Имам аз мечта голяма, скоро да ме наречете 'мама'. ~бебеправене 398~

  • 28 549
  • 780
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
Рейв, благодаря ти за страхотната, както винаги, тема!  Flowers Fallen Leaf

Торина, благодаря ти за орисването, отъркалвам се в прашеца, лека бременност ти желая и дано твоето орисване ни донесе много бебенца в темата!  Purple Heart

Yvka, добре дошла в темата и да не се задържаш за дълго! Flowers Four Leaf Clover

На всички момичета пожелавам отсега много положителни тестове, че да има за чорапчета на бъдещите баби и дядовци! Gift Heart

# 16
  • Мнения: 1 506
Sparkling HeartЧестита ни темичка, както винаги е прекрасно оформена, благодаря за което

Sparkling Heart

Chaos and Infinity , не се натъжавай много, че имаш проблем с тръбите, пак ще се получи. Моите уж са супер, но си имаме мъжки фактор, та и ние сме най-вероятно за инвитро. Важен е крайният резултат Simple Smile)

Най-сетне ми излезе кръвният тест от петък, отрицателен е, чакам да ми дойде и да ходя на 3 ден от МЦ, за да подготвим всичко за 3-та инсеминация. Явно ще си кандидатствам по фонда, а междувременно се моля за чудо Simple Smile

ММ е на спермограма в четвъртък, за да видим какво е положението сега, от лятото не сме правили.

# 17
  • Мнения: 2 480
rave Благодаря ти за темата.

При мен препоръката за ваксината е по-скоро на база здравословното ми състояние на мен самата. Предполагам, че е такъв съвета заради прекараният подостър тиреоидит от миналата година, който беше доста тежък при мен. Има вероятност и без ваксина отново да се върне заболяването, за това вероятно препоръката е да не се ваксинирам още. Като си знам късмета... мисля да ги по слушам Blush

# 18
  • Мнения: 421
Рейв, благодаря за новата тема!
Тори, лека бременност и щастлив финал!
Дано има много положителни тестчета в темата! Успех на всички!

Относно ваксините и аз знам, че добре преди забременяване да се направи имунизацията и няма връзка със забременяването след това. Дори след тежко прекаран Ковид е по-опасно да има последици. В едната група дори обсъждат, че имат препоръка за ваксинация в 7мия месец от бременността, за да има майката антитела в най-рисковия период от бременността.

# 19
  • Мнения: 391
Rave, благодаря за прекрасната тема!
Торина, благодаря за орисването и лека бременност ти пожелавам!
Стискам палци на всички, скоро ще ни се случи чудото!
💖💖💖

# 20
  • Мнения: 2 905
Честита на нова тема! rave благодаря за нея, Торина на теб за орисването 🤗

Аз чакам да ми се допишка и да направя тест за О за да преценя вчера ли е + или днес 😁 Е вчера вечерта не се разписахме, ама предните дни не пропускахме. Днес ще се разпишем пак, пък ако не стане спирам с тестовете и от другия месец ще почна от А и Б да видя абсолютно всичко как е.
Успех момичета и скоро да почнат да валят тестовете с две чертички един след друг! 🤗

Редакция, че никой не е писал след мен. 😁 Направих тест за О, днес е категорично положителен. Охх, малко се бях отчаяла че сме изпуснали вчерашния ден, но дано днес и утре не пропилеем времето. Този месец теста е + на 13ти ден а миналия на 11ти ден. Явно този месец ще се измести цъкала с два дни.

Последна редакция: пн, 22 ное 2021, 15:21 от Sivi

# 21
  • Мнения: 828
Здравейте! 🌞
Бях тук преди, доказано е ,че темата е на късмет!
Пролетта на 2020г забременях доста бързо, след един мисед, та не се задържах много в темата и е редно да се представя.
На 26г съм, родих преди почти 10м и вече сме готови за ново бебеправене.
Този път предполагам, че ще отнеме повече време и ще се задържа тук.
Все още не ми е възстановена менструацията след раждането, благодарение на едно заклето кърмаче 😀
Та предвид това с мъжа ми просто сме се пуснали по течението и не се пазим. Наистина ще бъде божа работа, дето се вика 🥰
Нямам нерви да правя всеки ден тест за О, с това диво бебе не можем и да сме съвсем редовни, та много се надявам поне да си изкарваме супер тук докато чакаме 🌞

# 22
  • Мнения: 1 102
Благодаря за новата темичка и за орисването! Heart Дано всички видим двете чертички през декември! Heart (И краят на ноември - тези, които чакат сега!)

