Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 35

  • 23 884
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 026
Градини

Синча
Шраян
Монна
 И една баба Неделя

# 706
  • Мнения: 1 596
Сутринта ми попадна, че директор на спортната академия е починал и се е казвал Румян Христов. Румян за мъж ми е супер странно.

# 707
  • Мнения: 5 604
Детето на Емилия се казва Жоржина на баща си Жорж, не Джорджина или Жоржиния. Ето скрийншот, сама го е написала. Simple Smile Можеше да е просто Жана, доста по-нормално и пак с 4 букви като другите й две деца Иван и Мира, ама.. те си знаят. Simple Smile
Аз пък идвам с една Лили-Сапфира. Второто име било заради очите на майка й. Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 422
Познавам един мъж, който се казва Туан. Името означава 'първата капка дъжд паднала в Рая'. Много ми хареса тази символика, много специална. Женският вариант е Туана. Турски имена са и според мен и като звучене и символика са чудесни.

# 709
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 219
Алиса, аз го чета Жеоржина, или може би Джеоржина ще се изписва на кирилица. Голяма обърквация ще падне с това име. След Мира и Иван защо така са усложнили живота на третото си дете тия хора?

# 710
  • Мнения: 1 526
Те са го написали Georgina, обаче на снимката се вижда, че има и таг на бг и пише Жоржина.

# 711
  • Мнения: 5 604
Алиса, аз го чета Жеоржина, или може би Джеоржина ще се изписва на кирилица. Голяма обърквация ще падне с това име. След Мира и Иван защо така са усложнили живота на третото си дете тия хора?
И аз това се чудя, много се бие това име с останалите. На снимката си има хаштаг на кирилица и е Жоржина на бг, иначе латиницата бих я прочела Джорджина, но не е.

Последна редакция: сб, 12 фев 2022, 00:52 от АлисаВСтранатаНаЧудесата

# 712
  • Мнения: 1 039
Мир на 2г.

# 713
  • Мнения: 5 604
Фигослав
Алдимир
Вилия
Едвина
И едно брутално съчетание - Изабела Овчарова Grinning

Последна редакция: пт, 11 фев 2022, 23:13 от АлисаВСтранатаНаЧудесата

# 714
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 328
Туана има много хубаво значение,но хич не е благозвучно според мен.
Джорджина,Жоржина -дано да е така,звучат много по-добре от Жоржиния.
Градини,Синча и Шраян са потресаващи и са моите фаворити.
Изабела Овчарова-като Ричард Груев.

Всички имена са на малки деца
Алисиана
Руишуан-нямам идея що за име е.
Николаса
Цветко
Евстати
Лори-Ан
Кръстан
Троян
Марти-това е цялото име
Барс
Росанна
Едисона
Кристиандра
Поликсения Мария-на мен ми хареса
Веда
Лейя
Теоман
Лиара
Иванеса





# 715
  • Мнения: 1 421
Относно Градини - вероятно се има предвид, че списъкът е от детски градини.

Евстати, Цветко и Кръстан са по-архаични имена, но не са странни. Срещат се в предишните поколения. Тук-там и сред малки деца сигурно.

Кристиандра ми е фаворит. Дъщерята на шахматистката Антоанета Стефанова пък се казвала Мелисандра.

Влогърката е Изабел, не Изабела Овчарова. Пак не звучи добре.

# 716
  • Мнения: 4 026
Да, аз споменах че започвам да качвам от детски градини, че всеки ден ми минават нови списъци през ръцете и така, съкращавам си на градини, да се знае, че са малки дечица всички, с изгъзени модерни родители Grinning

# 717
  • Мнения: 1 596
Мелисандра ми харесва, но пак не бих си кръстила детето така.

Лорета - 5-6 годишна госпожица.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Хамлет Димитров
Гордън Иванов
Лоренцо Петров
Уриела
Сълза

# 719
  • Русия
  • Мнения: 862
Хамлет!!! Боже!.. Scream

Общи условия

Активация на акаунт