ТАТКОВЦИ ‘ Тема 2’

  • 31 991
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 429




 Татковци  епизод 46

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Галя, да иде на квартира де...кво се чуди Rolling Eyes  Ама просто ей така си остави децата...и то 3! на брой...егати сценария.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 726
Да иде ама тука е безплатно Grinning

# 33
  • Мнения: 9 081
Е нали се опаричи.Казвам ви тази женица ме дразни вече.С нейното хъмкане и чудене-много съм принципна,много съм скромна,много съм нерешителна...Дана ѝ го каза хубаво в прав текст.Така се зарязва семейство с три деца.Не може да зарежеш мъж с когото имате минало от 20 години,ами имате и поколение -3 броя,тези неща са трудни когато са замесени и деца.Лесно щеше да е ,ако нямаха деца.Ок,Слави е ръб,обаче седни кажи му какво искаш от него,тя чака той да се сети.Ами той е възпитаван патриархално и през ум не му минава да се държи по друг начин,явно ще трябва да му се покаже.Пък се прибери ,изпробвай го и ако не става тогава зарязвай.Само не знам как би се справила сама с 3 деца,а пък да разделяш децата и това е убийствено,но...и в реала е така,това не са лесни решения.Изобщо няма място за момента до Филип(това са мечти на този етап)докато не си изясни семейното положение,докато не поеме отговорност за децата си.А пък Слави уж много я дразни ,но преспа с него нали! даде му надежди,и второ-тя си го е избрала,за 20 години сега ли разбра ,че не ѝ пасва.Хайде малко по-сериозно ще я посъветвам Галето аз. Grinning

Мари Мар Kissing Heart

# 34
  • София
  • Мнения: 6 726
И то два пъти спа с него Grinning

# 35
  • Мнения: 791
Е нали се опаричи.Казвам ви тази женица ме дразни вече.С нейното хъмкане и чудене-много съм принципна,много съм скромна,много съм нерешителна...Дана ѝ го каза хубаво в прав текст.Така се зарязва семейство с три деца.Не може да зарежеш мъж с когото имате минало от 20 години,ами имате и поколение -3 броя,тези неща са трудни когато са замесени и деца.Лесно щеше да е ,ако нямаха деца.Ок,Слави е ръб,обаче седни кажи му какво искаш от него,тя чака той да се сети.Ами той е възпитаван патриархално и през ум не му минава да се държи по друг начин,явно ще трябва да му се покаже.Пък се прибери ,изпробвай го и ако не става тогава зарязвай.Само не знам как би се справила сама с 3 деца,а пък да разделяш децата и това е убийствено,но...и в реала е така,това не са лесни решения.Изобщо няма място за момента до Филип(това са мечти на този етап)докато не си изясни семейното положение,докато не поеме отговорност за децата си.А пък Слави уж много я дразни ,но преспа с него нали! даде му надежди,и второ-тя си го е избрала,за 20 години сега ли разбра ,че не ѝ пасва.Хайде малко по-сериозно ще я посъветвам Галето аз. Grinning

Мари Мар Kissing Heart
Хората се променят. Може би Слави не е имал същите минуси в началото каквито има сега. Или дори да ги е имал Галя не ги е виждала. Вероятно тя не е имала друг мъж в живота си. Оттам идва тази нерешителност. Виж че като Филип я сваляше тя се изчервяваше и не знаеше накъде да гледа от срам и притеснение. Все едно вижда мъж за първи път, а не е с един 20-годишен брак зад гърба си.
 Веднъж Христо каза, че Галя и Слави били на 19 когато се е появил и били ученическа любов или нещо такова. Били са млади и наивни и като е забременяла набързо са се оженили. После ги е завъртяла рутината. При много семейства става така. В този смисъл - едва ли Галя го е избирала Слави много дълго и старателно.

