Лакове за нокти - 156

  • 33 580
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 872
Весика, това ползвам:

И откакто ги ползвам нямам проблеми с трайност на нито един лак.
Долче, много е красива Елисавета на по-силна светлина. Да се покажеш с нея! Blush

# 61
  • София
  • Мнения: 1 662
Реа, много са ти хубави ноктите. Аз споделям мнението на Долче - доброто лакиране няма общо с плочката. Аз самата имам сравнително малка нокътна плочка и това много личи, когато са ми до дъно ноктите, но тогава подбирам телесни нюанси, които няма много да набиват малките ми нокти на очи Simple Smile Също се съобразявам с цветовете и в много редките случаи, когато съм с дълги нокти - просто не мога да се възприема с дълги и ярки нокти. Иначе, през останалото време, когато съм с нормална дължина, си слагам всичко и снимам както ми падне Simple Smile
Долче, и аз поръчах Детелина, надявам се да не е разочарование. Поръчах също и Стефан, Ангел и Биляна и много се надявам да са хубави цветове.

На Джесика поръчах Pure Platinum, Shall we dance и Mystery , Така като гледам, 2 от трите едва ли ще се носят самостоятелно, но нека първо дойдат, пък тогава ще правя заключения Simple Smile

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Trend it up starlight 040


Реших да го оставя без топ, сигурно ще се наложи да го сменя след 4 дена. Другия път ще сложа нещо по-жизнерадостно Simple Smile
Не съм пилила от поне 2 седмици, само единия го скъсих леко във вратата Grinning

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Да не ви разочаровам, но както и други дами споделиха, Джесика са много нетрайни. За часове виждам голи върхове. Предпочитам да си купя Пастел или Флормар за тези пари. Не знам всъщност по колко са, но дори 3 лв са им много.

# 64
  • Мнения: 27 577
Ивче, тънко минахме...по 1,50 лв бяха, аз поръчах и един който беше 50 ст. 😆 Но щях да падна като видях на каква цена ги продават на един сайт...по 14 лв, намалени от 17 лв 😅 За тези пари няма да ме е яд, ще ги видя...
Раче, и аз поръчах Mystery, тук изглежда добре 🙂

Тина, макар да са "облачни" подобни цветове, много ги харесвам (знаеш 😄) и ги намирам за изключително стилни ❤

Последна редакция: вт, 16 ное 2021, 21:14 от dolce miele

# 65
  • София
  • Мнения: 1 662
На мен вече трайността не ми е проблем, но ще ги призная,  ако падат бързо дори  на нокти с гел Wink

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
При толкова голям избор на пазара и колекции от наша страна, не бих поръчала и за левче. Нямам толкова време и нерви вече, че да се прелакирам 3 пъти седмично. На който не му пречи, със здраве да си ги ползва. Simple Smile
Вече съм на принципа качество пред количество. Ако новите колекции на Зоя се зареждаха в beauty1, щях да си купувам по 2 поне, но Джесика не щЪ. 🙂

Само не разбирам защо Изчерпани цветове, не са свалени от сайта?

# 67
  • Мнения: 2 231
Момичета, за колко време ви обработиха поръчките от Стар Нейлс? Поръчах в събота, вече втори работен ден минава, но си седи в статус Заявена...

# 68
  • София
  • Мнения: 10 586
Писах им днес, казаха до 10 работни дни.

# 69
  • Мнения: 27 577
А какъв би трябвало да е следващият статус- обработена, изпратена? 🤔

# 70
  • Измир
  • Мнения: 645
Благодаря Грийни за новата тема!
Чудесни маникюри. Моят следващ ще бъде в есенни цветове надявам се.
В неделя се лакирах с ОПИ My privet jet, но чак сега успях да снимам.

# 71
  • Мнения: 27 577
Олгарита, този лак не минава ли за есенен? 😉
В Makeup, освен безплатна доставка, има и 20% намаление на Пастел (не само лакове). Аз се отчетох с лакове СНБ и Джесика и ще пропусна. 🙂

Последна редакция: вт, 16 ное 2021, 23:28 от dolce miele

# 72
  • Мнения: 1 295
И аз си чакам поръчката с нетърпение... Разгледах старите си поръчки и всички си стоят със статус заявени, което значи, че това не е определящо. През 2019 г. също съм поръчала в събота и поръчката ми е дошла в сряда. Дано утре да дойде тази, че мнооого я чакам....

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Големи подстрекателки в тази тема... вчера поръчах 3 лака от мейкъп, ще ги доставят на 23 уж. Единият е този

Като силно се надявам да е същия като показания лятото от Осмичка

Знам, че на снимките изглеждат различно, а в нета не намерих други снимки на минито.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 850
Благодаря за темата!

В неделя си взех заздравителя на Perfect лилавия, не мърда, не като този на Евелин да ми пада лака на цели люспи, но така е като се залага на сигурно и изпробвано.

В понеделник вечерта си оформих и лакирах ноктите. Лаковете са на Римел с Рита Ора и на Голдън роуз.






Моля да ме извините за недобре изглеждащите кожички!

Последна редакция: ср, 17 ное 2021, 14:36 от scalestone

Общи условия

Активация на акаунт