При мен след новия цикъл ще следва хистеро, най-вероятно... Но не спирам да вярвам и да се надявам да се случи този месец нашето Коледно чудо! Heart

# 23
  • Мнения: 182
Изписани 2 теми от последното влизане тук.Тази я хващам в началото,така че грабвайте по един пълен памперс от моя господин и да похвърляте и Вие тук скоро.Прегръдки!

# 24
  • Мнения: 1 380
Здравейте и от мен,следя темата с интерес от известно време,но сега вече реших и да пиша.

Казвам се Ива,на 34 години,имам двама сина на 5 години и на година и половина,с които забременях от втория месец. Сега се надяваме на една принцеса. Simple Smile В съвсем скоро време ще се присъединя към бебеправенето и аз. Цикълът ми е редовен на 28 дни,+-2 дни,овулация около 14-15 ден.
Имах намерение да изчакам малко за трета бременност,но след изследване на амх,който излезе стойност 0.54 се изплаших,на повторно изследване даже беше 0.44. 😱Открих и тежък дефицит на витамин д,който знам,че може да повлияе на този хормон, защото другите бяха в норма и се надявам наистина това да е причината за този резултат.  Заради тази ниска стойност бях и на преглед за преброяване на антралните фоликули и се оказаха 18 общо,което е далеч от намален яйчников резерв. Не знам къде е истината,но според АГ не би трябвало да имам проблем. Притеснявам се дали усвоявам този витамин д,пия капсули на марката Now,но са минали само 13 дни, стойността ми беше много ниска,9.39.
Извинявам се за дългия пост. 😚
Желая на всички чакащи успех и скоро да се похвалят с две чертички и да е до финал! 😚

# 25
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 903
Благодаря ти за прекрасната тема, Рейвче Heart
Торина, благодаря ти за орисването и си взимам от розовия прашец с шепите Flowers Hibiscus

Аз ви чета, но при мен нищо ново, освен че от петък съм с някакви много странни болки в ребрата от дясно и не мога дори въздух да си поема без да се свия от болка, но едновременно с това и болките ниско долу започнаха и се надявам да са като за Б, но и са като за ПМС, та ще видим след няколко дни.

Колкото до темата с ваксините - ние с ММ си направихме първата доза още през април и втората беше юни, въпреки че личната лекарка тогава беше против, защото не знаела дали после ще можем да заченем нормално, но ние преценихме, че ползите за нас, като здрави хора без никакви хронични заболявания, са повече отколкото рисковете.
Скрит текст:
Тогава имах една забавна случка, защото лекарката, която ни сложи първата доза в РЗИ, беше много мила и само като ме видя и ми вика - "Я сега седни спокойно тук и ми разкажи за всичките си алергии, защото като те гледам такава бяла и руса сигурно си пълна с такива. Аз действително имам доста необичайни алергии и ми стана забавно как позна тази жена без нищо да съм й казала Smile "

# 26
  • Мнения: 5 136
Притеснявам се дали усвоявам този витамин д

Ива, привет, дано не се задържаш много. Правила ли си тестове за мутации на кръвта? Някои могат да повлияят усвояването на витамини и да трябва да се взима определен тип, по-висока доза и т.н.

# 27
  • Мнения: 1 006
Ива, vdgvdg, добре дошли отново в редиците ни!
Нека и този път бързо да ви се случат нещата и да гушкате скоро по още едно бебенце! People Baby

# 28
  • Мнения: 1 380
Притеснявам се дали усвоявам този витамин д

Ива, привет, дано не се задържаш много. Правила ли си тестове за мутации на кръвта? Някои могат да повлияят усвояването на витамини и да трябва да се взима определен тип, по-висока доза и т.н.

Здравей,Inferiya, никога не съм правила,не ми се е налагало. Знам,че тези изследвания са скъпи,но ако имам проблем с усвояването ще направя. Само че сега са минали едва 13 дни от приема на витамин д,а аз съм просто притеснена,защото е много нисък и дали го усвоявам. Приемам по 7000 единици,но не съм била на лекар,по принцип ендокринолог ли трябва да каже по колко и какъв вид точно да приема човек.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 617
Цоп и от мен. Не чакам М началото на декември, та и аз като вас се надявам на подранил коледен подарък.

Общи условия

Активация на акаунт