Августови бебета 2022

  • 19 687
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 41
Здравейте момичета! На 26 г. съм , предишна загуба в 6 г.с. Моля се този път всичко да е наред , и заедно да дочакаме най - големите чудеса в живота ни! Успех и до финал на всички!🤍🤍🤍

# 31
  • Асеновград
  • Мнения: 1 372
Аз бях преди малко на лекар, каза ми че е в матката , видяхме плоден сак, което ме радва, но се вижда и някакво разслояване на матката което не ми обясни много точно какво може да е, каза че може да се появи кървене, и ми изписа няколко лекарства, и след две седмици пак да дойда. Сега не знам да се радвам ли или не..

# 32
  • Мнения: 328
Аз бях преди малко на лекар, каза ми че е в матката , видяхме плоден сак, което ме радва, но се вижда и някакво разслояване на матката което не ми обясни много точно какво може да е, каза че може да се появи кървене, и ми изписа няколко лекарства, и след две седмици пак да дойда. Сега не знам да се радвам ли или не..
Яна радвам се, че сте видяли плодния сак 🤗 Какви лекарства ти изписа, каза ли ти евентуално нещо ако те притесни помежду да отидеш, да звъннеш?

hope77ly, добре дошла и честито за честичките!  Тук почти всички сме с предишна загуба, дано наистина си стигнем до финал този път Simple Smile

# 33
  • Асеновград
  • Мнения: 1 372
Аз бях преди малко на лекар, каза ми че е в матката , видяхме плоден сак, което ме радва, но се вижда и някакво разслояване на матката което не ми обясни много точно какво може да е, каза че може да се появи кървене, и ми изписа няколко лекарства, и след две седмици пак да дойда. Сега не знам да се радвам ли или не..
Яна радвам се, че сте видяли плодния сак 🤗 Какви лекарства ти изписа, каза ли ти евентуално нещо ако те притесни помежду да отидеш, да звъннеш?

hope77ly, добре дошла и честито за честичките!  Тук почти всички сме с предишна загуба, дано наистина си стигнем до финал този път Simple Smile

Да ако има нещо ще отида, но на дежурен кабинет, тя има много пациенти и най вероятно няма да дойде в извънработно време ако не е на работа в определения ден, иначе ако има нещо ще и звънна. Предписа ми дуфастон 3х1, нош-па 3х1, някакви вагинални таблетки 2х1 които пак са прогестерон, и Елевит витамините за бременни.

# 34
  • Мнения: 50
Привет! Сега съм се зачела по разни форуми, защото  нещо взех да се филмирам... Нямам никакви напрежение в гърдите или някакви други симптоми само кръста ме наболява ако има нещо общо.. вие как се чувствате има ли болки в гърдите? Мисля си най лошото на моменти... Би трябвало да съм 4 седмица и 5 дни ако има значение.

# 35
  • Мнения: 328
Привет! Сега съм се зачела по разни форуми, защото  нещо взех да се филмирам... Нямам никакви напрежение в гърдите или някакви други симптоми само кръста ме наболява ако има нещо общо.. вие как се чувствате има ли болки в гърдите? Мисля си най лошото на моменти... Би трябвало да съм 4 седмица и 5 дни ако има значение.
Моите симптоми са болезнени и подути гърди, гадене 1-2 пъти седмично сутрин, ПМС и подуване на корема вечер.. Аз съм в 5с.
На кой етап ще се появят симптоми и дали и колко от тях ще се появят изобщо си е строго индивидуално, няма причина да си мислиш глупости. Знам, аз също се филмирам често, но за това наистина няма смисъл, много е рано още.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 619
Привет и от мен,
Аз съм с четири + теста и смело влизам при вас, нищо че са още бледи. Последен цикъл 02.11, предполагаем термин 9.08.22г. Като симптоми - световъртеж, непрестанна умора, болезнени гърди и леко гадене.
Имам син на 4г.
На преглед мисля да отида чак към 6та седмица, по приложение се водя 4+4г.с.

# 37
  • Мнения: 328
Привет и от мен,
Аз съм с четири + теста и смело влизам при вас, нищо че са още бледи. Последен цикъл 02.11, предполагаем термин 9.08.22г. Като симптоми - световъртеж, непрестанна умора, болезнени гърди и леко гадене.
Имам син на 4г.
На преглед мисля да отида чак към 6та седмица, по приложение се водя 4+4г.с.
Добре дошла и честити чертички!🤗
Евала за търпението, аз хукнах веднага на лекар, знаейки че нищо няма да се види😃

# 38
  • София
  • Мнения: 5 619
Честно казано, адски много мразя да ходя при АГ, особено след първото раждане със сина ми, ама няма начин.

# 39
  • Мнения: 543
Привет! Сега съм се зачела по разни форуми, защото  нещо взех да се филмирам... Нямам никакви напрежение в гърдите или някакви други симптоми само кръста ме наболява ако има нещо общо.. вие как се чувствате има ли болки в гърдите? Мисля си най лошото на моменти... Би трябвало да съм 4 седмица и 5 дни ако има значение.

Привет и от мен. Включвам се и аз в темата - живот и здраве август ще си имаме братче или сестриче.
На 10ти съм за първи преглед, надявам се всичко да е наред. И аз малко съм се филмирала - за сега почти никакви ясно изразени симптоми. Гърдите леееееко ме понаболяват, меки са и почти нямам позиви за гадене. За умора и реч не иде, направо преливам от енергия:blush:

# 40
  • София
  • Мнения: 5 619
Има ли вече направена фейсбук група? Комуникацията там е по-лесна според мен.
Ако няма, мога да направя.

# 41
  • Мнения: 1 222
Добре дошли на новите попълнения !
Севи, и при мен няма неразположения(от бременността) , само леко по - болезнени са ми гърдите, както вече споменах.Надявам се и така да си остане и да си я караме лежерно.Не си търси излишни притеснения Simple Smile

# 42
  • Мнения: 34


Момичета,

И аз се записвам в групата. НЦ 01.11. Много късна ОВУ - 22.11. Този тест е от днес. Предишните всички бяха отрицателни. Радвам се кротко, защото съм минала през различни неща. Има ли вече фб?

# 43
  • София
  • Мнения: 5 619
Тихичко честито и до финал!
Направих фб група, пишете ми на лично съобщение да ви добавя. Засега е скрита, нека мине малко време и ще я направя поверителна.

# 44
  • Мнения: 754
Здравейте, включвам се и аз в темата, на 28ми ноември разбрах, че съм бременна. Сега с нетърпение чакам да дойде петък, за да отида на преглед 🙂

Общи условия

Активация на акаунт