Пъзели - 34

  • 23 217
  • 749
  •   1
Отговори
# 135
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Аз не издържах, капитулирах и прибрах Плажа на Haye, не е сложен, но толкова да не ми харесваше, не можех да се насиля да седна дори близо до пъзела.
Сега за успокоение на нервите съм си взела един от 400 (словом - четиристотин части) Joy

HighSpeed и аз съм го планувала този първия да го поръчвам.

# 136
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Йоана, минах границата вече. Във фазата на крайния непукизъм съм и единствено алчността ми се обажда като видя намалени пъзели. Даже не поглеждам другаде, озон са ми чекнати на телефона и всяка сутрин с кафето преглеждам и се облизвам. Тия двата ги поръчах набързо, защото са на твърде добри цени и може да свършат. Другата или по-другата седмица ще направя поне още една поръчка, ще видя кои ще са, но няма да са Фалкони май, почти не останаха от тях в Любими, каквото исках го взех. Докога е това намаление впрочем? Агентке?! Дано да е повечко време.

На мен обаче ми е широко около врата, защото имам много място, завиждайте 😋 Живея в голям апартамент, фен съм на минимализма, което значи не много мебели, което пък значи много място за пъзели Simple Smile

# 137
  • Варна
  • Мнения: 379
Ето ги нашите влакове:


Скрит текст:
Талашитената плоскост е лакирана, но понеже мирише ужасно, е наказана на балкона, докато се отмирише до поносими нива. Ще я ползваме за следващия 2000ник.

Bella98, започнах пъзела със синигерите на ToniShu. Другата седмица най-късно ще е готов.

# 138
  • Мнения: 92
Лелее, момичета, много сте готини и ми е супер приятно в темата, цял ден надничам и искам да се включа, но пустата му работа… Joy Толкова много от вас сте се обърнали към мен, та нямаше как да не ви отговоря, макар и в 1 през нощта.
Hot SummeR – радвам се, че ти е харесал, наистина е много красив. Грабна ме с детайлите, кипящия живот, светлини, залез и разбира се художника в левия ъгъл, тъй като рисуването ми е едно от основните и многото други хобита. Misc Art
Мона Лиза – дай му втори шанс, вярвам, че ще успееш да го наредиш. И аз започнах от рамката и после където каквото ми е лесно – първо небето, после мостът, дървото, малко от земята, малко от двореца и последните парчета сами си се наредиха. Animal Smile Cat
Зори – съвсем правилно чуваш, за радост или за жалост на портфейлите ни ни чакат коледни намаления… Утре ще разпитвам още, но май пак ще е време за подаръци от нас за нас. Tada
sali – от теб ми тръгна прякора и много си го харесах, та ми стана много мило още като ме нарече така в предната тема. А относно обмислянето… изобщо нямаше такова, само трябваше да избера един от всичките 15-20, които харесах за 1 ден. Animal See No Evil
HighSpeed – агентът се пуска утре на мисия и ще опита да разпита отговорника. Гледам да не съм много нахална още от началото Joy Стискайте палци да измъкна информация, ако не в понеделник ще правя нов опит. 
white duckling – приятно редене, вярвам, че изобщо няма да те затруднят синигерчетата след тези влакове. Open Mouth Пък когато си готова, драсни ми на лично да ти пратя адрес. 
И разбира се ToniShu – на която отново искам да благодаря за пъзела, който е тръгнал от теб, обиколил е домовете ви и сега се очаква да стигне и при мен, за да го задомя.  Yellow Heart
Ако съм пропуснала някоя, много се извинявам, но просто ме ошашавихте в добрия смисъл Grin
И тъй като пътят на пъзела със синигерчетата ще приключи при мен, за да не развалям хубавата традиция, искам да пусна този мой пъзел на пътешествие при вас.  Оказа се прекалено сложен и труден за мен. С 1500 части, на него само рамката успях да наредя, видях колко е голям, колко сини части ме очакват и се отказах. Та ако има някой доброволец, който иска да се предизвика с него, ще се радвам много да го изпратя. Нека го нареди някоя от вас и го качи тук, че най-после да го видя нареден и аз. Joy

# 139
  • Мнения: 6 892
За тези дето чакаха и си мислеха, че ще устоят, Cherry Pazzi вече и в озон!

# 140
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Отивам да видя... Бездруго е време за сутрешното кафе.

# 141
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Ето, чак сега ми става ясно 26-28.11 е Черен Петък 2, а после явно ще има коледни намаления. Сали първа ги видя намаленията.
Агент,  дай да се хващаме и ние на работа на половин работен ден, може да ни плащат в пъзели.
Значи няма какво да се подготвям, ако харесам нещо много намалено ще поръчам днес. Според мен, ако сте харесали коледни пъзели изчакайте до коледните намаления, там вече ще има по-приемлив дискаунт за тях.

