Колко от вас са правили аборт по желание?

  • 19 859
  • 235
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 412
надявам се, че не си ги осъдил тези убийци ти, че да ги пускаш?кой би ти дал такава власт.....?
позволени ли са такива явни конфронтации?- ? към мод

# 136
  • София
  • Мнения: 1 067
Да, за съжаление... бях малка, глупава и много влюбена, уж го направихме преднамерено, а той се оказа страхливец... абе ... дълга история...
Не съжалявам!!!

# 137
  • Мнения: 1 856
  Не съм правила аборт по желание и принципно не го приемам за самата мен, но човек не знае какво ще му дойде до главата ooooh!. От друга страна абсолютно уважавам правото на избор на всяка жена да решава за себе си, защото отстрани никой не може да съди за ситуацията на конкретния човек Naughty

# 138
  • Мнения: 7 821
надявам се, че не си ги осъдил тези убийци ти, че да ги пускаш?кой би ти дал такава власт.....?
позволени ли са такива явни конфронтации?- ? към мод
Не, не са позволени! И тази тема ще отиде при другите теми за Аборта!

# 139
  • Мнения: 644
Да,един път когато бях    newsm78    18г.

# 140
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
надявам се, че не си ги осъдил тези убийци ти, че да ги пускаш?кой би ти дал такава власт.....?
позволени ли са такива явни конфронтации?- ? към мод

Ами това е един много интересен експеримент.
Ако модовете не пипат мненията на потребителите, какво ли ще се случи?

Ако се не лъжа, на Духът му беше наложен еднодневен бан, срещу който пак се намериха протестиращи.

Хайде да видим, като дадем пълна свобода на словото дали ще са доволни всички.
Аз него в тази тема няма да го трия, освен ако не пусне пак снимка на разчленено човешко същество, което си е зверство, а последните са забранени в ТОЗИ форум.
 bowuu

# 141
  • София
  • Мнения: 2 109
не съм правила и не бих искала да ми се случи, но попринцип съм ЗА, по-добре да направиш абосрт. отколкото да родиш едно дете, което да захвърлиш като ненужна вещ Sad
, когато нямаш алтернатива за пазене и хващаш от въздуха тогава ще говорим пак!

живеем в 21век, какво значи да нямаш алтернатива за пазене Rolling Eyes а от въздуха незнаех, че се прихваща, личните ми впечатления са, че идва от друго място Crossing Arms
Добре, че си ти да ми отвориш очите - благодаря ти!

Няма за какво, пак заповядай!  Laughing

# 142
  • Мнения: 119
понеже по темата може да се спори безкрайно, не искам да се включвам за или против,
всеки си решава сам, според съвестта си...
но мисля, че тук е мястото да изразя възмущението си към аборта на лекарите в Бг изобщо,
защото и двата пъти след като забременях и отидех на гинеколог за установяване на бременността (и двата пъти при различни - просто така се случи), първия въпрос след потвърждението беше: "Ще задържите ли детето?" ?!? Явно е, кое е по честата практика в случая...

За протокола... не съм правила аборт, и нядявам се да не ми се налага...

# 143
  • София
  • Мнения: 4 423
не съм правила и не бих искала да ми се случи, но попринцип съм ЗА, по-добре да направиш абосрт. отколкото да родиш едно дете, което да захвърлиш като ненужна вещ Sad
, когато нямаш алтернатива за пазене и хващаш от въздуха тогава ще говорим пак!

живеем в 21век, какво значи да нямаш алтернатива за пазене Rolling Eyes а от въздуха незнаех, че се прихваща, личните ми впечатления са, че идва от друго място Crossing Arms
Добре, че си ти да ми отвориш очите - благодаря ти!

Няма за какво, пак заповядай!  Laughing

Непременно ще се възползвам от възможността да науча нещо, което не знам, малко ограничен човек съм, но трябва да има и такива като мен, за да има такива като теб!

# 144
  • София
  • Мнения: 2 109
не съм правила и не бих искала да ми се случи, но попринцип съм ЗА, по-добре да направиш абосрт. отколкото да родиш едно дете, което да захвърлиш като ненужна вещ Sad
, когато нямаш алтернатива за пазене и хващаш от въздуха тогава ще говорим пак!

живеем в 21век, какво значи да нямаш алтернатива за пазене Rolling Eyes а от въздуха незнаех, че се прихваща, личните ми впечатления са, че идва от друго място Crossing Arms
Добре, че си ти да ми отвориш очите - благодаря ти!

Няма за какво, пак заповядай!  Laughing

Непременно ще се възползвам от възможността да науча нещо, което не знам, малко ограничен човек съм, но трябва да има и такива като мен, за да има такива като теб!

Мерси за милите думи, на твое разположение съм, ще спя по-спокойно, като знам, че съществувам благодарение на теб  bouquet

# 145
  • София
  • Мнения: 4 423
лека и спокойна!  bouquet

# 146
  • София
  • Мнения: 2 109

и на теб Simple Smile между другото искрено съжалявам, ако съм те подразнила с нещо, не е било преднамерено  bouquet
и успех със захранването на малкия бонбон Peace

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Не съм правила. Надявам се да не бъда поставена пред този избор. Никога не бих осъдила някой за това решение, за мен това е част от правото на личен избор!

# 148
  • Мнения: 3 248
Не съм правила и не бих направила. Peace

# 149
  • Мнения: 2 792
 Не съм правила, надявам се да не ми се налага да правя, ако бъда изнасилена (втриса ме при мисълта), не бих се замисляла, прекалено много гени, наследственост и болка има замесени, за да рискувам...
 Прекалено отговорно и сериозно гледам на отглеждането на едно дете, за да си позволя толкова фривони и лишени от всякакъв реализъм изказвания, както прави  Воден дух, иначе го разбирам, навремето и аз бях дървен философ.
 

Общи условия

Активация на акаунт