите - посадили са ги двамата и са им казали - вижте сега, представете си, че искате да осиновявате. И нататък всичко е сценка.

# 703
  • Мнения: 607
И Джино ми изглежда доста хахо...има нещо откачено в погледа му и много странно се хили,като напушен

# 704
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
На мен Джино и оня с Химена ми изглеждат като някои загубеняци. Знам как звучи, ама на такива ми приличат.  Химена си е направо боклук. Свга предстои да му каже, че не може да има повече деца, защото си е вързала тръбите, а последното й дете е от наемен убиец, който е в затвора. 😬

Общи условия

Активация на акаунт