ТАТКОВЦИ ‘ Тема 2’

  • 31 972
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Галифрей
  • Мнения: 4 123
Филип и Павел са набор 93’ на 28 години са.

Незнам кой най-много ме дразни майката на Яна или Еми? 😒
Кой прави таратор в тенджъра?

# 16
  • Мнения: 9 044
Благодаря за темата 🌺
На колко години са артистите татковци, знаем ли?
Поправете ме, ако греша:
Филип Буков -27
Христо Пъдев - 37
Павел Иванов - 27
И Стоян Дойчев на 33г.

# 17
  • Мнения: 5 545
Всички ми изглеждат много по-възрастни. Grinning Много състарени тия хора, ужас. На всички давам минимум по 5 години отгоре.

# 18
  • Галифрей
  • Мнения: 4 123
Заради гримът и светлината, но ако видиш на живо ще си изглеждат за годините.😃
Чучката напусна 😔

# 19
  • Мнения: 5 545
Преля й чашата да слуша по цял ден за Галя, докато е влюбена в Слави... Сега ще видим той как ще й се моли да се върне, а тя дали ще му разкрие чувствата си... Може да му признае и да се хвърли да го целуне и в този момент Галя да се прибере, да приеме погрешно всичко и пак интрига. Grinning Ще гледаме и ще видим.

# 20
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
Много свеж сериал. Аз все го гледам на запис, на работа съм докато го дават в България. Сега съм си направила салата и съм си пуснала днешната серия.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
На Яна няма ли кой да и изглади блузките   Rolling Eyes  И кат на филм ще търпи Здравко..?
А Галя наистина ли си мислеше, че Ще стои вечно у Дана?
Слави получи удъри отвсякъде.

# 22
  • Мнения: 9 044
Мари Мар-че, къде си душко чакам те?🤗
Някой ще ми каже ли къде съм гледала този Янко-шефа на Радо? Или участва в дублажи ли, не мога да се сетя?
Не смятам, че ще напусне Чучи т. е. няма да я пуснат. Сега пък да не вземе да признае на Слави чувствата си, той много ще се впечатли, сигурна съм. Пък ще почне да дава заден за връщането на Галя. Тя пък ще припне при Филип и ще стане една... JoyСамо Даничка я оставят сама, ее докога?!

Последна редакция: пн, 22 ное 2021, 21:59 от Amber*

# 23
  • Галифрей
  • Мнения: 4 123
Незнам,ще видя. Е да Чучката ще се върне, трябва да е драматично. Жените правят първата крачка 😉
Тя Галя не може да се изразява, имам чувството,че нито Филип нито Слави ще я искат. Незнам ще видим.
За Дана оня пич Дани 😂

# 24
  • Мнения: 13 188
Добре де, Радко нали изтегли парите? Защо не започва строежа, не търси разрешение, за кога отлага? Ами дупка само ще копа...

# 25
  • Мнения: 9 107
Той и дупка нямаше да копае, но Зайка го подстрека.
Яна ме дразни. В знак на благодарност ще стои със Здравко...и актрисата с тоя поглед и жилетки.
Мерси за новата тема!

# 26
  • София
  • Мнения: 6 726
Яна ми е страшно флегматична... Не знам в реалният живот дали е такава, но тук чак дразни.

# 27
  • Мнения: 787
На мен също повечето актьори от мъжете  ми изглеждат по-възрастни. Примерно на Павел Иванов и Филип Буков бих им дала към 33-35 години, а на Пъдев - най-малко 40-42. Много са състарени.

Яна не мога да я понасям. С това инфантилно поведение, с тези жилетчици и обръщане на очите. Бих я ошамарила ако стои пред мен. Толкова заспала, нерешителна и флегматична че чак ме изкарва от нерви. Всъщност не знам актрисата на колко е, но определено в сериала го докарва на инфантилно 12-годишно момиченце. Само остава да си сложи една розова панделка на главата.

Галя също започва да ме дразни. Крайно време е да се изясни. Всъщност пред Филип и Слави аз изобщо не бих имала дилема накъде да се насоча ако бях на нейно място. Не знам какво се захласва по селския пицар все още.

# 28
  • Галифрей
  • Мнения: 4 123
Не мисля,че се е захласнала  а просто не знае какво да прави. Аз мисля,че поне това което виждам, не знае как да постъпи защото е  наивна и на доста моменти се държи глупово. Тя не може да си вземе животът в ръце, цял живот е свикнала да живее с някой и да домакинства. Ясно,че е страх и живее в миналото, не иска да извенерява. Тя никога не е питала какво иска от животът и да слуша истиските си чувства. Когато вземе животът си в ръце тогава ще тръгне към правилната посока и истиската любов ще е там.

# 29
  • Мнения: 5 545
100% подкрепям Маргарита. С тоя забелен поглед още от първия епизод ми е много странна тази жена.
И е нерешителна, мама й каза 2 приказки и тя се отказа от разговора със Здравко в предишния епизод. Смях. Simple Smile
Галя донякъде я разбирам, че се колебае след 20 години брак, но все някога трябва да вземе решение. И при наличие на мъж като Филип изборът не е хич труден. Слави й е верен и предан и дотам с достойнствата му... Този балкански манталитет няма да бъде изкоренен никога. И Чучи не би го изтърпяла дълго.
А мъжете са състарени сигурно понеже са се вживяли истински в ролите си на съсипани бащи! Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт