Turkish Airlines, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Corendon

  • 25 299
  • 480
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 875
Къде ги откривате промоциите? Уж гледах приложението,но не успях да ги открия.

# 361
  • Мнения: 4 507
за милите ги пускат във фейсбук

# 362
  • Мнения: 11 624
Къде ги откривате промоциите? Уж гледах приложението,но не успях да ги открия.
Аз лично ги получавам на имейла, сложил съм чавка, че искам да ми пращат съобщения за промоции и така е останало.
Иначе ето го линка с инфо за промоцията
https://www.turkishairlines.com/en-int/miles-and-smiles/campaign … -end-of-the-year/


Влизате си в профила, кликвате на "Buy a ticket with miles"
Въвеждате една от тези 150 дестинации (които са изредени 2-3 коментара преди този, а ги има на линка, най-долу в инфото), слагате дата до 31 май и виждате цените в мили, вече намалени.

# 363
# 364
  • Мнения: 11 624
Нова линия на Пегасус от 18 януари:
ИСТАНБУЛ (SAW) - ЗАГРЕБ на цени от 40 долара/посока

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 309
Някой пътувал с Пегасус (международен полет, не вътрешен) може ли да ми обясни basic билета допуска ли куфар с колелца 55/40/20 или допустимия ръчен багаж е 40/30/15? Или трябва да закупувам Essentials билет, за да пътувам с ръчен багаж 55/40/20 куфар?  Май доста объркано го написах, надявам се ме разбрахте.

# 366
  • София
  • Мнения: 1 866
Някой пътувал с Пегасус (международен полет, не вътрешен) може ли да ми обясни basic билета допуска ли куфар с колелца 55/40/20 или допустимия ръчен багаж е 40/30/15? Или трябва да закупувам Essentials билет, за да пътувам с ръчен багаж 55/40/20 куфар?  Май доста объркано го написах, надявам се ме разбрахте.
Разбрахме те отлично Simple Smile
Кабинният багаж при basic билета /и не само при него, а при всички видове билети и при всички видове полети-домашни и международни/ е багаж с размер 55х40х20см.

# 367
  • Мнения: 11 624
ПРОМОЦИЯ НА ПЕГАСУС на 10 и 11 януари. Важи за международни полети от 29 януари до края на юни.
11 евро+таксите.  Например София-Анталия е 29 евро на посока.
От Истанбул има много опции за Кавказките страни, Средна Азия, Близкия Изток...



При полети от Истанбул (SAW) цени от 100 евро двупосочни до: Алмати, Бишкек, Шимкент...
До Баку 95 евро, Астана 107 евро, Дубай 80 евро, Табриз 58 евро, Александрия 72 евро и т.н.  двупосочни

Последна редакция: ср, 10 яну 2024, 13:47 от diziler

# 368
  • Мнения: 11 624
Промо на Türk hava yolları за вътрешни полети в Турция, като цените са от 799 лири (24 евро)

Период на промоционални период 11-12 януари
Период на полетите с намалени цени: 16 април-30 май

Линк

# 369
  • Мнения: 1 150
Dreamliner-a на Търкиш голямо разочарование… После 737 до София ми се стори свръх широк. На всичкото отгоре полета беше пълен, а облегалката беше счупена и не се пускаше назад. Голяма греда за презокеански полет..

# 370
  • Varna
  • Мнения: 89
Здравейте, ще летя с Turkish airlines  от Варна до Лисабон  с прикачване в Истанбул. Между двата полета имам само 1 час.  Питането ми е при условие че е един билет дали ще ни изчакат или е кауза пердута и направо да си сменям полета. Някой успявал ли е да се прикачи за 1 час в Истанбул.

# 371
  • Варна
  • Мнения: 10 765
Аз, но за час и половина.
Обаче не съм била на новото летище. Няма ли как да го разгледаш онлайн, аз така се ориентирах без да губя време.

# 372
  • Мнения: 4 507
не знам дали изчакват, то не винаги е възможно, но на един билет връзката е гарантирана, тоест ако изпуснете ще ви сложат на следващия полет, дадат хотел ако трябва и тн
един час трябвада е ок ако няма закъснения

# 373
  • Благоевград
  • Мнения: 2 878
Здравейте! Може ли някой да ми каже полетът на Turkish airlines от София до Истанбул в 09.50 ч. на кое летище каца? Не намирам информация в сайта на компанията. Благодаря!

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 309
В сайта на Turkish пише IST. Означава че е новото голямо летище в европейската част.

Общи условия

Активация на акаунт