Пазаруване от НМ, тема 55

  • 48 716
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 448
Скрит текст:
Записвам се и аз. Взех пижамки на детето от намалението. Плюс бяла дълга ризка за мен.
Много удобно с БД и връщане, наистина.
може ли линк за ризата?
Номер 1020235001
Ето снимка:

# 16
  • Мнения: 2 649
Благодаря за темата!
В крайна сметка, някой има ли тези, интересува ме снимка, за да преценя цвета и кройката:
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0941666018.html
Ще поръчвам, щом имат еластан.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 464
Чакам последната си поръчка. Тази пижамка.

# 18
  • Мнения: 895
Дано пуснат намаление и на Home секцията. Не помня миналата година дали имаше

# 19
  • Мнения: 1 889
Аз за сега съм пуснала две поръчки

Скрит текст:

Скрит текст:


Бях пуснала и комплект с мечо пух, приложих даже код и завърших поръчката. Така и не получих мейл за потвърждение, погледнах и в профила ми даже е изчезнала от “всички поръчки”. Писах им от любопитство какво ще ми отговорят.

# 20
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Благодаря за темата!
В крайна сметка, някой има ли тези, интересува ме снимка, за да преценя цвета и кройката:
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0941666018.html
Ще поръчвам, щом имат еластан.

В предната тема точно последните страници се коментираше. Хубави са отзивите. Simple Smile аз имам същите, но друга марка, много си ги обичам. Едни от любимите ми дънки.

# 21
  • Мнения: 2 649
Аз имам на Синсей, обаче като кача половин кило и става мъка да ги нося закопчани. Без еластан.
Освен това , гледани от телефон и от таблет има три тона разлика в цвета!
Пуснах едни 34, те и коментарите разнопосочни, снимките на отделните цветове- още по, ама каквото - такова.

# 22
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
да, то като нямат еластан достатъчно...
иначе гледам комбинациите са им убийствени, с токчета...

# 23
  • Мнения: 3 413
Може ри някоя по-фина дама да се снима и кочи снимка тук с панталон тип цигапа. Много се мудя. Слаба съм, но с широк ханш и не мога да си представя ☺

# 24
  • Мнения: 2 649
Това не е ли като слим моделите, аз имам някакъв НМ- ски панталон , ама не помня модела, по краката е.

# 25
  • Мнения: 470
Yanna, преди време и аз бях поръчвала същото долнище, същия размер. Дойде и останах неприятно изненадана, защото Л беше голямо като 3ХЛ. Върнах го, и въпреки че тогава не беше безплатно връщането,  бях описала защо точно го връщам и не ми бяха удържали такса. Та ако ти се носи нещо такова, избери друго.

# 26
  • Мнения: 341
Здравейте! Идвам с питане към кожените панталони и специално този, поръчах един номер по-голям/38/, след прочит в отзивите, но все пак да попитам и тук.По-тесни ли идват? Отпускат ли се?
Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 652
Записвам се в темата с пуловер и долнище за бременни от днешното намаление 😃

# 28
  • Мнения: 2 734
Тук е много заразно да се наднича, 🙃

Поръчах за  в бъдеще
Мечо Пух и панталон



# 29
  • Мнения: 2 230
Добро утро! Днес намаля връхните. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт