Коя ви е любимата кола ?

  • 9 310
  • 145
  •   1
Отговори
# 90
Последната ми кола. Сега е купчина ламарина а аз съм невредим. До седмица ще си купя същата.
Любима ми беше и първата кола която си купих с доста усилия и лишения. Трудно се разделих с нея.
Иначе ако трябва да си говорим глупости за МакЛаръни и Ферарита, харесват ми доста марки, но само ми харесват, дай Боже да ми станат и любими !!!

# 91
  • Мнения: 1 288
Ауди А3  Heart Eyes
но защо анкетата е толкова ограничена- къде са бмв и мерцедес  newsm78

# 92
  • Мнения: 141
Здравата японска кола ми е любимата. Като марки - Лексус, Инфинити.
Другите мнооого се трошат. За какво ми е любима кола, която е чест гост на сервиза, а в това време джиткаш с нещо си там.
Предпочитам скромна корола, вместо бмв 7 или мерцедес с600, които те правят спонсор на автосервизите.
E, не съм съгласна с теб, че точно тези 2 коли те правят чест гост на автосервизите! И двете са доста здрави и са последна дума на техниката и като окачване, и като двигатели, и като купета.... Повярвай ми!
Вярвам ти.  Wink Нищо че познавам лично хора, работещи в Дару Кар или Балкан Стар. Тези кола толкова са последна дума на техниката, че работещите в тези фирми карат японски коли. Тойота може да купи БМВ, Мерцедес и ВАГ и ще си ги сложи в малкия джоб. Продажби за 2005 г.: 1. Тойота - 10 мил. долара, 2. Нисан - 4,5 мил., 3. Хюндай - не помня вече. Прехвалените европейски марки нещо са много далеч от автомобилостроенето. Иначе за маниашка кола съм си харесал Saleen S7, в краен случай Форд ГТ. Обаче и двете са над 500 000.

# 93
  • Мнения: 1 451
Дедо Попе, малко не си прав. Тойота вярно може да купи БМВ, ама ако БМВ се продава. А то не се. И не само това, ами ако следиш статистиките, ще видиш, че БМВ е една от малкото компании отбелязващи доста солиден ръст на продажбите спрямо миналата година. Да не говорим, че редовно обират наградите за техническо съвършенство при двигателите. Тойота може да са много големи на световния пазар, но не са единствените. Ако имам възможността да избирам, ще предпочета германското  Peace

# 94
  • Мнения: 1 517
Аз пък си мечтая за едно Рено 5, или пежо 205  Sad

# 95
  • София
  • Мнения: 7 097
На мен пък едно Туарегче ми се е прикарало... Rolling Eyes Е, и едно Ауденце кю седмичка не бих върнала... Mr. Green

# 96
  • Мнения: 10 758
Аз пък си мечтая за едно Рено 5, или пежо 205  Sad
Ела у наше село, ще уредиме веднага Peace

На мен пък едно Туарегче ми се е прикарало... Rolling Eyes Е, и едно Ауденце кю седмичка не бих върнала... Mr. Green
Абе и аз така казвах, докат не ми взеха това дет те карах с него Mr. Green

# 97
  • Мнения: 1 517
Какво караш, свате? Аз за сега по-скромно я карам: Пежо 309...много малко ми гори.

# 98
  • Мнения: 10 758
Какво караш, свате? Аз за сега по-скромно я карам: Пежо 309...много малко ми гори.
Аз малко по-нагоре го показах, но заради теб пак ще го покажа

Ти не реди ли пъзела с мойта картина( аз, сино и джипа newsm78)

# 99
Be hora..poeta go e kazal..." Karaj frenska,hvali nemska"  CITROENA e mercedesa na awtomobilite Simple Smile))

# 100
  • Мнения: 1 451
Този поет ще да е бил друсан  Mr. Green

# 101
Prav si 4e e drusan.....w nemska kola Simple Smile)))

# 102
  • Мнения: 1 451
Ако говориш за Опел на 100% си прав  hahaha

# 103
Nali znaj6,4e nemcite prawiat OPEL za da ne im e Forda naj skapanata kola Simple Smile

# 104
  • Мнения: 1 451
Подкрепям, не бих си взел нито Опел, нито Форд  Stop

Общи условия

Активация на акаунт