💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 83 482
  • 1 990
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Мнения: 15 960
Условието е долу вдясно да е празното квадратче.

# 1 876
  • София
  • Мнения: 27 369
Ама това не е решение, а неправилно редене и против правилата.

# 1 877
  • Мнения: 13 973
Знам какво е условието, но е неизпълнимо. В указанието дадено над моите пъзелчета е показано вярното

# 1 878
  • Мнения: X
Мани от самото начало беше трагедия, тя не беше в игрите заради физическите си данни, а заради това, че успява да оцелява и да създава интриги. От дете е трябвало да се бори и да се опитва с всякакви средства да изплува. И Поля, която уж е мн интелигентна, знаеща, можеща и т.н. трябваше да не и пада на нивото, а мълчиво да я игнорира. А тя се поддаде на провокацията на Мани и пиедестала, на който се беше качила рухна. Просто Манка я наигра.

Именно. След като си спечелил битката, радвай се. А Паулина избесня и риташе падналия. Мани, обаче, умело си ги манипулира, трябва да й се признае, знае кой бутон да натисне

# 1 879
# 1 880
  • София
  • Мнения: 6 215
То пък и голямата вреда, която са си нанесли... Вредата си е за тях самите, как се представят в очите на другите. И докато за Мани подобно държание не е изненада, виждали сме я и преди, то принцеса Паулина добре се изложи.
И за двете важи това за ненараняването.

# 1 881
  • Мнения: 9 700
Продукцията не спря махленската разправия, което беше грозното в случая.
Димо и Ралица кротко гледаха отстрани, камерите така или иначе си работят. И после форумите и социалните мрежи се пълнят с постове. Всичко в името на гледащите  JoyJoyJoy

Последна редакция: сб, 20 ное 2021, 17:40 от Bengun

# 1 882
  • Варна
  • Мнения: 2 039
Грозна беше кавгата между Мани и Паулина. Ако Мани е израснала в дом би трябвало да се е научила кога е редно да замълчи. На Паулина и е къс фитила и малко и трябва за да се включи активно в разправията. Грозно впечатление ми направиха не обидите спрямо килограми, бюст и постижения, а изказването на Мани " аз падам, но ще повлека и нея". Ей това ми говори за всякаква липса на достойнство. Значи аз падам, но ще повлека и още някого с мен, че и на него да му е гадно.

От темата разбирам, че Валентин е поредния прецакан от продукцията. Ами много жалко. Simple Smile

# 1 883
  • София
  • Мнения: 6 215
Сега пък Хитлер Grinning И колко пък е развявала Мани детството си, аз веднъж-два пъти съм я чула да говори за несгодите си.

И защо всъщност акцентът е махленската свада от репертоара на ББ, а не излагацията с невъзможния пъзел на Вальо...

# 1 884
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И от формата не спират.

igri.na.voliata.bulgaria Битката между Паулина и Мани май не може да завърши на Арената…💥

Все пак вече е ясно - 9-те живота на Мани приключиха днес.🔥

С какво ще запомниш противоречивата Мани?
♥️

А махленката Паулина - чиста като сълза.

