Колко от вас са правили аборт по желание?

  • 19 870
  • 235
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 149
Да аз съм правила-не че не сме се пазили-имах спирала - с един яйчник съм и пак станало .Не че не искам трето дете но немога да си го позволя.Много плаках беше ми адски гадно и не искам да си го спомням -но по-добре аборт отколкото три деца да страдат.Не се гордея с това  но просто така се случи.

# 151
# 152
  • Мнения: 1 436
Не съм. В момента не бих, а в бъдеще се надявам да не ми се налага да решавам Peace

# 153
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Не съм и гласувах с не бих направила, но всеки има право на избор. Майката носи отговорност за детето си и тя ще реши дали може да поеме тази отговорност. По-безотговорно е според мен да родиш и захвърлиш едно дете като убиеш живота му, защото в домовете за сираци - това не е живот. Какъв старт имат тези деца?! Водният нещо се превъзбужда, ама според мен няма право! Ако той ще поеме отговорността да отгледа и възпита едно дете, то колко други се скатават?!Така че- тихичко!

# 154
  • Мнения: 2 556
А защо изобщо трябва да се пускат подобни теми. Никоя жена не би тръгнала от добро да прави аборт. Крайно неподходяща за форума тема според мен

# 155
  • Някъде в България
  • Мнения: 16
Един път преди години.Малкия беше на една година ,бяхме в затруднено финансово положение и не можехме да си позволим друго дете.
При "операцията"се оказа че плода е бил мъртъв в мен....
това малко успокоява гузната ми съвест.

# 156
  • Мнения: 3 611
Никога не съм правила аборт. Предпочитала съм да се паzя дори с беzсексие (при липса на предпаzни мерки и това се е случвало), но да рискувам... не, не, това не е zа мен.   Stop

# 157
  • Мнения: 98
Правила съм.

# 158
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 245
аз не съм и дано не ми се случва...
ако ми се наложи, ще го удуша моя.. все жената трябва да страда от грешките на мъжа, въпреки, че поякога и тя си е виновна.
.
А защо изобщо трябва да се пускат подобни теми. Никоя жена не би тръгнала от добро да прави аборт. Крайно неподходяща за форума тема според мен
темата хич не е неподходяща. на който му се говори за плетки, си има други форуми.

# 159
  • Мнения: 2 556
Клюкарник ми звучи като форум за клюки. Ако аборта е тема за клюки - не знам. Плетките всъщност са доста по-приятна тема.

# 160
  • Мнения: 4 428
Аз правих един преди о/о 4-5 год. Тогава с мъжа ми бяхме още гаджета. Нещата вървяха още тогава към сватба, но не и точно тогава. Аз завършвах университет в Благоевград, той си беше още във Велинград. Още не се беше преместил в София, нямаше работа тук. А и аз имах още половин година преди да се прибера в София след завършването. Освен това исках първо да поработя малко, пък после деца. И така се реших. Всъщност тогава не се и замислих за другата възможност /дори не питах таткото и той и до сега ми е много сърдит/
И до ден днешен си мисля да това махнато бебе...Сега, като имам вече дете още повече...Мисля си, че ако се случи пак нежелана бременност вече ще ми е много по-трудно да се реша на аборт, след като вече съм родила веднъж Rolling Eyes
Ние си мислим за още едно бебче след о/о 2 год и това да е. Но, ако стане фал след това...не знам как бих постъпила Rolling Eyes
Майка ми има 5 аборта / 2 спонтанни и 3 по желание/

# 161
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Клюкарник ми звучи като форум за клюки. Ако аборта е тема за клюки - не знам.

 Клюкарник:
Място за мнения и дискусии по теми, които не се засягат в останалите форуми. Общи приказки, клюки, спорове, актуални събития и проблеми, несвързани с бременността и майчинството.

# 162
  • Мнения: 2 556
Мерси за цитата, но аборта е проблем, свързан с бременността и майчинстовото, а не несвързан с тях.

# 163
  • Мнения: 422
Не съм, дано и не ми се налага никога newsm17

# 164
  • София
  • Мнения: 1 621
Не съм правила и дано не ми се налага. Tired

Общи условия

Активация на акаунт