90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XIІ

  • 23 149
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 617
Леле, леле. Всеки сезон става все по-откачен. Този Джино е пълна трагедия. И ми се струва, че не е на център. Малко ми напомня на Пол (на Карини). Приятелката му е секси, но със сигурност го използва.
Усман отчаяно иска да дойде в Америка. Със сигурност, след предаването с Лиса, му пишат много жени и той избра поредната изкукала бабка, която може да я разиграва. Как му се вързват тия жени, грам никаква представа с реалността.
Алина наистина в лице е красива, ноооо определено връзката им ще бъде трудна. Странно ми е как Кейлъб е привлечен от нея. Не, че тези хора не заслужават любов, но той ми прилича на човек, който обича секса, хубавите жени, купоните (май го каза и в представянето си), лесното, с такава жена няма да му е леко. За да си с човек, който има физически проблеми и то не малки, трябва да си на друго, извънземно ниво. Дано им се получи. Намирам Алина за добър човек, който заслужава любов. Дано я открие.

# 706
  • София
  • Мнения: 11 571
Алина, направих скрийншот. Както пее, така изведнъж сваля горнището:



Американките масово ги представят като адски разкрепостени в това предаване. Тук не е прието така да се говори публично.

# 707
  • Мнения: 36 486
Смотаняци са, но разликата е, че Майк е добряк и е наистина наивен - според мен е давал пари на Химена не за да я купи, а защото не е могъл да откаже и няма никакъв опит във връзките. От неговото представяне не стана ясно имал ли е сериозна връзка преди - беше някак уклончив.
Докато Джино е по-скоро крийпи; той дори е обиждал бившата си (според сценария са приятели, може да става дума за друга бивша), писал й е, че е грозна и стара, а Химена е млада и красива (и съответно е изпращал снимки) - имаше изтекла информация със скрийншот на самите съобщения.
Смехът на Джино наистина е потресаващ, но и на Джазмин не е по-добър - отиват си в това отношение.

Скрит текст:
Майкъл и Химена май още са заедно - в неговия инстаграм профил има нови снимки с нея (но не може да се разбере дали наистина са нови).

# 708
  • Мнения: 11 016
Алина, направих скрийншот. Както пее, така изведнъж сваля горнището:
Ще поръвна отвсякъде. Ама честно! Как е възможно да ни дават такива неща по тв?

Отделно.... не помня имена и още не знам кои са Джино, Джазмин, Химена... ама по физиономии сигурно ги помня. Скоро ще им науча и имената.
Само снощи ми направи впечатление, че на Хамзà му казват Хàмза, което не е правилно.

# 709
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Алина си заработва пари с тия кабаретни шоута, ама и на мен ми идва в повече. Химена си е боклук отвсякъде и търси само пари. Тя сама си каза, че дори не харесва Майк.

# 710
  • Мнения: 11 016
Дайте снимки на тези Химена, Майк...  Нещо не загрявам кои са.

# 711
  • Мнения: 36 486
Усман казва по уникален начин името на Ким (Кимбърли) - сигурно си отмъщава за начина по който американците произнасят неговото име.
Не мога да го опиша, нещо като "КимбаАААали", а галеното звучи като "Кимбо".

Затова пък във втори сезон на Животът ни като необвързани, Ед се среща с латиноамериканка, която се казва Каори, но той я нарича "coyote" (койот - поне така звучи, не съм сигурна дали го прави нарочно).

# 712
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Че за какво да отмъщава? Усман и е Усман. Сигурно е от произношението на различните езици. Едва ли отмъщава. Вижда ми се прекалено.

# 713
  • Мнения: 36 486
Е, да, но когато той самият се представи, не си каза името със силно ударение на У.

# 714
  • София
  • Мнения: 62 595
Ха, ха, Стивън й подарява религиозна книга с корица на цветя за сдобряване! Хитряга!
Джени, горката, се чудя какво търси още в Индия. При такава свекървещица нищо добро не я чака, тези ще я уморят направо.

# 715
  • Мнения: 36 486
На Алина подаръка й хареса, също и предложението - невероятен вкус има това момиче!

# 716
  • Мнения: 11 016
Ха, ха, Стивън й подарява религиозна книга с корица на цветя за сдобряване! Хитряга!
Джени, горката, се чудя какво търси още в Индия. При такава свекървещица нищо добро не я чака, тези ще я уморят направо.
Хмм, някакви стари серии гледаш май.
Новият епизод е от 22 ч.

# 717
  • Мнения: 36 486
От 15 часа до 21 (мисля) повтаряха сезона на Наобратно.

# 718
  • Мнения: 11 016
Да, повтарят по 3 епизода на седмица наведнъж. За новата тема може да направим нова тв схема.
Сега започна "Двойките разказват". Само не знам дали е в рамките на 2 недели или е само днес.

# 719
  • Мнения: 36 486
Джуджето Алина (уточнявам, за да не се бърка с Алина на Стивън) има проблеми с американската публика - изследват профила й в Инстаграм и изглежда тя е правила много неподходящи шеги, заради които ще бъде "канселирана".
Примерно маскирала се е като гангстер и е казала думата с "н" (кощунство за американците), снимала се е в арабски дрехи и се е пошегувала, че става 134 жена на шейх, сложила е снимка на Хю Грант, под която е писала, че съжалява, че той вече е прекалено стар (за нея), както и че децата му са полу-азиатци (и не приличат на него, следователно не са й по вкуса).

Общи условия

Активация на акаунт