🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 12 (21.11 - 28.11) 🐄

  • 87 745
  • 2 116
  •   1
Отговори
# 2 085
  • Мнения: 29 176
Боже и в Ютуба продължава да ги дрънка същите простотии...отвратителен е!

# 2 086
  • Мнения: 2 905
Ивайло ще го пропускам оттук нататък по интервюта, канала му също няма да погледна. Не заслужава повече внимание.
Който и да е следващият фермер, надявам се Кирил да се кротне и да покаже вече нещо достойно за уважение - поведение или качествен дуел, а защо не и двете.

# 2 087
  • Мнения: 1 059
Проблемът на Ивайло е, че не се вижда, че е станал дърт педеренгул вече. Званието дето му носи голяма гордост е "арогантен задник", а той по-скоро вече е на години, в които повече бие на един вечно мрънкащ побеляващ чичак, а не на готЕния пич със самочувствие за който се мисли. Още някоя друга година и ще заприлича баш на мрънкащ дядка, който никой не иска да слуша и отчаяно отбягва.

Даже няма да коментирам канала му в ютуб, че се изпълвам от срам втора ръка.

# 2 088
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Никакви интервюта и странични активности на рицаря на миенето на чаши не бих си причинила. Едва го издържах вътре

# 2 089
  • Мнения: 4 133
Според мен Ивайло ще е най-мразеният Ютюбър. Ако се надявал след Фермата канала му да потръгне мисля, че жестоко се е объркал. Joy

Много ме забалява мен как групичката на МарЧина гледат Стефан, когато им говори нещо малко по-дълбоко, в случая това с чашата. Гледат като теле в железница- едно такова кимащо, но леко глуповато като човек, който слуша някой много по-разбиращ от него и хем се опитва да вникне в чутото, хем си придава вид на много знаещ да не се изложи.Joy Общо взето като извънземен го гледат, те сигурно интелигентни разговори на малко по-високо ниво никога не са водили и им е неприсъщо.Rolling EyesSmile

Последна редакция: нд, 28 ное 2021, 13:25 от daizy_g

# 2 090
  • Мнения: 280
Личността на Ивайло не ме интересува. Дори не искам да го критикувам в персонален план. Който ми е виждал мненията, сигурно знае, че го игнорирам системно от няколко седмици.

Връщам се към него заради това, че представлява типаж с голямо разпространение. Т.е., такива като него са голям процент от общата популация. Колко голям? Зависи от дефиницията и методите, но от изследванията, които съм чел е в диапазона 4-12%. Виждал съм тук-таме и още повече.
И сега внимание - ако това не ви се вижда много, то сред хората на управленски позиции, този относителен дял се утроява!
Това не е мое мнение. Това са резултатите от много голям брой проучвания, някои с извадки от по над 5000 души.
С други думи, вероятността да попаднете на такъв шеф е доста голяма. (Тук се сещам за един скеч с Кръстьо Лафазанов: "Шефе, ти си задник!")
Нещо повече, едни и същи тестове, прилагани върху сходни извадки през годините, показват плавен относителен ръст на тези черти.

Мъжете като Ивайло няма да се свършат, засега се увеличават. Жените, на които това много им харесва (като богинята) - също. Не можем да ги поправим, никой не ни плаща за това.
Те ще си отглеждат и възпитават и такива деца.

Това, което можем да направим е - да се научим да ги разпознаваме и да се пазим от тях. Наистина са много вредни.

# 2 091
  • Мнения: 2 579
Естествено, че метафорично го е написал това, че е част от продукцията  Ивайло Simple Smile
Чак не мога да повярвам как се вързахте.

# 2 092
  • Мнения: 176
И аз си мисля, че Мартина ги печели с това, че си мълчи, кима и се прави, че е много възхитена от това, което казват, а това е достатъчно за много прости мъже с его, ама все си мисля, че поне Ивайло имаше претенции да е малко по-умен от Пламен примерно, ама и той лапна въдицата.

Като цяло Мартина да се благодари на Живка, че създаде тая интрига с циците, че можеше и досега да не й знаем името. Дори невзрачната Красимира я запомних с историята за осиновяването в началото на предаването, а Мартина с едно голямо нищо. Тя ли се беше обадила веднъж на Цоньо да спре да ги нарича "женички"? Та може би това е единственото нейно действие, което помня в първия месец на предаването. Или това пак беше Красимира? Не съм сигурна. Ще е още по-смешно, ако едното нещо дето съм запомнила от нея, дори не е нейно действие.

