Къде в София - тема 4

  • 49 981
  • 743
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 14 724
10 коледни базара и ледена пързалка ще има в София. https://mysofia.bg/places/deset-bazara-i-leden-park-v-sofia-do-koleda-23-11-2022/

# 406
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте,
Моля да ми препоръчате физически магазин за закупуване на рокля за сватба в София.
Търся изчистен семпъл модел, на къса рокля.
За мен е важно да е качествена, дори и малко по-скъпа
Благодаря предварително

# 407
  • софия
  • Мнения: 25 483
Здравейте,
Моля да ми препоръчате физически магазин за закупуване на рокля за сватба в София.
Търся изчистен семпъл модел, на къса рокля.
За мен е важно да е качествена, дори и малко по-скъпа
Благодаря предварително
sarah hirsch

# 408
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте,
Моля да ми препоръчате физически магазин за закупуване на рокля за сватба в София.
Търся изчистен семпъл модел, на къса рокля.
За мен е важно да е качествена, дори и малко по-скъпа
Благодаря предварително
sarah hirsch

Благодаря, роклите са много красиви, но търся нещо по изчистено като модел Simple Smile

# 409
  • софия
  • Мнения: 25 483
Затова се уговаря среща 🙂 Предложението не е магазин.
Успех!

# 410
  • София Младост 3
  • Мнения: 133
Здравейте,
Моля да ми препоръчате физически магазин за закупуване на рокля за сватба в София.
Търся изчистен семпъл модел, на къса рокля.
За мен е важно да е качествена, дори и малко по-скъпа
Благодаря предварително
Сватбеният център в Младост 4. Имат хубав наличен избор, а ако се наложи поръчват по каталог.

# 411
  • Мнения: 9 195
Къде има майстор за да поправи входна врата на ап. , провиснала?
Днес звънях на 15 фирми..и се оказва , че всички ти продават скъпа 1000+ лв. врата и като мине гаранцията..... няма кьорав-майстор за да я поправи..егатиму

# 412
  • Мнения: 746
Здравейте. Къде в София има голям избор на керамични съдове? Такива с Троянска шарка например.  Искам да си купя различни видове с еднаква десен. Сещам се само за Женския пазар, но ме притеснява качеството.

# 413
  • софия
  • Мнения: 25 483
И аз за там се сещам. Какво те притеснява в качеството? Там са производители.
Иначе в магазинчетата за сувенири по Витошка, напр., но не съм убедена, че там са по-добри и български.

# 414
  • София
  • Мнения: 5 200
Здравейте. Къде в София има голям избор на керамични съдове? Такива с Троянска шарка например.  Искам да си купя различни видове с еднаква десен. Сещам се само за Женския пазар, но ме притеснява качеството.
Магазин Орешак в Младост 4 -  0894 794 891

# 415
  • Мнения: 746
Звънче , нещо в състава на глазурата ми се върти. Не помня. Или обработката на глината беше.

# 416
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Гледжосването може да съдържа олово, което да се отделя в храната, поради което аз не ги ползвам. Има за и против - аз реших да се презастраховам.

# 417
  • Мнения: 746
Благодаря Ви. Вярно, че беше това. Аз реших, че искам за Бъдни вечер да си направя такава обстановка. Така, че за 2 3 пъти в годината няма да ми е проблем.

# 418
  • Мнения: 1 293
Здравейте!
Къде в София мога да намеря марципан за приготвяне на коледни сладки? Преди време са пускали в Лидъл, но не успях да купя.
Предварително благодаря!

# 419
  • София
  • Мнения: 957
Преди няколко дни все още имаше в Лидл (Младост 2).

Общи условия

Активация на акаунт