Къде в София - тема 4

  • 48 338
  • 743
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 2 850
В Aromas на Неофит Рилски би трябвало да имат, можете и онлайн да погледнете преди това или просто да си поръчате директно.

# 421
  • Мнения: 10 210
Има ли някъде лионска наденица с по-изчистен състав? Гледах тази на Кен - има и нитрит, и глутамат. 🤦

# 422
  • Varna
  • Мнения: 35
Здравейте,
Моля да ми препоръчате физически магазин за закупуване на рокля за сватба в София.
Търся изчистен семпъл модел, на къса рокля.
За мен е важно да е качествена, дори и малко по-скъпа
Благодаря предварително
sarah hirsch

Благодаря, роклите са много красиви, но търся нещо по изчистено като модел Simple Smile

Здравейте, дали намерихте някой подобен магазин? Аз също си търся семпъл модел рокля, но дълга Simple Smile

# 423
  • Мнения: 11
Здравейте, препоръчайте ми моля при кого мога да занеса зимна кожено яке, на което съвсем леко отпорих един шев? Чудя се при шивач или кожухар да го занеса - надявам се имате препоръки за някого❣

# 424
  • Мнения: X
При обущар опитайте, спокойно могат да ви го зашият.

# 425
  • Мнения: 1 715
Здравейте, препоръчайте ми моля при кого мога да занеса зимна кожено яке, на което съвсем леко отпорих един шев? Чудя се при шивач или кожухар да го занеса - надявам се имате препоръки за някого❣

Здравейте, препоръчвам.

Работи в центъра преди години оправяше на няколко пъти на мен и на колежки кожуси и кожени якета. Не мога обаче да си спомня точния адрес, близо до СУ е, защото там ми беше офиса и ходех пеша в обедната.

 Много добре работеше и цените му бяха нормални.

Дано помогне!

# 426
  • Sofia
  • Мнения: 4 010
Има ли все още в някой от магазините на Pepco останали от коледните чаши?

# 427
  • Мнения: X
Вижте в темата за Пепко, там със сигурност ще знаят.

# 428
  • Мнения: 31
Къде в София мога да намеря къща за куче на по-евтина цена?

# 429
  • Мнения: 116
Здравейте!

Ще се радвам на препоръка за магазин, където предлагат ШАЛОВЕ за мъж в ценови диапазон до 40 лв. Благодаря предварително!

# 430
# 431
  • Мнения: 24 324
Искам да споделя с вас, че след Нова година ще има промени с билетите и картите за градски транспорт. Но до тогава можете да си заредите карти с талони за метрото, които ще важат до края на март! За ученическите карти също ще има промени. Отпада месечен абонамент за една линия/ метро и ще има само за целия градски транспорт. В такъв случай, ако децата ви ползват сега такива абонаменти, можете до края на годината да ги подновите. Аз днес платих за три месеца, защото детето ми не ползва цялата мрежа, а само метро. Даже обмислям дали да не взема за още 3 месеца, за да има абонамент до края на учебната година
Дано съм била полезна!

# 432
  • Мнения: X
Г-жа Рамацоти, отпадат талоните (10 бр за надземен транспорт) и 10 бр пътувания карта за метрото ли? Еми много тъпо... аз ползвам градски рядко и си имам винаги в мен талони и карта за метро с брой пътувания...

# 433
  • София
  • Мнения: 5 119
Отпада всичко на хартия с изключение на еднократния билет от водача с цена 2 лева, който ще е принтиран от фискално устройство с дата и час и няма да се перфорира.
Еднократният електронен билет за 1.60 вече ще важи и при прекачване с единствено условие прекачването да е до 30 Мин от първоначалното валидиране. Не е нужно второто пътуване да приключи в рамките на тези 30 Мин, а само да започне в тях.
Новост е и билетът 60+ с цена 2.20 - аналогично на горния, но важи за второ пътуване, започнало до 60 Мин след първото.
Друга новост е, че ако всеки работен ден купувате повече от 2 билета 30+ с една и съща банкова карта винаги ( ще сте таксувани с максимум 4 лева за деня както и досега ) , то пътуването през уикенда ще е неограничено и напълно безплатно. Задължително валидиране същата карта и през уикенда, но няма да се тегли от нея.
Задължително става валидирането при качване на месечна или годишна електронна карта - споменават за санкция ако не е валидирана, независимо че е валидна. Тук предполагам ще има гратисен период докато свикнем, но не е споменат към момента.

# 434
  • София
  • Мнения: 16 023
То валидирането на абонаментна карта и сега е задължително. Има и глоба 1 лв ако не си го направил. Помня 2019 г. пътувам си с  едногодишна карта и някаква леля се пъне да ме глоби, че не е валидирана. А преди това лежерно подмина една група мургави пътници. Така и се развиках, че съм дала 365 лв и да ходи тях да глобява, че много бързо слезе на следващата спирка.
А вече едногодишните карти може да се зареждат на 3 вноски, тогава се плащаше еднократно.

Общи условия

Активация на акаунт