Нашите кухни - тема 89

  • 48 200
  • 753
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 577
Имам с четири различни по цвят плочи - цената е от 8500 до 9700с ДДС. Мнооооого ми е Cry как да преглътна …
Дали да не направя само острова, а гърба и плота по-бюджетно.

# 676
  • Мнения: 3 993

GSam, защо не погледнеш тези нови компактни плочи, които имитират технически макък, но са доста по-евтини?

Аз ще използвам снимката, за да задам един въпрос, който ме мъчи от известно време. При такъв тип горни шкафове, с една врата до тавана, според вас дали ще е грозно, ако вратата се раздели на две? При мен вратата  ще е 110, обаче хич не ми се иска, отворя ли шкаф за една чаша, да гледам всичкото му съдържание до тавана. Та си мислех да ги разделя, примерно 60/50.

# 677
  • Мнения: 42 107
При мен вратата  ще е 110, обаче хич не ми се иска, отворя ли шкаф за една чаша, да гледам всичкото му съдържание до тавана. Та си мислех да ги разделя, примерно 60/50.

За мен ще е грозно, ама какво значение има, ако на теб ти харесва? Ако искаш да ги разделиш иди на другия вид шкафове на два етажа с горен етаж 60 см и долен 30-40. Ето това имам предвид:

# 678
  • Мнения: 3 993
Даа, предишната ми кухня беше така. Много е удобно! Обаче така ми се иска малко да сменя визията и да не е пак същата.

# 679
  • Мнения: 1 209
Ще развалиш визията, според мен ако сложиш различни плотове. Максимум стъкло за гръб, да отпадне единия камък.
Амели моята врата е 100см, ама аз виждам първите 30см, хахахха. За другите трябва да се понадигам и хич не ми пречат. Но съм сложила тематични неща във всеки шкаф, та не стои ужасно грозно, а и отваряш -взимаш- затваряш.

# 680
  • Варна
  • Мнения: 368
Не е задължително да се развали визията - ние сме със смесено - плот технически камък и остров (бар) термоплот. Може да помислите гърба ви да е с плочки - например от по-големите размери.

# 681
  • sofia
  • Мнения: 2 269
Аз да питам - имате ли идея може ли да се налепи гранитигрес по вътрешните страници на колоните на кухня? Дано ме разбирате. Иска ми се страниците да си комуникират с гърба, който евентуално ще е от същия гранитигрес. Това го мисля като опция на техн. камък. Гранитогресът ще е 60х120.

# 682
  • Мнения: 42 107
Не те разбирам точно, ама защо да не може???

# 683
  • sofia
  • Мнения: 2 269
Все едно вместо дървото тук - гръб и "рамка", да е гранитогрес. Може ли да се залепи върху мдф кадърно...?


Не те разбирам точно, ама защо да не може???

# 684
  • Мнения: 42 107
Всичко може, има монтажни лепила лепят всичко за всичко.

# 685
  • Мнения: 3 993
Амели моята врата е 100см, ама аз виждам първите 30см, хахахха. За другите трябва да се понадигам и хич не ми пречат. Но съм сложила тематични неща във всеки шкаф, та не стои ужасно грозно, а и отваряш -взимаш- затваряш.

Толкова и аз виждам, в общи линии 😀 За останалото, стълбичка, няма как.

# 686
  • Мнения: 6 382
Аз да питам - имате ли идея може ли да се налепи гранитигрес по вътрешните страници на колоните на кухня? Дано ме разбирате. Иска ми се страниците да си комуникират с гърба, който евентуално ще е от същия гранитигрес. Това го мисля като опция на техн. камък. Гранитогресът ще е 60х120.

Само измислете луфта мажду гранитогреса и страницата с какво ще запълните, защото лепилото ще наддаде, колкото и добре да се притисне плочката. Изберете и гранитогрес с красив ръб, защото ще го виждате насреща.

# 687
  • Варна
  • Мнения: 368
Някой ползва ли малък бойлер под мивка и ако да какъв?

# 688
  • Мнения: 156
Аз ползвам в кухнята - Дипломат.

# 689
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 123
Към тези, които имат или пък знаят, искам да сложа вграден аспиратор над индукционен котлон. Има ли изискване на каква височина може да се сложи аспиратора над котлоните? Искам нещо такова да направя.

Общи условия

Активация на акаунт