# 36
  • Мнения: 9 081
Е как два пъти,аз къде съм спала? Joy
Така е, млади ,зелени тогава много знаят сърби ли ги,боли ли ги..За това съм съгласна,но се съгласете и вие,че трябва да предприеме вече нещо и да му каже каква ѝ е болката,а не да чака той да се сети,че това е мисия невъзможна.Естествено,че ще се изчервява и ласкае от вниманието на Филип(даже смятам,че е повече това ,а не истински чувства),тя е толкова боса в това отношение.И разбираемо де,като си цял живот с един мъж и си забравил какво е флирт,свалка ,съблазняване.

Последна редакция: вт, 23 ное 2021, 09:57 от Amber*

# 37
  • Мнения: 5 846
Ученическа либов било. Имах една колежка, мъжът й освен простак, който й изневеряваше с всяка по-засукана уруспия, и я биеше, а беше хубава и интелигентна жена, дори и много способна в професията си. Имат две деца, които вече поеха по своя път, но тя е все още с него.

# 38
  • Галифрей
  • Мнения: 4 161
Горката жена, защо е още с него?!!! Тъжно е.
Кофтито,че Галя и Яна нямат чувство за феменизъм. Играят така сякаш  нямат права.
Така е да, Галя никога не говорила открито за чувства си, не знае какво да прави, не взима животът си в ръце да се стегне.Проблемът е в комуникацията, добре не иска да чисти и тн. Мисля,че Галя и Слави трябва да спратът да се нараняват взаимно.Тя като не искала трето дете,защо просто не е казала? Няма ли хапчета? Кондоми? И двамата са глупави.

# 39
  • Мнения: 791
За мен Галя е от типа жена с ниска самооценка. От там се поражда този страх да скъса окончателно със Слави. До скоро е била зависима от него - емоционално, финансово и всякак. А той - деспотичен и доминиращ мъжкар, който я е мачкал и потискал, мислейки си че ѝ прави услуга като я издържа и държи в подчинение.

Бракът им е малко като отношението към жените в арабския свят. Поне не я бие и не ѝ изневерява.

Сега е свободна, изкарва си парите сама, но не знае как да си живее живота. Свикнала е винаги някой да ѝ казва какво да прави и тя да не се налага да взима решения.

п.с. Забелязали ли сте че когато Дана е ядосана на Биби винаги я нарича по име и фамилия - Боряна Владимирова, а вчера доколкото чух нарече Галя - Галина Grinning

# 40
  • Мнения: 5 555
Дана честичко нарича Галя и "Галино". Joy Доста е директна и пряма, на мен сигурно щеше да ми е неудобно да изгоня близка роднина от дома си така. Grinning Но Галя наистина трябва да се вземе в ръце.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 726
Хич не ми го побира акъла как такива личности като Дана и Радко са били заедно...
Вярно любов ама Дана направо не знам как не го е изяла Grinning

# 42
  • Мнения: 958
На мен ми се струва, че Дана е ядосана на Галя, че продаде парцела на Радо и така прави малко по-щастлив съвместния му живот с новата половинка и това катализира решението ѝ да ѝ покаже вратата.

Здравейте и от мен! Simple Smile
Любимка ми е Дана в този сериал.

До колкото съм разбрала серията, Зайко и Зайка си говореха, че тая работа с къщата няма как да се случи реално. И измисляха как да симулират строителна дейност, за да не им се смеят хората или ... за да завиждат на Радо. Не беше ли такава идеята за багера - просто малко да покопае в парцела, без план, без разрешително? Аз така го разбрах и си мислех, че Зайко и Зайка са си лика прилика и се заслужават идеално, щом за единият това е проблемът, а другият измисля как да му го реши този голям проблем.

Последна редакция: вт, 23 ное 2021, 15:06 от djasra

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Идеята беше да почнат да им завиждат Simple Smile и затова Зайко трябваше да симулира първа копка...

# 44
  • Мнения: 5 555
Да, и той все й се връзва на акъла. Няма един път като мъж да й каже "Това няма как да стане! Нямаме разрешително за строеж още, луда ли си, бе жена?" То бива, бива, ама... Чехльо - по-чехльо - най-чехльо - Радо. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт