Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Редовен запек при НВД

• 226
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте! Вече повече от месец се храня с минимално количество въглехидрати и имам постоянен запек- ходя през два-три дена. Свързвам го с липсата на плодове и фибри в диетата ми. Опитвам се да компенсирам със зеленчуци, но не се получава. Опитах да се храня само със супи няколко дена (подходящи за моя режим), за да видя дали нещо ще се промени, но е същото!
Търся средство, с което да елиминирам този запек, защото ми е важно да ходя всеки ден. Моля ви, препоръчайте ми нещо - чай или по-щадящо средство с леко действие (нямам нужда от онези зверски и неприятни чайове тип Сание). Как се справяте с този проблем?

# 1
  • France
Това е причината да не се захващам вече с НВД. Да, ефикасна е, отслабва се но от този запек спасение няма. По спомен, спанак със сметана сутрин на закуска ми помагаше донякъде. Проблемът се разреши когато спрях НВД и преминах към режим с нормален прием на зеленчуци, плодове и пълнозърнести продукти.

# 2
Оффф с това нисковъглехидратно хранене нещо прецаках в червата си и сега ходя от лекр на лекар. Дано не се окаже, че е нещо много лошо ....
Въобще не препоръчвам ...

Иначе пробвай хуск - 1 ч.л във 100 мл. вода преди всяко хранене.

Продават се и буркани със зеленчукови фибри в амазон.
Повечко зеле и моркови. 

# 3
    • HH
    Аз ям почти всеки ден зелена салата , която е 50/50 рукола и ето това , защото бях чела че руколата много помага и откакто го практикувам нямам проблеми .

Общи условия

Активация на акаунт