ТАТКОВЦИ ‘ Тема 2’

  • 31 969
  • 746
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 40 742
М не...аз си мисля кви надежди таи към жене мъж с 3! да, 3 деца Rolling Eyes  Филип същата работа...сетила се, че и се живее...

# 136
  • Мнения: 9 029
Чучка излезе нагла девойка. Оф, жените май всички ме дразнят с изключение на Дана.

# 137
  • Мнения: 1 038
Гледах тази вечер филма <В кръг>. Стоян дойчев (татко Радко) играе полицай. Направи хубава роля, едва го познах постриган късо.

# 138
  • Мнения: 76
Чучи е една от шаферките (с лилавите рокли) в рекламата на Савекс.

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 40 742
Никой нищо не пише...

# 140
  • Мнения: 34
Ами, без думи сме/ поне аз/ !!!
Гледай ти, тази Чучка😵

# 141
  • Мнения: 9 029
Изпуснах началото, чакам Мари_Мар.
Ами какво да кажа, всички жени (без Дана) са тотал щета. И Чуча и Галя еднакво ме разочароваха. Галя сега при кого е наред да ходи, при Алекс или при Радо, че ги наобиколи всички вече?
А  неудачите на Радо са ми в повече. Е няма такъв несретник, чак не е реално.
Пък  сценките"на пук" на Еми и Алекс и тук прекалиха.Нещо подозирам, че Алекс ще се захване с уж развода на Слави и Галя и тепърва ще има циркове.

# 142
  • Мнения: 5 543
Ама видяхте ли, че и Галя каза "Как не те е срам да тръгнеш с момиче на годините на сина ти?" 😁 В живота може разликата между актьорите да е 10 год., но в сериала Слави гони 40-те, а Чучи е около 20 (и си изглеждат на по толкова, съвсем реалистично ми е). Wink
Иначе голяма каша се забърка... И голяма борба между еготата на Галя и Слави... Те не могат да разговарят, това е основният проблем... Винаги всичко започва и завършва с обвинения... Първоначално смятах Галя за права, но после вината се изравни. В крайна сметка дори да беше вярно, че с Чучи имат връзка, тя беше човекът, който предложи "отворените отношения" и срещи с други хора. И ако не се беше обадил Слави да го изкарва от ареста, щяха да се целунат с Филип и може би и още нещо...

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 40 742
М да...
Най-накрая Алекс, адвоката, да изиграе читаво сцена. Добре се справиха а Еми...правдоподобно беше.

Зайка наистина е за съжаление..чак на просия го докарва. А вноската? Явно има гратисен период... Grinning

# 144
  • Мнения: 9 029
О да, как забравих! Буков беше страхотен как мило ги редеше когато разиграваха сценката с развода.Може момчето.. когато иска. 😉

# 145
  • София
  • Мнения: 6 726
Ама видяхте ли, че и Галя каза "Как не те е срам да тръгнеш с момиче на годините на сина ти?" 😁 В живота може разликата между актьорите да е 10 год., но в сериала Слави гони 40-те, а Чучи е около 20 (и си изглеждат на по толкова, съвсем реалистично ми е). Wink
Иначе голяма каша се забърка... И голяма борба между еготата на Галя и Слави... Те не могат да разговарят, това е основният проблем... Винаги всичко започва и завършва с обвинения... Първоначално смятах Галя за права, но после вината се изравни. В крайна сметка дори да беше вярно, че с Чучи имат връзка, тя беше човекът, който предложи "отворените отношения" и срещи с други хора. И ако не се беше обадил Слави да го изкарва от ареста, щяха да се целунат с Филип и може би и още нещо...
Дзз как да го е срам Слави след като жена му си заряза семейството и директно налетя на непознат...😁

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 40 742
И Галя и Слави май тотално забравиха, че имат 3 деца...никой не ги споменава дори. Просто ей така си карат...само куфари размята майката и се чуди де да спи Rolling Eyes

# 147
  • София
  • Мнения: 6 726
Мен ми е най-жал май за средното им детенце. Той най-зле ги преживяваше нещата. Сега сигурно децата им се чудят какво става... ту един се изнася, после се нанася и така няколко пъти.

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 40 742
М да...надали ще искат Чучи да замести майка им, която вятър я вее...

# 149
  • София
  • Мнения: 6 726
И Макс е голям сладур. И ако баща му имаше очи и не беше такъв женкар отдавна да са супер щастливи с Еми. Мисля, че ако бъдат двойка то ще са ми най-истинската.

Общи условия

Активация на акаунт