🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 11 (14.11 - 21.11) 🐄

  • 53 683
  • 1 213
  •   1
Отговори
# 825
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Много показно фаворитизиране от страна на продуцента Андрей към Теодора.
Дори 'и честити победата и Ваня го поправи, той обаче продължи да гледа в посока на Теодора и  не удостои с внимание Ваня.
Много грозно!
Не знам как чувате неща, които не са казвани. Изобщо не ѝ е честитил победата.
"Победа за Ваня! (за кратко време гледа недоумяващо) Не мога да повярвам! Спечелена битка... (пак малка пауза, в която пък Иван казва, че е било невероятно) Спечелена битка за Теодора..." и тук Ваня го прекъсва със "За Ваня искаш да кажеш", след което Андрей уточнява - "Не, Ваня спечели битката, но Теодора я беше спечелила преди финала". И през цялото време гледа невярващо, че Теодора е загубила готова спечелена битка (каквото фактически искаше да каже). Просто ако Ваня не го беше прекъснала, той щеше да продължи - "Спечелена битка за Теодора, която тя изгуби". Та, затова трябва другият да се изслушва, иначе се създават такива ситуации, в които неизслушаният пък трябва да се обяснява, само защото са го прекъснали.


Ваня показва що е то самообладание и воля. Браво!
А Любо и другите мъжове, дето дадоха акъл на Тедка да сложи 1 точка на играта с цепенето... големи умници! Още тогава им се чудих как го измислиха...

# 826
  • Мнения: 2 089
Не мисля, че ще ни подскаже нещо конкретно, затова давам линк към промото за утре: https://fermata.btv.bg/videos/naj-osporvanite-bitki-utre-vecher-vav-fermata.html

Ваня подчертано се раздава. На път е да се пребие няколко пъти.
Леле, от това падане на гредата чак мен ме заболя. И другото преди него беше опасно...Sad

# 827
  • Мнения: 15 960
При първото падане е можело да си счупи врата.

# 828
  • Мнения: 1 059
Аз като цяло се чудя как не е имало някакво сериозно нараняване за седем сезона. Много от битките ми се струват необмислени, тоест предразполагащи за много опасни падания, включително от височини. Дори не говоря пък за тези, дето включват биене на ток, или в предни сезони имаше доста битки включващи огън. Сетих се за онзи Роман, дето даже пламна и уж, се превърнаха нещата в шегата на сезона с "Романе, гориш", ама беше една от многото ситуации през годините, дето от шега можеше да се превърне в много сериозен инцидент.

# 829
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Само оставям това тук. Да вярваме в доброто. ✌


🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦

Даже не знам как да коментирам...

# 830
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Аз заради това се въздържах от коментари.

# 831
  • Мнения: X
Ако някой има спойлер нека ми пиши на ЛС моля

# 832
  • Мнения: 280
Първо, мерси на Mari_Mar за линка, разбрах за какво напрегнато състезание пишете.

Второ, и аз се чудя за това по-долу.
Аз като цяло се чудя как не е имало някакво сериозно нараняване за седем сезона. Много от битките ми се струват необмислени, тоест предразполагащи за много опасни падания, включително от височини. Дори не говоря пък за тези, дето включват биене на ток, или в предни сезони имаше доста битки включващи огън. Сетих се за онзи Роман, дето даже пламна и уж, се превърнаха нещата в шегата на сезона с "Романе, гориш", ама беше една от многото ситуации през годините, дето от шега можеше да се превърне в много сериозен инцидент.
Въобще не знам как това е законно. Не само за битките, ами и за ежедневните задачи.
Пише, че "Фермата" е шведско предаване. Който е ходил в Швеция, едва ли му е убягнало как са екипирани всички, които вършат някаква потенциално опасна работа. Каски, маски, якета, жилетки, предпазни очила, ръкавици, ...
Бях много изненадан след първия епизод, в който Мариан си свали кожата на дланите. (За първи път гледам отначало това предаване.)
Вероятно участниците подписват договори, според които всякакви травми и контузии са на техен риск и за тяхна сметка. Да не казвам голяма дума, но аз такова нещо не бих подписал при нормални условия.

