Имало едно време в Чукурова | Великолепният Век, Кьосем и други исторически сериали №23

  • 22 464
  • 731
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 29 124
Ето ги, първи дружки с Чолак. Шермин как се измъкна - Фюсюн да ѝ плати сметката в магазина - на разбрах какво толкова скъпо купи, но ѝ събра очите.
Дали не забравиха, че Фикрет изнесе Керем Али да го гледа Назире и после не показаха кога го е върнал.

# 661
  • Мнения: 3 748
Disappointed Relieved Голям емотикон. Тъпа Зюлейха! Disappointed Relieved Шермин се гласи за Чолак ага, ама той хвърли око на дъщеря и. Laughing Айде и "Забранения плод". Оф бе! Още един сезон какво ли ще дават? Има материал. Има и още народ да занулят. Fearful

Последна редакция: чт, 10 фев 2022, 21:49 от pipilota65

# 662
  • Мнения: 3 634
Мехмед е подкупил човек на Чолак, така се озова като спасител.
Джеврие може скоро да изпрати Фадик и Рашид зад колата (от постера).
Мехмед седна и на масата...на мястото на Демир...
Това, което каза Фикрет, го знае и Зюлейха.
Не разбирам защо героинята е необходимо да има такъв голям гардероб - всяка сцена с различен тоалет.
Толкова е неестествено, в нейната стая има един обикновен човешки гардероб и то е ясно, че тя няма къде да държи всичките тези дрехи, нито сме я видели да ходи в магазин да ги купува, нито да шие...Това е някаква идея, която аз не разбирам.

# 663
  • Мнения: 1 213
И аз като Фикрет мога да отгледам 5 деца,! :Ама отстрани лесно се гледат. grinning: Керем Али има температура но той се обажда за да провери дали Зюлейха си е вкъщи и като разбра, че е излезнала естествено си помисли, че е с Мехмет, а тя на среща със жените за да обсъдят как ще отделят средства да изучат 50 деца и как ще осигурят храна на нуждаещите се.
А и Четин този път как го попари като му каза, че сърцето едно нашепва, но реалносттта те удря като стена.
Ваня, има нещо като продуктово позициониране и реклама. Затова има такъв голям гардероб. Затова и Шермин и Фюсюн говориха за "дибек кахве", което се рекламира по ATV.
Лелее, Фикрет се обясни в любов на Зюлейха, но тя се опитва да го спре. Тя му каза, че не иска да го загуби, че е ценен за нея, но той иска да е до нея. Той й каза, че тя ще му каже, че е влюбена в Мехмет, но той нея заслужава и че прави голяма грешка да му се доверява, ще дойде ден ще го разбере и се надява това да стане по-рано.

Последна редакция: чт, 10 фев 2022, 22:05 от yakut

# 664
  • Мнения: 3 748
И аз като Фикрет мога да отгледам 5 деца,!
Ми то същото може да се каже и за Зюлейха.

# 665
  • Мнения: 29 124
Зюлейха с такъв съжалително - умолителен поглед към Фикрет, а той не иска да го съжаляват.

Не разбрах Вахап с какво омайваше слушателите си.

# 666
  • Мнения: 3 748
На Бетюл и излезе късмета. Laughing Епизода ми хареса, голям майтап. Laughing

# 667
  • Мнения: 1 213
Вахап ще си взема оръжие и каза, че е като на друзите в Ливан и им разказва какво са правили там и им разказва, че са работили "за държавата", а после и им разказва как са продавали  и на едните и на други оръжие. Убива ли са наред в Ливан и той ги разказва тези неща все едно е нещо нормално. Този е наистина  ненормален. Ако Акадир знае какви ги върши ще се побърка пак.

# 668
  • Мнения: 29 124
Якут, след като извикаха Вахап при Чолак, единият от мъжете каза "Хакан Гюмюшоолу" и се изсмя. Изглежда и за него е говорил.

И Чолак ще оплете Бетюл да му върши мръсната работа.

# 669
  • Мнения: 1 213
При мен много прескача и затова не мога да следя адекватно действието. Сега се включи рекламния блок.
Ще го видя.
Човекът прошепна на другия: "че е бил и касапин", един вид подигравателно. И тогава Вахап каза, че са му викали "касапина". Прякорът му е бил касап Вахап и сега го питат дали познава Хакан Г. и той потвърди, че го познава и то много отблизо, направо се обичат са като като батко и брат. Попитаха дали знае къде се намира Хакан, но той отби въпроса. Луд, луд, но не до там, че да си създаде проблеми с Хакан. Взеха го на подбив и казаха, че е луд, който е лежал в лудница и не повярваха, че познава Хакан Г.

Последна редакция: чт, 10 фев 2022, 22:35 от yakut

# 670
  • Мнения: 3 246
АКадир няма да се зарадва, когато разбере, че Шермин и Бетюл са се сдушили с Чолак ага, който иска същото като него. Ще се пита, те на коя страна са?

# 671
  • Мнения: 29 124
Никого не арестуваха за отвличането - все едно нищо не се е случило.
А Гаффур и Джеврие май ще се разберат по - нататък.

Зюлейха се сети правилно - Вахап е влизал в конака и той е ранил Гаффур. Не го свърза с хотела в Измир.

Чукуровските дами се смеят, но този път Вахап каза истината и на Бетюл усмивката замръзна.

Ще изпрати снимката на Зюлейха.

Много модерен фотоапарат има.

Последна редакция: чт, 10 фев 2022, 22:41 от LU4IQ

# 672
  • Мнения: 3 748
Никой не повярва на Вахап, но Фикрет чу и това е най важното.

# 673
  • Мнения: 1 213
Тази Джеврие е дразнеща. Къде е Сание, къде е тя? Че и как се подмазва на Лютвие с кафето да й сложили и локум.
Вахап пак опря на вратата на Бетюл. Да я заведе при Чолак. Вахап й каза, че може Чолак да й даде работа, пък този дърт пръч иска да си плакне окото с нещо младо и красиво. ако знае как с нея ще отвори кутията на Пандора.
Фюсун за кого говори че бил влюбен в Шермин, че и богат. Пак ли ми прескочи някоя сцена? Фюсун май иска да я вкара в капан.
Хашмет е директен предложи предложи хем да му е адвокат,хем приятелството си защото я харесва и тя прие. Бетюл е безкруполна. Събра един маняк и един простак. Сега да видим какво ще прави.

# 674
  • Мнения: 29 124
Якут, затова писах, че Фюсюн ги сватосва. Пред хората започна да говори, че Чолак харесвал Шермин, а Шермин мърмори, но ѝ става драго от думите ѝ.

Общи условия

Активация на акаунт