Трудно ми е

  • 3 743
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 299
Щом е на емоционална основа, може да ви помогне психолог. Може да има проблеми от още детството. Бих опитала да му помогна преди да го напусна. Щом плаче , значи проблемът е сериозен, но те обича.

# 31
  • Paris, France
  • Мнения: 14 017
Щом е на емоционална основа, може да ви помогне психолог. Може да има проблеми от още детството. Бих опитала да му помогна преди да го напусна. Щом плаче , значи проблемът е сериозен, но те обича.

Ихаааа, всеки манипулатор може да плачка горко и да лее крокодилски сълзоци. Проблемите от детството са си негов проблем и психолози трябва да си търси самият той (въпреки, че няма да помогнат). На мястото на авторката ще му бия шута, та да има повече време за психолози и други безполезности.

Последна редакция: сб, 27 ное 2021, 23:16 от Nevena Virolan

# 32
  • Мнения: 5 820
Ако бях на мястото на авторката на темата, нямаше да изтрая толкова дълго време с такъв мъж. Ако не съм искана във всякакъв аспект, това за мене е крайно обидно. Той да си пуска музика в слушалките, да гледа телевизия, или да се рови на телефона си, на лаптопа си, да не ми обръща капка внимание. Това е агония. Ако съм на ваше място, бих му дръпнала слушалките от ушите, бих му взела и захвърлила телефона и т.н., и щях да го попитам къде се намира и на какъв се прави.

     Авторката се страхува да остане сама. Няма нищо лошо един човек да бъде сам. Нямате ли себеуважение и достойнство? Толкова дълго време съм сама, но по-добре да бъде сама, отколкото с някакъв идиот до мене.

# 33
  • София
  • Мнения: 35 087
Ама, тая женска енергия трябва да се канализира някъде, то не става само стени да среща.
Шест години от които да кажем три в очакване и тръпнене, желание, надежди и нам кво и насреща нищо - баси разочарованието.
Спри да чакаш нещо да се промени, той да те заиска и да се върнете в началото.
Просто си намери ново начало, но не със семеен, че емоционално ще се забатачиш още повече.

# 34
  • Мнения: 392
Не трябва да се изпитва страх,каквото ти е на сърце това му кажи ако не иска да го приеме нещата и си тръгваш...няма бъдеще! 6 години загуба на време можехте да къде по-далеч стигнали..от това положение била съм в подобна ситуация...с тая разлика че аз изкарах година и половина.. До момента в който не взех решението да приключа отношенията си с този човек, ще разбере чак след като е загубил абсолютно всичко. В повече случай е така!

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 647
Този мъж да не е гей и да държи съпруга за пред хората? Или просто има нужда от някой, който да се грижи за него в къщи, и за параван пред родителите и колегите. Особено ако в обкръжението му не би било добре прието да е "различен". Това че плаче ме навежда натам. Ако питаш мъж има ли друга по-скоро ще реагира нападателно.

Общи условия

Активация на акаунт