Абонаментни кутии в България - Тема 20

  • 51 335
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 885
Нямам търпение да си взема моята кутия на belle само да се събуди детето 😄Какво ли има в другата им за декември..

# 91
  • София
  • Мнения: 1 914
Специалната им кутия ми се щеше да е друга марка. Не отново Youth Lab. Предната кутия я имам и още не съм ги започнала нешата.

# 92
  • Мнения: 241
А за Симбиозис мнения? Мислех и кутията дали да не взема тяхната, на GB май беше.

# 93
  • Мнения: 59
Цитат


PickNDazzle има ли ли са такава кутия, тип календар, миналата година?

bebsun, да, имаха и беше доста добре подбран като съотношение бяла/декоративна козметика. Не помня като колко "дни" го бяха обявили, но виждам, че е имало и число 17, което е странно. Съдържаше 14 продукта и мостри, тогава е бил 69лв. Ако ви е интересно, ще кача снимка и/или описание.

# 94
  • Мнения: 6 885
Кой ви е любимия продукт от декемврийската кутия на belle ?
На мен крема за лице symbiosis london

# 95
  • Мнения: 3 638
А някой с отзиви за Luxury edition на Good box? Обмислям я за коледни подаръци.
Ексфолианат за тяло, балсамът за устни и лосионът за тяло са с типичните коледни аромати, ухаят божествено.
Останалите продукти от кутията не съм ги пробвала още. Аз харесвам овлажняващият крем на Naobay, марката е натурална. Предполагам и тези продукти ще са хубави. Капачките им са дървени.

# 96
  • Мнения: 1 335
Момичета, може ли линк за фитнес кутията? Нещо не успявам да я намеря🤷🏻♀

# 97
  • Мнения: 75
А някой с отзиви за Luxury edition на Good box? Обмислям я за коледни подаръци.
Ексфолианат за тяло, балсамът за устни и лосионът за тяло са с типичните коледни аромати, ухаят божествено.
Останалите продукти от кутията не съм ги пробвала още. Аз харесвам овлажняващият крем на Naobay, марката е натурална. Предполагам и тези продукти ще са хубави. Капачките им са дървени.

Това не са ли продуктите в коледната им кутия? 🙄

# 98
  • Мнения: 1 335
Момичета, има някой поръчал двойната коледна кутия на Pick N Dazzle? Чудя й се, въпреки че те залагат доста на продукти за лице, а на мен са ми най- малко интересни, но пък едната може да я подаря.

# 99
  • Мнения: 6 885
Бреййй на кибрит вече коледните кутии са изчерпани в сайта им

# 100
  • Мнения: 1 033
Бреййй на кибрит вече коледните кутии са изчерпани в сайта им

Да, голяма шумотевица. Вече сме втори декември, със сигурност ще има широко промотирано зареждане отново, поради "големия интерес".

# 101
  • Мнения: 22 427
Обичайният маркетингов трик, после ще пуснат още кутии, а накрая януари ще се появят бройки на по-ниска цена, защото са се престарали в количествата и реално интереса изобщо не е бил толкова голям. Simple Smile

# 102
  • София
  • Мнения: 2 623
Ех, много неуважително се онасяте към хората. Зад всяка една кутия стои много труд. Зад всеки бизнес стои много труд. Кутийката на Кибрит е хубава. Може би само дръвцата са ми излишни, но и за тях си има хора. Не вярвам, че ще изкарат супер много допълнителни бройки, нито че ще има намаление.

# 103
  • Мнения: 1 033
@BettyBoop - не е неуважително. Аз лично, съм инвестирала достатъчно много в Кибрит, точно заради този труд и старание.

Началото на месец декември, подобен маркетингов трик е излишен. И наистина така мисля. На вашето мнение съм и за дръвцата за кадене. 20 нотификации, имам във Фейсбук, че кутийката е продадена.

# 104
  • София
  • Мнения: 2 623
Така се печелят нови клиенти. Старите вече са ни закачили:) Като видиш колко бързо се изчерпва един продукт ще си кажеш- уау, явно наистина е добър! Мен по цял ден ме бомбандират с реклами. Най-агресивно досадни от фирмите, чиито продукти ползвам, са ми InaEssentials, но пък водите са им хубави.

Общи условия

Активация на акаунт