# 833
  • Мнения: 15 960
Теда по едно време пак беше заела разкрачена поза и се чуплезеше, както я имитираше Живка.

# 834
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ако някой има спойлер нека ми пиши на ЛС моля
Няма нужда който и да било да пишЕ на ЛС, просто трябва да се чете. В темата.


По отношение на злополуките и контузиите - не е чак да не е пострадал никой за шестте години досега. Най-пресният пример е от миналогодишното издание, когато Миро напусна предаването заради контузия, получена по време на работа. За в битки обаче наистина не си спомням да е имало случай. Изключвам нараняванията, които си причиняват при рязане, коване, ронене на царевица или различни падания.
Със сигурност има някакви декларации за собствената отговорност.

# 835
  • Мнения: 224
Наистина ли има изненадани от реакцията на Теодора след загубата? Thinking Не за пръв път й пада маската на бяла и добра, просто този път изгуби контрола за повече от няколко секунди...

Колкото повече намаляват хората, толкова повече се разкриват останалите (съвсем в реда на нещата). Пламен и Лора трупат негативи при мен - той със заяждането си, а тя се превръща в новия дразнител от агитките. Започна много да ме напряга с крещенето си "Давай! Давааааай, Теодораааа!". Поне "дишай" да викаше...
Ралица и Стефан, обаче, трупат позитиви. Тя се опълчи на Киро и после влезе да дои. И добре му напомни, че има и други хора, които не са доили в обора. Ясно, че искаше да го заяде, но му даде добра възможност да покове още малко по моста на сближаването. Ама той беше по-зает да се врътне обидено, вместо да следва думите си. Стефан е добър пример за "мога да го правя бързо, мога и да не го правя бързо" (по на Кирил визитката). Хареса ми как точно и ясно обясни на Ралица основите на доенето.

Тва спойлерите са ужасно нещо. Искам да знам, че Ваня ще остане, ама няма да я има тръпката.. Sweat Smile

# 836
  • Мнения: 10 805
Много добър дуел се получи. Изкефих се на макс от победата на Ванчето. Към Ваня съм равнодушна за сега. Хем ми е прекалено пренавита с нейните неща, хме пък ме кефи как играе и какво самообладание има. И наистина в този дуел не става дума да победи Ваня, а да загуби Теодора! Тя ми е най-анти човека в това предаване. Ивайло поне си казва, че е задник, а не дрънка глупости на килограм. Лъжи, лъжи, прикрити зад сълзи. Видя се на прословутия кадър след битката това, което го пишем от месеци - колко голяма злобарка е Теодора. Ужасен човек! И Пламен вече супер много ме дразни как се влачи по нея и я търпи след целия цирк. Правилно са казали хората „гледай какви са му приятелите на човека”. Няма нормален човек да е приятел със Злобата от Чикаго, просто няма как да е нормален, какво остава да я харесва...

П.С. и Ивайло какво се подиграва на Ралица за колелото на късмета. Баш пък той, с единственото умение на сипва вода на Джулия Робъртс и да спи с някакви застаряващи певици...

# 837
  • Мнения: 280
... Изключвам нараняванията, които си причиняват при рязане, коване, ронене на царевица или различни падания.
Със сигурност има някакви декларации за собствената отговорност.
Дори така да е, за мен нивото на безопасност на труда в това предаване е скандално. Никак не е поучително - по-скоро обратното, не правете това у дома!
Но пак да кажа, не разбирам от телевизия и сигурно има добро обяснение.

# 838
  • Мнения: 824
Леле! За първи път се радвам, че дуела е разделен в два дни. Двете битки така ми вдигнаха адреналина, уауу!
Равностойни са най-вече в това да се канцентрират и съберат при това по време на игра.
Утре сигурно ще си изгриза ноктите. За Ваня съм, не е моят фаворит, но още след първия й дуел ме впечатли, колко бързо се адаптира и фокусира в битка. Браво!

Голям минус  слагам на Пламен. Накой по-напред писа, че като мълчи изглежда загадъчнен и даже минава за умен.

Последна редакция: сб, 20 ное 2021, 01:07 от HiTree

# 839
  • earth
  • Мнения: 1 334
За Пламен - аз не мога да уважавам мъж, който харесва такава жена (Теодора).

Общи условия

Активация на акаунт