# 142
  • Мнения: 1 973
За тези дето чакаха и си мислеха, че ще устоят, Cherry Pazzi вече и в озон!
Бухтичка, припознах се в думите ти Simple Smile
Хич не устоях на Хамелеона, който показа Зори. Сега чакам да заредят папагалите и едно куче с каска.

Последна редакция: пт, 26 ное 2021, 11:01 от vox

# 143
  • Мнения: 6 892
Мона Лиза, сигурно си права за коледните, но тук разумът не сработва 😂

Отчитам се с:
Плажния Фалкон дето си го бях загледала от предния път - https://www.ozone.bg/product/falcon-seaside-promenade-1000-pieces/
Някакъв нов Гибсън - Италианска ривиера. Не съм го виждала преди, но ми допада графичният стил - https://www.ozone.bg/product/pazel-gibsons-ot-636-chasti-italian-riviera/
Британски гълъби пак от Гибсън - https://www.ozone.bg/product/pazel-gibsons-ot-1000-chasti-pigeons-of-britain/
Втори шанс за Eurographics, ако пак не ми допадне качеството ще бъде и последен - https://www.ozone.bg/product/pazel-eurographics-ot-1000-chasti-e … -cupcake-rainbow/
Много пъзели с витрини на магазини гледам и реших да пробвам, Шмид е, трябва да е добър - https://www.ozone.bg/product/1000-bakery/
Коледен Гибсън, който сигурно има шанс да го намалят още ама…. - https://www.ozone.bg/product/pazel-gibsons-ot-1000-chasti-festive-fireside/
И един Cobble Hill да пробваме да си редим заедно с детето, харесаха ми малките и големи части като ги показа HighSpeed - https://www.ozone.bg/product/voyage-of-the-ark-family/

Пак ще трябва да слизам да разчиствам място 🙄 Тъкмо бях успяла да побера предните.
И с това, дами и господа, влизам в група платина.

# 144
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Този Шмид и коледния Гибсън и на мен са ми в Любими, но ще почакат следваща поръчка.

# 145
  • Мнения: 1 458
HighSpeed, добре дошла на тъмната страна, наслаждавай се на бисквитките 😄
Бухтичка няма да я поздравявам, защото тя отдавна си е тук и очевидно се чувства добре 😛
(Гълъбите са един път, и аз ги искам.)
Bella98 с кодово име Агент 007, и аз ти благодаря!
white duckling, влаковете са чудесни, браво на вас.
Змей Горянски, възхити ме рамкираният ти пъзел, друго си е като са в хубава рамка на стената.

Последна редакция: пт, 26 ное 2021, 09:16 от Ghibli

# 146
  • Мнения: 1 782
Момичета, може ли да дадете препоръка коя марка пъзели е най-качествена?
То ясно, че дори качествена марка може да има издънки, а някоя дето не се води толкова добра - да има чудесни попадения, но ей така, in general дет се вика?
Искам да са хубави парчетата пъзел, лъскавички, хубава сглобка... абе направо нищо не искам Grinning

# 147
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Момичета, може ли да дадете препоръка коя марка пъзели е най-качествена?
То ясно, че дори качествена марка може да има издънки, а някоя дето не се води толкова добра - да има чудесни попадения, но ей така, in general дет се вика?
Искам да са хубави парчетата пъзел, лъскавички, хубава сглобка... абе направо нищо не искам Grinning
Falcon, Schmidt, Bluebird

# 148
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Защо искаш да са лъскави? В смисъл гланцирани ли? Това е кофти понеже блестят на лампа и по-трудно се редят. Аз лично обичам матирани и залагам на Шмид, Равенсбургер, Хейе, Фалкон.

# 149
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Аз съм най-много за Фалкон, защото хем са най-хубави от изборените ( като качество), хем не са скъпи.

Общи условия

Активация на акаунт