Тя и сега много не се забелязва, само я дават като се подсмихва на подигравки и кима до мъжете. Изобщо дори не мога да я поздравя за стратегия, защото целта на предаването не е само да си проправиш път до финала, но и да направиш впечатление на публиката с нещо, та да те подкрепи, а в това отношение не виждам какъв е смисълът от участието на Мартина. Никакъв. Филър участник.
Красимира беше тази, която се засегна на Цоньо, задето ги нарече "женички".
Аз лично Мартина я забелязах едва след разговора м/у Живка и Стефан. До онзи момент Мартина не я виждахме дори и като част от интериора, те не ни я показваха. Общо взето тая ферма е така си мина и ние нищо не видяхме от първия месец. Занимаваха ни със Сия, сетне с гимназиалните вълнение на Цецка и Виктор. А Мартин/а какво е правила през това време не е ясно.

# 2 093
  • Мнения: 15 960
Ваня хубаво се е ощастливила, но пропуска, че тя също има какво да оправя в поведението си и проблемът не беше единствено и само Ивайло. Него може да го няма, но тя ако не се промени ще стеща още неодобрение. Това с желязната петорка, дето го дрънка да не остане само в нейните очи и всички да и обърнат гръб накрая…
Ма как щяло проблемът да е само в насилника! Естествено, че и жертвата е виновна.
Ваня вече ще си знае - по-далеч от луди хора и минимум контакти и разговори с тях.

# 2 094
  • Мнения: 2 063
На Стефан само не мога да простя, че беше запленен от Винету. Кофти вкус за жени.

Извинете, коя е  Винету?
Да не би Тодорка/теодора/ или Мартина? Щото двете са ми еднакво грозни, с  конските си физиномии.

# 2 095
  • Мнения: 2 905
В такава среда и аз щях да прегърна дъба.

# 2 096
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
За жалост и аз смятам, че Ваня и тя няма да си извади нужните изводи. Изобщо не визирам линията Ваня-Ивайло, Кирил или, че Ваня е заслужила подобно отношение или, че е виновна за него. Държанието на двамата примитива изобщо не оправдавам, харесвам или разбирам. Но, има голямо "но" все пак. И то се състои в това, че Ваня изпусна реплики и предприе действия, които говорят за поговорката "дай на простия власт и стой му гледай сеира". Аз лично и това не харесвам. В цялостното ѝ поведение, не в конфликта ѝ с двамата. Даже, според мен, повече лъсна в общуването с нейния лагер и разговорите ѝ с Живка и Жоро. Нагласата "аз мога да правя каквото си искам" е точно на Ивайло и Кирил и не нея критикуваме вече токова страници. Но Ваня също не пропусна да го заяви в прав текст, аргументирайки се с правомощията които има в момента

# 2 097
  • Мнения: 2 312
Цитат
...Мъжете като Ивайло няма да се свършат, засега се увеличават. Жените, на които това много им харесва (като богинята) - също...
"Лошите момчета" са интересни за жените в "предбрачния" им период. В момента, в който една жена има дете и приоритетите и станат други - "лошото момче" става дразнител. Още повече, че с годините много от арсенала му изчезва. Същото като и с "лошите момичета". Интересни са докато можеш да им опиташ репертоара. В момента, в който решат да създадат семейство, мераклиите изчезват. Така, че според мен славата на "лошите" и от двата пола е в определен по-ранен период от живота им. Когато минеш 30-35 тея неща не са толкова "куул" и нормално би трябвало да затихнат. Но при нарцистични натури като Ивайло това поведение води и до разводите. Защото вече е минал в следващата фаза на "лошото момче", която е известна сред психоаналитиците като "гъз".

# 2 098
  • España
  • Мнения: 1 310
Е, как да не е “част от продукцията “ Ивайло …..нали “замести” Иван при обявяването на една от битките на дуела 🥴 , а с “дърварското “ му чувство за хумор ….та така !
Доволна съм ! Ще пробвам да гледам следващата седмица .

# 2 099
  • Мнения: 2 312
В такава среда и аз щях да прегърна дъба.
Това доказва тезата, че колкото и голямо дърво да си - там някъде в света съществува друго дърво, което да те обича.

Общи условия

Активация на акаунт