Хайде, мамо, ЯНУАРИ наближава, време за пазар не ти остава!!!

  • 13 983
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 104

А майтапа е следния,когато се ожених ме преди 4 години и малко след това отидох при един от най-добрите гинеколози в града и той ми каза че не иска да ме плаши но в моя случай било най вероятно инвитро-а аз и в двата случая от първия път,той мъжа ми ако не ме пази  Sick
Защо ли този лекар е ти поставил такава диагноза преди години?Имаше ли реални причини?
 
Била съм с обърната матка и разни там усложнения-вродени Thinking

# 271
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте, майчета! Тези дни повечко ви чета и направо ме домързя да ви драсна два реда. И аз се записах за училището още като научих за него и съм подготвила апарата  photo Надявам се да се съберем повече!  Да се отчета по темата за планираните бебета - нашето си беше съвсем планирано и стана от раз /като  изключа спонтанния аборт отпреди две години/! Аз съм на 30г., а татето - на 31г. Що се онася до книгите, аз лично препоръчвам Книга за кърменето на Хана Лотроп, Моето първо бебе на Ан Бакюс и Аз чакам дете на Лоранс Перну. Чела съм ги и трите - съдържат много хубави, чисто практични съвет за отглеждането на новороденото  smile3529  smile3522

# 272
  • София
  • Мнения: 3 099
Добро утро, майчета!
Май имахме технически проблем тази сутрин... Но - пак сме заедно!  Hug

Чудех се, освен двете майчета, които живеят в Гърция, 1 - в Канада, 1 в Германия и 1 в UK,  дали имаме други януарки, които са в странство????

# 273
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ей цяла сутрин няма намъкване. А добро утро. Мойта госпожица е толкова дългокрака, че цяла сутрин набутвам обратно копитата дет стърчат от корема ми, че не можах си обуя панталона Crazy Направо откчачих, добре че дребната отстъпи накрая и реши да се надупи демонстративно. Само дето главата пак и е горе Sick Дано се врътне, че не ми се ляга под ножа, ма хич

# 274
  • София
  • Мнения: 861
Добро утро и от мен  Hug
Мами много скоро се присъединявам към вас на училището, вече нямам търпение. Броя си дните на работа - 8  smile3508. После съм в така пазената и ценна отпуска преди болничният. Искам да попитам има ли желаещи за тази лекция, ли как да я нарека в Тина Киркова, на която ходи Ним. Аз много искам да отида, ама не ми се ще да съм сама. Ако някой изяви желание заедно да се запишем много ще се радвам.
По въпроса за планирането - първото ни дете не беше планирано, но бяхме много щастливи, че ни се е случило, а сега доста дълго го планирахме и аз доста се дърпах докато узрее мисълта, че искам пак да стана майка. Получи се на третия месец от опитите.

# 275
  • Русе
  • Мнения: 249
Искаме да помолим модераторите да не ни заключват темичката, преди да сме пуснали новата! Заради техническият проблем, Доби не можа да я пусне, а сега и се наложи да излезе...

 Praynig

# 276
  • Мнения: 1 289
Добро утро мамчета.   bouquet
 
Благодартя ви за отзивите за книгата,така или иначе вчера не си я намериха,а и чак сега ви прочетох отзивите.Ще си взема нещо като ида във Вис Виталис-там трябва да има.

Днес ми избиват нервите и сега ходих да си купя една боя-ша сменям цвета на косата  newsm78 След малко почвам бояджийската работа.

ЕЕЕ,ние вече си имаме нов компютър  Hug А аз като казах какъв фотоапарат съм си харесала мъжо изобщо не ми противоречеше-постигнах си и моята цел  bowuu

ivonska  не мисля,че Мим4о се сърди-поне се надявам ,де.Дано всичко да е Ок и да пише скоро.

Айде почвам да се вапцам и после ще пиша..

# 277
  • София
  • Мнения: 3 099
Днес ми избиват нервите и сега ходих да си купя една боя-ша сменям цвета на косата  newsm78 След малко почвам бояджийската работа.

ЕЕЕ,ние вече си имаме нов компютър  Hug А аз като казах какъв фотоапарат съм си харесала мъжо изобщо не ми противоречеше-постигнах си и моята цел  bowuu

Айде почвам да се вапцам и после ще пиша..

