Хайде, мамо, ЯНУАРИ наближава, време за пазар не ти остава!!!

  • 13 979
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 217
На мен последния път ми казаха,че бебето било седалищно и ако е едро,както първият път(над 3.500) пак ще се наложи секцио ooooh! Пък една приятелка вика"незнам защо се кахъриш.Аз и вторият път ще предпочета със секцио да родя" Незнам и аз кое е за предпочитане,но ме е страх да не ме закърпят на две на три,а и за бебето да не го порежат,че много такива случаи съм чувала Confused

# 286
  • София
  • Мнения: 3 099
Галче, сега е твой ред да ме осветлиш за онази джаджа, която ти монтира бебешката ваничката върху ваната.
Универсално ли е това нещо? Моята вана е CAM (от големите), но без страничните ограничители за бебето.
От къде мога да купя такова нещо и колко струва?

# 287
  • Мнения: 1 289
ГотовУ - нацапах се и чакам да минат 35 мин.Ще се правя някъв си кестен,ама като си знам косата може и да стане тъмно кестенява или черна  hahaha Благодаря за честитките за РС-то.Сега свалям всичко наново-музики,програми ,настройки за телефони .... #Crazy

Ним споко,бе душата...Мойте не е спряла да рита от одеве-сигурно не й харесва цвета  Joy Имам чувството,че е на въртележка,ама чак към дупето не ме риткала още,но...детешка работа-знаеш ли им акъла на бебешоците. baby_neutral Ама супер силно рита,чак сега подскачам на стола като пиша и ме дари с някой ритник...tsveta и моята бебка много често ми се надупва...
катюнгелче лекарите си знаят работата,как ще го порежат-няма да си им първата пациентка,а сега доколкото знам такива шевове правят,че после даже не се личи,че си шита.Първия път нали всичко е било Ок?Няма за какво да се притесняваш излипно.  bouquet

# 288
  • София
  • Мнения: 3 249
Добре! Смейте ми се! Ама мен продължава да ме подпира в дупето и това си е!  Embarassed Полежах по гръб, барем й стане неудобно и се намести, но резултатът беше, че ме наритаха качествено, но ръката, главата или каквото е там - не се помести.  Rolling Eyes Ами ще трая, какво да правя! Бебешка му работа! Надявам се да има гъдел и от сега обещавам, че ще я гъделичкам до припадък, че да си го върна!  Wink

ПП - Клеми, знам, че ги плещя глупости и тя си е добре защитена вътре, ама друго си е да ти го кажат, да свериш мнение един вид!  Embarassed

# 289
  • Мнения: 7 418
Аз усещам краченцата на бебето някъде под десните ми ребра.Толкова смешно рита!Аз даже му видях петичките няколко пъти!Да-да,така ми опъва кожата на корема!Исках да ги нацелувам,ама.... Joy Joy Joyда имах и хоботче за целта! Laughing

# 290
  • Мнения: X
Пробвай да се галиш по тумбака и да я подканяш някак си да помръдне, знам ли? Кажи, че ще и отмъстиш като излезе Joy Братовчедка ми така и говореше на малката. Стискам палци да ти свърши скоро дискомфорта.

# 291
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз на моето му включвам турбо система - едно кафе - и то се върти постоянно, та няма възможност да ме ''подпре''  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И мен ме е застъпвало към ануса, ефекта е полезен...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 292
  • Мнения: 84
Ей цяла сутрин няма намъкване. А добро утро. Мойта госпожица е толкова дългокрака, че цяла сутрин набутвам обратно копитата дет стърчат от корема ми, че не можах си обуя панталона Crazy Направо откчачих, добре че дребната отстъпи накрая и реши да се надупи демонстративно. Само дето главата пак и е горе Sick Дано се врътне, че не ми се ляга под ножа, ма хич
Е ти си страшна! направо ме възхити какво усещане имаш за бебето. Аз единственото по което съдя как е разположена е къде ме рита. ама къде е глава, къде дупе! А иначе си имам мазнинки по коремчето но въобще не съм дебела...по какво се ориентираш?
Ами може и да си внушавам, все пак не съм лекар Joy обаче като ме рита отгоре и отдолу едновременно винаги на едното место боли повече и съм си решила че там е крака Crazy До миналата седмица ме ръчкаше в ребрата, а сега ме налага ниско долу, където е апендесита newsm78 А дупето е по-голямо от главата като го опипвам Laughing Нашия тате каза, че там където се роди със синьо петно му е дупето, защото постоянно го "разглеждам" с ръце
Ами мен ме е страх много много да я опипвам моята, да не получи някакъв род стрес, хем горкото е затворено в "боксониерка", хем аз да го натискам отвън ...иначе и аз така мисля, че там където раздава по-силни ритници са краката...Ние също за момента сме седалищно разположени, а последните два дни се беше научила да ме тероризира долу и към вътрешността на корема...А точно в момента хълца!  #Crazy

# 293
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
моми4ета хайде в новата теми4ка Hug

Общи условия

Активация на акаунт