Гримиране - идеи и техники. Тема №85

  • 62 233
  • 770
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 865
Търся червило с такъв цвят (от дясно), някой знае ли същото или подобно?
Че това на Есенс не се продава вече и не мога да го намеря и в интернет  Pensive


# 346
  • Мнения: 26
Здравейте, момичета ! Искам да запиша курс по гримиране...някой може ли да ми помогне да открия правилното място.Искам просто да се забавлявам, няма да търся работа след курса Simple Smile

# 347
  • Мнения: 433
Търся червило с такъв цвят (от дясно), някой знае ли същото или подобно?
Че това на Есенс не се продава вече и не мога да го намеря и в интернет  Pensive




Това става ли? Не е баш такова, ама ..
Maybelline Color Elixir Captivating Carnation



П.С.: Иначе може да ползвате функцията на Google Lens за търсене на сходни изображения/цветове и т.н.

# 348
# 349
  • Мнения: 2 269
fsyyy, точно такова ей сега си купих. На Лореал. Нооо, като го сложих има някаква мента в него явно, защото веднага почевствах охлаждане. Не знам дали не го дават за обем някакъв, че имам спомен от преди години едно такова червила на Сали Хендсън май беше, хем като охлаждане се чувстваше, чем като че ли набъбваха устните.
Цвета е 104 Guava Plump. (Е, това естествено сега го прочетох Flushed. Дано да е добре за лятото.)

# 350
  • Мнения: 865
Като гледам и те са изчерпани.

А какво мислите за тези хайлайтъри? И кой от дрогерийните най ви харесва?



# 351
  • Мнения: 2 688
Имам два цвята от кръглата кутийка на РчRevolution. Още не съм ги ползвала 😄 На Лореал е много харесван

# 352
  • Мнения: 5 081
На революшън в кръглата кутийка, палитрата на есенс и течния на лореал, като той може да се смесва и с фон дьо тен или бб крема.

# 353
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Вчера имах рожден ден и много си харесах грима, но не успях да направя хубави снимки. Днес го направих пак.

Благодаря на petrova17 и illlzy за пожеланията!





Без червило съм, защото бях на ортодонт след това.

Последна редакция: ср, 25 май 2022, 20:25 от scalestone

# 354
  • Мнения: X
Много ти отива!
Да си честита-здрава, щастлива и все така красива!

# 355
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Много благодаря, душа!

Мисля нещо подобно да направя и в петък, че тогава ни е подписването.

# 356
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
ЧРД, прекраснице!
Наистина ти отива грима! Пожелавам ти много емоционален Петък и задружно бъдеще заедно!

Maлко сутрешно вдъхновение....ха, връщали се контурираните устни със или без кафяво червило и глосове и естествените вежди Simple Smile))  тези ме върнаха в младостта! Къде ми е колекцията от моливи за устни Grinning

 









90-tte Simple Smile


Последна редакция: ср, 25 май 2022, 16:04 от Agent Provocateur

# 357
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Много благодаря, Агент!

Колегите ми подариха ваучер за 50 лв. от Дъглас и се чудя какво да си взема. Бяла козметика няма да е, защото от малко повече от месец ползвам Biologique Recherche и не мисля да я сменям вече. Гледах палитри, може и някакъв парфюм... До 6 месеца трябва да съм го използвала.

# 358
  • София
  • Мнения: 1 243
Вчера имах рожден ден и много си харесах грима, но...
Може би проблемът е в моя екран, но аз не виждам грима ти - виждам единствено правилни черти и красиво лице. Но грим - не. И това е, общо взето,  всеки път. Не знам дали е от сенките или от снимките.

# 359
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Льоня, много благодаря за комплиментите! Идея си нямам защо не се вижда, но друг път не помня да не се е виждал. Да кажат и другите.


Та дайте идеи какво да взема от Дъглас. В момента нищо не ми идва на ум.

Общи условия

Активация на акаунт