Честит ти КОМП!!!
Да бе казала какъв цват ще се правиш??? То и аз по едно време бях подивяла да се пострижа, но реших, че може да е от хормоните и да съжалявам горко после...
Айде, пък дано се харесаш!!!  Mr. Green

# 278
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, мен беба ме е подпряла отвътре и свитки са ми излезли  Shocked Не знам как е застанала,  ама усещането е все едно някой ме е подпрял отдолу, ама от вътрешната страна  Embarassed (леле как го обясних). Усещането граничи с болка и отива назад към ануса. Кажете ми, че е нормално е че ще се намести, че сега седя леко накриво - ем ме подпира, ем ме е страх, че й седя на главата на беба.

Уф, чак ме е срам, като го описвам така, ама то  да е крак да го побутнеш, а там какво да го побутвам егати!  Shocked  Embarassed

# 279
  • Мнения: X
Добро утро!
Нимче, да не си е завряла краче или нещо друго към ануса. Наскоро си говорих с една приятелка и тя сподели как бебчето е ритало в ануса и било зверско усещането. Стискам палци да мине скоро!
Честити придобивки Мими 81, и да се направиш хубава пък после ще се снимаш и ще покажеш.

# 280
  • Мнения: 7 420
Била съм с обърната матка и разни там усложнения-вродени Thinking
[/quote]
  Аааааааааа.Така и предположих.И аз уж имах обърната матка.И на мен са ми казвали,че трудно ще забременявам.Но направих извод,от личен опит,че "забременявам трудно" само ако пазенето е под моя контрол,иначе ако го оставя  в мъжките ръце  hahaha hahaha hahahaвсе едно не сме се пазили.
  Мисля,че това за обърната матка не е съвсем вярно.И моя,и твоя случай не са уникални,познавам и други жени с подобна особеност,забременели много лесно!

# 281
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ним стимулирай я да се врътне някак си. Аз не мога да трая да ми е некомфортное, щом за един крак от два дена се оплаквам, а той стърчи ли , стърчи  Crazy Като ме избие чавията почвам да подскачам и бебата се извърта, гузну ми после ама само така се оправям Embarassed

# 282
  • Мнения: 84
Ей цяла сутрин няма намъкване. А добро утро. Мойта госпожица е толкова дългокрака, че цяла сутрин набутвам обратно копитата дет стърчат от корема ми, че не можах си обуя панталона Crazy Направо откчачих, добре че дребната отстъпи накрая и реши да се надупи демонстративно. Само дето главата пак и е горе Sick Дано се врътне, че не ми се ляга под ножа, ма хич
Е ти си страшна! направо ме възхити какво усещане имаш за бебето. Аз единственото по което съдя как е разположена е къде ме рита. ама къде е глава, къде дупе! А иначе си имам мазнинки по коремчето но въобще не съм дебела...по какво се ориентираш?

# 283
  • София
  • Мнения: 6 810
Ним, моля те, седни си спокойно на дупето! Разбира се, че няма как да му седнеш на главата, или да му я притиснеш  Laughing. Какви са тези странни мисли в тебе? Най-вероятно ти натиска някой орган и от там е болката, но ти категорично няма как да го смачкаш.   Heart Eyes

# 284
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ей цяла сутрин няма намъкване. А добро утро. Мойта госпожица е толкова дългокрака, че цяла сутрин набутвам обратно копитата дет стърчат от корема ми, че не можах си обуя панталона Crazy Направо откчачих, добре че дребната отстъпи накрая и реши да се надупи демонстративно. Само дето главата пак и е горе Sick Дано се врътне, че не ми се ляга под ножа, ма хич
Е ти си страшна! направо ме възхити какво усещане имаш за бебето. Аз единственото по което съдя как е разположена е къде ме рита. ама къде е глава, къде дупе! А иначе си имам мазнинки по коремчето но въобще не съм дебела...по какво се ориентираш?
Ами може и да си внушавам, все пак не съм лекар Joy обаче като ме рита отгоре и отдолу едновременно винаги на едното место боли повече и съм си решила че там е крака Crazy До миналата седмица ме ръчкаше в ребрата, а сега ме налага ниско долу, където е апендесита newsm78 А дупето е по-голямо от главата като го опипвам Laughing Нашия тате каза, че там където се роди със синьо петно му е дупето, защото постоянно го "разглеждам" с ръце

Общи условия

Активация на акаунт