🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 12 (21.11 - 28.11) 🐄

  • 87 745
  • 2 116
  •   1
Отговори
# 2 070
  • София
  • Мнения: 27 369
Да, но дори не ги спомена, та за това го намерих за странно.

Е, как да не съм. Писах за тях в по-предния си пост, няма да се повтарям, а в този си писах, че простотията им продължава.

Мери,
Иво има навика да получава просветления свише. Как се сети толкова бързо за 'Богородица' си е малка изненада, но думата не е сложна и както са подредени плочките има всички предпоставки да получиш прозрение. Той и във викторината така получи просветление, когато стана фермер. А математическите задачи бяха еднакво сложни/лесни за мен. 10 лицеви опори разлика не е кой знае какво. Не това реши играта.

# 2 071
  • Мнения: 224
Петя Дикова приятно ме изненада в интервюто, защото настъпа Ивайло. Спомена и жалбите до СЕМ, агресията му и цялата обществена реакция. Той, разбира се, запя старата песен за подбраните моменти, които са излъчени. Носеше камък за "безгрешните" от фб, инстаграм и други медии, които да го хвърлят.🤣😅🤣

Да беше донесъл повече, Ивайло. Камъните щяха да са хвърлени по теб, защото участието ти ядоса, отврати и агресира зрителите. И цялостно беше провал за всеки човек на твое място, колкото и дебелокож, изтъкан от лошотия и прост да е той.

# 2 072
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Mysterious_Former, имаш ли представа как ще е гласуването тази година? Като миналата или обичайно? Гласуването от фермерите визирам. Дано са върнали обичайното. Миналата година ми хареса идеята да гласуват и от старите сезони, но от настоящия трябва да си остане отделно и да се излъчва. Голям пропуск беше миналата година да не дадат кой за кого е гласувал, не е липсвало в нито един сезон до сега

# 2 073
  • Варна
  • Мнения: 18 112
Но не съм забелязала някакъв откровен интерес към Мартина да е имал.
Мартина беше казала, че ходел след нея като кученце. Ама тя и за Пламен казваше че я бил свалял. Та...

П.П; А ставаше дума за периода в който не ни показваха Мартина, така че зрителя няма как да знае дали е било така.

# 2 074
  • Sofia
  • Мнения: 7 047
Разгледах сайта на Ралица.  Произведенията и са представени много красиво  и са  снимани професионално  .

# 2 075
  • Мнения: X
Хайде, честито на всички! Втора поредна седмица гледаме хубав дуел с хубав финал. Тръгнаха си двама големи дразнители.

Стефан се представи много достойно и като игра, и като поведение. Доказа, че трябва и мисъл, а не само блъскане.

Ваня беше в пълното си право да накове Ивайло, имайки предвид как се държа той на последния й дуел. Но аз не й чух гласа, така че само с мълчанието си го постави на място.

Ивайло със сигурност ще предложи някой неприятен за претендент за фермер, така че стискам големи палци за Стефан. И понеже Стефан не е в конфликт с никого, мисля че той ще потуши малко страстите тази седмица,  ако е фермер.

# 2 076
  • Мнения: 280
Поздравявам Стефан с победата и изпращането на Ивайло при богинята му.

Това няма да ме върне да гледам епизодите - и без това бях стигнал дотам да превъртам или да пускам на бързи обороти над 70% от видеото.
Все пак се радвам - най-после глътка въздух и нормалност за зрителите на предаването.

# 2 077
  • Мнения: 224
Mysterious_Former, имаш ли представа как ще е гласуването тази година? Като миналата или обичайно? Гласуването от фермерите визирам. Дано са върнали обичайното. Миналата година ми хареса идеята да гласуват и от старите сезони, но от настоящия трябва да си остане отделно и да се излъчва. Голям пропуск беше миналата година да не дадат кой за кого е гласувал, не е липсвало в нито един сезон до сега


Нищо не знам тази година.

# 2 078
  • София
  • Мнения: 6 002
Като се правят, че са излезли вчера много ме дразнят. Ивайло изяде всичкия хейт дето му се изля и се е снишил. Но все пак още се гордее, че бил себе си. Бляк!
Нямаше как Петя Дикова да пропусне момента с тормоза. Просто, ако не го беше питала, тя щеше да е на прицел. Пък и млада модерна жена - трябва да е адекватна на времето си.

# 2 079
  • Бургас
  • Мнения: 4 110
Да, все пак имаше нещо като извинение, дано е проумял, че поведението му не е ОК

# 2 080
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Благодаря, Mysterious_Former!

# 2 081
  • Мнения: 280
Да, все пак имаше нещо като извинение, дано е проумял, че поведението му не е ОК
Дайте да видим конкретно частта с извинението.
Подозирам, че ще е "мръсно" извинение. Т.е., нещо от сорта на "Извинявай, но ти ме предизвика / Извинявай, но действията ми бяха правилни / пак така бих направил", което не е корекция на поведението.

# 2 082
  • INFJ
  • Мнения: 9 635
Аз извинение не видях в това видео. Виждам отново човек, който се защитава и намира обяснение и оправдание за поведението си.

# 2 083
  • Мнения: 4 133
Ивайло е ютюбър. Joy Има канал с още някакъв. В това видео отговаря на хейтъри след Фермата.

# 2 084
  • Мнения: 2 974
Абе извини се, аз съм сигурна, че му е все тая за Ваня, даже му е кеф, от ефекта, който е постигнал, но също вижда, че поведението му не е правилно и не е постъпил добре.
Това, че казва, че е част от продукцията според мен е поредното му “аз решавам как да върви сценария” цяла седмица. Не е част от продукцията в смисъл на продуцент, а говори за част, като участник.
Ваня хубаво се е ощастливила, но пропуска, че тя също има какво да оправя в поведението си и проблемът не беше единствено и само Ивайло. Него може да го няма, но тя ако не се промени ще стеща още неодобрение. Това с желязната петорка, дето го дрънка да не остане само в нейните очи и всички да и обърнат гръб накрая…

Общи условия

Активация на акаунт