# 1 885
# 1 886
  • Мнения: 265
Не ме изкефи как Мани влезе при Приключенците и уж ѝ беше много добре при тях, а после като се върна в старото племе, ако не знаех как са се случили трансферите, щях да си мисля, че е била в ролята на разузнавач при сините.
Да, Паулина говореше по адрес на Симеон и всичко това се потвърди още повече от увъртането ѝ пред арената. Тя просто не очакваше такъв удар под кръста. Не е била права да храни Симеон пред Мани, но не е готино и Мани да издава личния им разговор. За нас, жените, даже има вицове, че клюките ни обединяват, няма какво да се правим на извънземни. 😆
Паулина си призна, че е наивна. Има такива моменти на заземеност, когато се осъзнава.
Обидите на тема цици и тяло и тя косвено се съгласи с тях, защото мигновено почна "А пък ТИ не знаеш езици и т.н." Самоизтъкването пък... няма как да е симпатично на никого. Преди да почна да гледам редовно Игрите, ММ го гледаше сам. Аз улових един-два скандала в цвят синьо и видях как Паулина нарича Вальо мишка. Дори и да си е шушукал нещо с Туджаров, да го наречеш мишка е супер грозно. Оттогава съм с лошо впечатление от нея, дори и да не съм била съвсем обективна, просто защото Вальо ми беше симпатичен (като гледам не само на мен).
Паулина изглежда като някой, който е бил единствено дете и център на вселената. Надали някой друг път я е обиждал така, дори в училище. Вероятно е била популярно дете. Между другото, аз не я намирам за толкова отпусната. На Красима баджаците повече ми се набиваха на очи, но какво от това, като същата е спортувала много в живота си и очевидно под няколкото излишни кила има сила като за двама? Креми пък е бикини фитнес, а силният ѝ момент бе само с дърпането на кануто (където отвя Елизабет). Баланс йок.

А Мани се оля с обидите. Ако ѝ беше казала "имаш само един красив глас", това пак е силно само по себе си. Паулина не е виновна за гърдите си (които не са проблем според мен). Колкото и гири да вдигаш, купъровите лигаменти няма да заякнат. Гравитацията е факт.
Че кофти си е подбрала горнището, съгласна съм. И тя, и Елизабет, като се покажат, се вижда, че този бански е със завързване. Ами не е удобно никак.

И двете скандалджийки вчера показаха невероятна слабост, но Мани я би по опит, като в оня виц. 🧙

В тоя ред на мисли, както Мани в презентацията си, така и Елизабет натъртваха на трудности и страдания. Само правя паралел. Елизабет са я били подигравали и тормозили в школата по акробатика. Трудно ми бе да си представя, че се е случвало на това крехко и красиво момиче; но ако и тогава е демонстрирала тегав характер (а има такива деца и вие го знаете), може би е била аутсайдер точно по тоя показател..
А Мани дано си вземе поука от предаването вчера, че независимо дали си мъж или жена, този език не прави чест никому.
Младите момичета пък нека видят, че не трябва като Поли да показваме кое ни е засегнало, защото другият няма да спре.

# 1 887
  • London
  • Мнения: 6 732
Големи филми... от няколко лайка цяла история съчинихте.

Странно ми е след толкова висене на дивата гора и стопанството как Краса и Поля станаха двойни.

Понякога се издуваш, защото задържаш вода. От лекарства се случва често.

Не знаем дали Елизабет се е скарала с Андрей заради Марешка. За лайковете разнесе жена му на Андрей....Joy Но за да не са вече двете приятелки??? 🤣 Може и да има връзка....знае ли човек. От Елизабет всичко може да се очаква.

# 1 888
  • Мнения: 7 065
1000 мнения имаше за това колко грозни били приказките и поведението на Боби и Симеон, но Паулина като се драка с Мани - няма проблем, Манито я е предизвикала. Дооообре.
Паулина е хубаво на външен вид момиче, в игрите се представя добре макар и да не е спортист, но като характер е посредствена. Все да се изкаже, все да опонира, все нейната дума да е последна. Когато срещу теб е човек като Мани, най-умното и зряло нещо е да не се караш като луд, да не падаш до нивото на Мани. А Паулина беше активен участник в махленския спор - все едно гледам как 2 ци*анки се карат на пазара. Никога не съм била ЗА това да мълчиш, когато някой те предизвиква, но трябва да преценяш опонента си. Да спориш с мислещ и интелигентен човек - ок, но да опиташ да надприказваш човек като Мани...Язък й за претенциите на Паулина - ни е особено умна, ни показва зряло и достойно поведение.

# 1 889
  • Стара Загора
  • Мнения: 461
За Красима имаше информация защо е напълняла.
Каква е информацията? Яла е наденица на дивата река ли?
  Еееее, не така !

Общи условия

Активация на акаунт