Кошмари в кухнята - 4 тема

  • 28 776
  • 277
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 62 595
Би ги наритала, но само на теория. Не се наритват толкова лесно родните деца, особено ако си в чужда страна. На приказки за наритване не вярвам, който ще да ги приказва. Искам да видя един човек тук който си е наритал децата, за да не му съсипват мечтата.
Споед мен просто е трябвало да си пуснат децата да си градят пътя сами. В този смисъл родителите са ги хванали и не ги пускат, сигурно откакто саа в Германия все им напомнят "правим всичко това за вас, за вас се трепем, да имате прехрана". Това е доста лоша услуга.

# 196
  • Мнения: 11 981
Написах, че вината е на родителите.

# 197
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 843
Да, точно, децата се чувстват длъжни. Собственият път се третира като предателство.

# 198
  • София
  • Мнения: 62 595
Никой не казва какво образование имат децата, но и на тях явно им е достатъчно изгодно това положение, не искат да си трошат главите сами да си търсят пътя, но не искат да работят както трябва, защото го правят насила. Като се замисля, едва ли са особено образовани и с по-големи възможности и желание за работа като работници на друго място. Кой ще ги остави там да си ходят когато си искат и да не си правят подготвителната работа?

# 199
  • Мнения: 10 498
Ужасно ме дразни отвратителния български,който говорят тези.И начина,по който изглеждат.Освен това,че мрънкат само против България.
Абсолютен кошмар!
Винаги в такива случаи казвам, да си седят там където са емигрирали и стига са плюли против държавата, нали са се махнали като не им харесва.

За днешния епизод и аз смятам, че грешката е на родителите, а девойките макар да се опитвам да ги разбера ми изглеждат мързеливи млади хора без амбиции, а не изглеждаха и много да са образовани, ама то ако трябва да висят цял ден в ресторанта е разбираемо. Аз ако бях на мястото на тези родители щях да разкарам децата да работят навън, да си наема хора, които искат да работят и всичко да си е на мястото. Когато нещо не става насила, присто не става.

# 200
  • София
  • Мнения: 13 641
Къде мога да го гледам? Не е качен в нова +

# 201
  • София
  • Мнения: 4 429


Кошмари в кухнята (16.11.2020)
Сезон 6   Епизод 5


ресторант Дървената къща – „Стражата“ край Кюстендил
'


 Линковете са без реклами
отварят се и в чужбина.

Скрит текст:
За МОБИЛНИТЕ, не са нужни добавки,
но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА,
трябва да се инсталира разширението HLS плеър
.

за Хром




за Мозила -



В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 13:35 от Mari_Mar

# 202
  • София
  • Мнения: 13 641
Мери, много благодаря. Прекрасна си.

# 203
  • Мнения: 354
Аз не гледах съвсем отначало и не разбрах тези хора колко деца имат всъщност? Разбрах, че трите момичета са сестри, а момчето, което готвеше? После пък един ученик се появи...
Както и да е, парадоксът е, че са родили и отгледали доста деца, но са забравили да ги възпитат...

# 204
  • Варна
  • Мнения: 818
другата седмица ще има ли нов/стар епизод?

# 205
  • София
  • Мнения: 62 595
Едва ли, нали започва Кухнята на ада. Мисля, че с тези кошмари запълниха някакъв отрязък преди да започнат поредните формати или нови сериали.

# 206
  • Мнения: 39 283
Гледате ли Манчо?

# 207
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 843
Що ги повтарят по два-три пъти едни и същи епизоди?!

Последна редакция: пт, 25 ное 2022, 21:33 от AIDA_N

# 208
  • Мнения: 2 774
Пълнят програмата 🙃

# 209
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Това вече сме го гледали. Явно нови епизоди няма.

Общи условия

Активация на акаунт